برخی از آمازون روستاییان چرخید داروهای COVID-19 را 'دندان درد گیاهی' چای گیاهی

پرتل (برزیل) 17 ژوئن برخی از روستاییان در شرق آمازون در حال spurning دولت برزیل مشاوره به مالاریا, داروی هیدرو

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399

پرتل (برزیل) 17 ژوئن

برخی از روستاییان در شرق آمازون در حال spurning دولت برزیل مشاوره به مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای حفظ رمان coronavirus در خلیج و در حال نوشیدن چای از jambú, همچنین شناخته شده به عنوان دندان درد گیاهی.

Maria de Nazaré Sajes, 65, تست مثبت برای coronavirus و معتقد است او در مبارزه علائم با نوشیدن تزریق تلخ برگ.

"من ساخته شده jambú چای و احساس سالم دوباره. مردم گفت: 'نگاهی به ماریا او چگونه بهبود است او بدون تب یا دردهای'," ماریا گفت: آب جوش بر روی اجاق گاز در خانه های چوبی.

روستای خود را در بانک ها از یک انشعاب از آمازون بازدید شده توسط بهداشت عمومی کارگران برای تست ساکنان برای این ویروس است که ravaging برزیل در جهان دوم بدترین شیوع پس از ایالات متحده است.

ما رگولاتور انصراف تصویب این هفته به صورت اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. آن است که هنوز در حال مقرر در برزیل به عنوان دانشمندان در سراسر جهان در حال تلاش برای توسعه یک واکسن و درمان موثر.

در نقاط دور افتاده از جنگل های بارانی آمازون که در آن دسترسی به مراقبت های ویژه بخش می تواند نیاز به قایق سواری به نزدیکترین شهرستانها پیشگیری میباشد و مردم وجود دارد جای خود را به ایمان سنتی و داروهای گیاهی.

پرستار Marilia کاستاریکا می گوید وجود مقاومت به مصرف هیدروکسی کلروکین.

"ما شاهد هستیم که اکثر ساکنان در اینجا در نظر گرفتن خانه ساخته درمان است که آنها بر این باورند بزرگ, درمان, کیفیت," او گفت:. "آنها قبول قرص برای تب, اما آنها آن را با خود محلی پزشکی است."

Jambú برگ مورد استفاده در غذاهای محلی, اما گفت که به کار به عنوان یک بی حس کننده است که کمک می کند تا تسکین درد علاوه بر خواص دیگر مبارزه با ویروس ها و استفاده به عنوان مسهل یا داروی مقوی غرایز جنسی.

"من می ترسم برای رفتن به بیمارستان به دلیل وجود خواهد داشت هیچ داروی طبیعی است که ما در اینجا پیدا کنید," گفت: یک زن جوان به نام ماریا Claudia. "آنها نمی خواهد به من اجازه می دهد به jambú چای وجود دارد." — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب