کره جنوبی می بیند افزایش جدید کروناویروس موارد

سئول, مارس 10 کره جنوبی گزارش 34 موارد اضافی از COVID-19 طی 24 ساعت به عنوان موجی از انتقال مربوط به clubgoers

توسط HONARMANDKHABAR در 21 اردیبهشت 1399

سئول, مارس 10

کره جنوبی گزارش 34 موارد اضافی از COVID-19 طی 24 ساعت به عنوان موجی از انتقال مربوط به clubgoers کشور را تهدید می کند سخت است-برنده دستاوردهای خود در مبارزه با ویروس.

آمار و ارقام منتشر شد سهشنبه با کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از افزایش ملی در مجموع به 10,874 با 256 مرگ و میر. این سازمان گفت: 9,610 بهبود و 10,128 دیگران بودند تحت آزمایشات برای تعیین اینکه آیا آنها به قرارداد ویروس.

این سازمان گفت: آزمایشی ارزیابی نشان داد 26 از 34 جدید بيماران محلی منتقل, موارد, در حالی که بقیه وارد شد. کره جنوبی رسانه ها گزارش دادند این اولین بار است که کره جنوبی را روزانه پرش مشخص است بالاتر از 30 در حدود یک ماه.

آژانس نمی بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است. اما در بسیاری از موارد جدید در چند روز گذشته در ارتباط بودند به کاباره ها در سئول Itaewon سرگرمی محله.

مقامات روز جمعه گفتند که شناسایی حداقل 15 عفونت های مرتبط با 29 ساله که تا به حال بازدید سه Itaewon باشگاه قبل از تست مثبت چهارشنبه.

عفونت مطرح نگرانی در مورد یک موج جدید در کره جنوبی که تا به حال برای هفته ثبت به طور مداوم در حال کاهش تعداد موارد جدید پس از یک بار تا به حال صدها مورد جدید در هر روز تا اوایل ماه مارس. — APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de