SpaceX پرس جلوتر در تاریخی 1st اندازی فضانوردان

SpaceX اژدها aced همه اهداف خود را در حالی که بوئینگ Starliner کپسول به پایان رسید تا در مدار اشتباه و تقریبا

توسط HONARMANDKHABAR در 10 خرداد 1399
SpaceX, SpaceX first launch of astronauts, sapceX falcon 9 rocket, nasa astronauts, Mike Pence, Kennedy Space Center, science newsSpaceX اژدها aced همه اهداف خود را در حالی که بوئینگ Starliner کپسول به پایان رسید تا در مدار اشتباه و تقریبا نابود شد چون از چند نرم افزار خطا است. (عکس از آسوشیتدپرس)

وجود طوفان در پیش بینی SpaceX فشرده جلوتر شنبه در تاریخی خود را تلاش برای پرتاب فضانوردان برای ناسا برای اولین بار توسط یک شرکت خصوصی است. پیش بینی قرار داده و شانس قابل قبول در شرایط 50-50 برای 3:22 بعد از ظهر شروع یک SpaceX Falcon 9 rocket راه اندازی اولین بار از آمریکا با فضانوردان ناسا در نزدیک به یک دهه.

SpaceX و ناسا مدیران نظارت بر آب و هوا نه تنها در مرکز فضایی کندی اما تمام راه را تا سواحل شرقی و در سراسر اقیانوس اطلس شمالی به ایرلند.

امواج و باد مورد نیاز به درون محدودیت در مورد SpaceX Dragon خدمه کپسول حامل داگ هرلی و باب Behnken, نیاز به فرود اضطراری در راه به مدار. خود را به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی 19-ساعت پرواز به دور.

"ما در حال حرکت رو به جلو با راه اندازی امروز. آب و هوا چالش باقی می ماند با 50% احتمال لغو" ناسا مدیر Bridenstine توییتی.

چهارشنبه شمارش معکوس متوقف شد در کمتر از 17 دقیقه به دلیل تهدید از رعد و برق. "شاهین/اژدها طراحی شده است به مقاومت در برابر چندین حملات رعد و برق اما ما فکر نمی کنم این امر می تواند عاقلانه به این خطر ایم" Elon Musk, SpaceX ارشد اجرایی و بنیانگذار.

هرلی و Behnken جمعه اشاره کرد که آنها تحمل متعدد تاخیر در شاتل فضایی خود را و پرواز برای هر دو ویژگی های آب و هوا و دلیل. هرلی گفت: اولین ماموریت خود را به تعویق افتاد پنج بار در طول دوره از یک ماه. دومین ماموریت ناسا نهایی شاتل فضایی پرواز در ماه جولای 2011 آخرین بار فضانوردان فلک کشیده و دور از خاک خانه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس برنامه ریزی برای بازگشت برای دومین راه اندازی تلاش. و در اوایل صبح روز شنبه تماشاگران شروع پوشش موز و رودخانه ها در شهرهای اطراف برای جلو-row views.

علائم همراه کشیدن اصلی در امتداد سواحل خواست موفق باشید. ناسا تا به حال دلسرد تماشاگران به دلیل coronavirus همه گیر و بسیار محدود تعدادی از کارکنان و بازدید کنندگان و روزنامه نگاران در داخل مرکز فضایی کندی.

ناسا استخدام SpaceX و بوئینگ در سال 2014 به تاکسی فضانوردان به ایستگاه فضایی تحت قرارداد بالغ بر 7 میلیارد دلار است. هر دو شرکت خود را راه اندازی خدمه کپسول سال گذشته با test dummies.

SpaceX اژدها aced همه اهداف خود را در حالی که بوئینگ Starliner کپسول به پایان رسید تا در مدار اشتباه و تقریبا نابود شد چون از چند نرم افزار خطا است. به عنوان یک نتیجه, اولین Starliner پرواز حمل فضانوردان نیست و انتظار می رود تا سال آینده.

ناسا می خواهد برای کاهش وابستگی آن به روسیه و آژانس فضایی تنها مسیر برای خدمه به ایستگاه فضایی از بازنشستگی شاتل فضایی. این هزینه ناسا میلیاردها دلار برای روسیه سایوز صندلی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب