اجتماعی فاصله کانادایی چشم چشم جدید در آبشار نیاگارا: جمعیت آمریکایی

اگر چه موارد COVID-19 ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده همسایه کانادا تا حد زیادی موفق به مهار گسترش ویروس

توسط HONARMANDKHABAR در 1 مرداد 1399

اگر چه موارد COVID-19 ادامه به افزایش در سراسر ایالات متحده همسایه کانادا تا حد زیادی موفق به مهار گسترش ویروس, کمک های سخت اجتماعی فاصله اقدامات و اجباری ماسک در چندین حوزه های قضایی است.

در آبشار معروف در آمریکا و مرز کانادا کانادا, کشتی محدود به فقط شش مسافر در هر قایق از 700 نفر ظرفیت. اما در کنار کشتی ها عامل 50 درصد ظرفیت با توجه به خدمتکار غبار تورهای قایق.

"ما در واقع در زمان یک عکس از (آمریکا) قایق" گفت: Julie Pronovost بازدید از کبک با خانواده اش در روز سه شنبه. "من فکر نمی یابند که آن را بسیار امن را بر روی یک قایق مانند است که. آن را بسیار بهتر است در اینجا."

خدمتکار غبار نمی تواند بلافاصله نظر رسیده اما وب سایت خود گفت آن را زیر هدایت ایالت نیویورک مقامات بهداشت عمومی. قایق حاوی نشانگر برای حفظ بازدید کننده فاصله و پوشش صورت اجباری در میان دیگر تغییرات ایمنی آن گفت.

Mory DiMaurizio مدیر کل و معاون رئیس جمهور از کانادا Hornblower نیاگارا, کشتی, گفت, محدودیت های قرار داده شده در آن کسب و کار توسط دولت استانی انتاریو شد "ناامید کننده" و آن را "خسته کننده" به آمریکا قایق نسبتا کامل است.

"با این حال ما لیموناد از لیمو" DiMaurizio گفت: با اشاره به VIP کروز این شرکت ایجاد کرده است - نزدیک-خالی کردن قایق به همراه یک وعده غذایی و بندی سوار همراه با بلیط. سلامت اقدامات احتیاطی شامل دما چک و اجباری ماسک.

محبوبیت C$69.95 ($52.00) هر فرد کروز است "در واقع ما را شگفت زده کرد," DiMaurizio گفت.

ایالات متحده گزارش 57,777 جدید COVID-19 مورد به روز سه شنبه در مقایسه با کانادا 786. پس از وقوع شروع ایالات متحده گزارش کرده است حدود 118 coronavirus مورد در هر 10000 نفر از ساکنان در حالی که کانادا دارای حدود 30.

مقامات کانادا در برخورد با هر دو ناخواسته گردشگران لغزش هر چند مرز و مجاز مسافران - ضروری از جمله کارگران و کسانی که در مسیر به آلاسکا و خانواده reuniting - که شکستن سخت قرنطینه قوانین باعث نگرانی در مورد امکان شیوع بیماری در چند استان.

گردشگران در می افتد در روز سه شنبه گفت: آنها احساس بسیار امن تر با شش نفر در قایق محدود می کند.

"من خوشحالم من در کانادا" گفت: Amanda بارنز از برامپتون انتاریو. "شما می توانید ببینید که چرا همه گیر است مواج در ایالات متحده و کانادا در زمانی که شما نگاه کنید تفاوت بین قایق."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب