نقطه جنوبی مدرسه متوجه می شود برای اجرا تایید نشده دانشگاه

آن را با ارسال یک اخطار سفارش با مدیر مدرسه برای نوشتن یک نامه توضیحی به کالج بازرس دفتر در داکا آموزش و پرورش

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

آن را با ارسال یک اخطار سفارش با مدیر مدرسه برای نوشتن یک نامه توضیحی به کالج بازرس دفتر در داکا آموزش و پرورش در هفت روز کاری.

حمیده و علی و اصلی از نقطه جنوبی مدرسه و دانشگاه گفت: موسسه در حال حاضر برای تصویب آن دانشگاه اما آموزش و پرورش هیئت مدیره متوقف بازرسی با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

مدرسه ذکر شده است در هیئت مدیره پایگاه داده در حال اجرا برای یک همکاری آموزش و پرورش برنامه اما مقامات در حال اجرا هستند تایید نشده خاص جنسیتی دانشگاه ها, قرار دادن دانش آموزان در مشکل با توجه به دولت اطلاع می دهد.

تایید نقطه جنوبی مدرسه و دانشگاه تمام شده در سال 2018 و مقامات صدور مجوز برای یک موسسه-اجرای کمیته تحت یک شرایط ویژه در سال 2019.

این مدرسه در حال حاضر دریافت مجوز برای تغییر سالن دو بار با توجه به اسناد و مدارک.

در سال 2007 آنها مجاز به تغییر آدرس برای اولین بار تحت شرایط به ترتیب خود را از زمین و ساختمان و نه به استفاده از مدرسه و دانشگاه ساختمان برای مقاصد دیگر.

هیئت مدیره مجاز آنها را به تغییر از 3/یک Rd-22, گلشن-1 به 53/55, Rd 3, Gulshan-1.

بعد از آن در سال 2011 مدیره مجاز نقطه جنوبی مدرسه و دانشگاه برای تغییر از 53/55, Rd 3, Gulshan-1 تا 89 Malibagh Chowdhurypara. بر این اساس مدرسه قرار بود برای اجرای این پردیس در Malibagh Chowdhurypara گفت: توجه.

علاوه بر آن دانشگاه در Malibagh Chowdhurypara جنوبی نقطه شده است در حال اجرا در دانشگاه ها در گلشن Uttara, Mirpur و جاهای دیگر بدون نیاز به تایید از هیئت مدیره با توجه به دانش آموزان و خود را نگهبان.

پیش از این در اکتبر 15, 2019, مقامات نوشت: برای کالج درخواست دلیل برای در حال اجرا 'تایید نشده' دانشگاه که دانشگاه هرگز پاسخ با یک پاسخ منطقی' با توجه به اطلاع.

حداقل 12,500 دانش آموزان در حال تحصیل در Uttara, بنانی, Mirpur, Malibagh و Baridhara شاخه از نقطه جنوبی مدرسه و دانشگاه با 300 معلمان در موسسه حقوق و دستمزد گفت: اصل حمیده علی.

آنها تا به حال اعمال شده برای تصویب جدید دانشگاه 'پیش' علی گفت bdnews24.com.

"آموزش و پرورش هیئت مدیره نوشته شده است به ما ارائه یک برنامه به بازرسی دانشگاه که بعد از تاخیر کردم با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. ما هیچ ایده چرا ما خدمت کرده بودند با نشان دادن علت توجه کنید."

قبلا داکا آموزش و پرورش هیئت مدیره صادر شده نشان می دهد-باعث توجه به Malibagh شعبه از نقطه جنوبی مدرسه و دانشگاه برای داشتن یک آزمون پذیرش کودکان در این بیماری همه گیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب