SOPA به دنبال محدودیت در روغن خوراکی, واردات

دولت باید با اعمال محدودیت در روغن خوراکی, واردات, بنابراین به عنوان به تعادل نیاز مبتنی بر عرضه است. (تصویر ن

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
The government should impose restrictions on edible oil imports so as to balance the need-based supply.دولت باید با اعمال محدودیت در روغن خوراکی, واردات, بنابراین به عنوان به تعادل نیاز مبتنی بر عرضه است. (تصویر نماینده)

به كنجاله سويا Processors Association of India (SOPA) در پی اضافی اصلاحات در روغن های خوراکی بخش پس از این اعلام شده توسط دولت است.

Davish Jain, رئیس, SOPA گفت که حرکت دولت برای تشویق کشاورزی قرارداد منجر به بسیاری از منافع شرکت های بزرگ در مزرعه بخش. در حال حاضر کشاورزان می تواند در ترکیب برای مزرعه بزرگ بودند و کار می تواند به ارائه محصول خاص به شرکت ها در حقوق و دستمزد در حالی که حفظ مالکیت زمین, او گفت:.

اخبار مرتبط

او احساس کردند که در نزدیکی رفع APMCs یا mandis منطقی منجر به لغو مندی هزینه (مالیات) بسیار خوش آمدید اصلاحات نیز یک بار در کشاورز فقیر. حذف GST در کشاورزی تولید به عنوان در دسترس به مواد غذایی غلات و حبوبات نیاز به تمدید کسری بودجه منطقه بومی تولید روغن دانه, او گفت:.

جین حمایت مشابه اصلاحات در روغن بذر بخش به کشور خود به اندازه کافی در روغن های خوراکی بیشتر به طور خاص با توجه به این واقعیت است که كنجاله سويا کشاورزی و پردازش بخش شده است در رحمت باران خدایان و واردات است. ما بازارهای صادراتی محدود شد به یک مقدار کوچک او اشاره کرد.

دولت باید با اعمال محدودیت در روغن خوراکی, واردات, بنابراین به عنوان به تعادل نیاز مبتنی بر عرضه است. "ما نیاز به incentivise صادرات oilmeals به طوری که این صنعت را حفظ زنده ماندن و کمک به forex درآمد" او گفت:. پردازنده امیدوار هستند برای پیاده روی در گمرکی در روغن های خوراکی 10 درصد به پشتیبانی داخلی صنعت نفت و تشویق کشاورزان به انتخاب کردن برای دانه. این باید انجام شود اگر ما به ساخت اعتماد به نفس و بیشترین واردات به احتمال زیاد مشمول مالیات توسط دولت جین گفت.

او پیشنهاد کرد که MSP باید جایگزین عادلانه تر سطح زیرکشت و عملکرد بر اساس قیمت گذاری به عبارت دیگر Bhawantar طرح. اصلاحات مانند این رهبری کشورهای کوچک مانند اسرائیل را به سرب در کشاورزی, فضا, او اشاره کرد.

"پردازش سویا یک صنعت مهم به عنوان آن را له بالاترین رشد روغن دانه گندم در هند با بیش از 50 لاخ وابسته به کشاورزان است. كنجاله سويا غذا ضروری است مواد تشکیل دهنده خوراک طیور صنعت به اشتغال برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر هند" او گفت:. صنعت شده است و مبارزه برای بقا به دلیل بهره وری پایین تحت بهره برداری از ظرفیت و عدم صادرات در بازار تأکید کرد.

جین گفت که Covid-19 تحت تاثیر مرغ و سویا صنعت بسیار بد و افزود که وجود دارد این است که اضطراب زیادی در مورد احیای چشم انداز و چشم انداز مرغ و كنجاله سويا صنعت پردازش.

كنجاله سويا اولیه روغن دانه در هند رشد و حساب برای 30 درصد از نفت این کشور بذر سبد خرید. هند خوراکی واردات نفت شد و در 145 لاخ تن در 2017-18 (نوامبر اکتبر). هند بزرگترین وارد کننده روغن های خوراکی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de