SpaceX به همراه فضانوردان به دست در ایستگاه فضایی برای اقامت طولانی تر

واشنگتن ممکن است 2 دو فضانورد ناسا آماده سازی خود برای سوار SpaceX جدید تاکسی فضایی را در حال حاضر در یک مامور

توسط HONARMANDKHABAR در 13 اردیبهشت 1399

واشنگتن ممکن است 2

دو فضانورد ناسا آماده سازی خود برای سوار SpaceX جدید تاکسی فضایی را در حال حاضر در یک ماموریت برنامه ریزی شده به آخرین بیش از یک ماه به جای یک هفته برای کمک به کوتاه دست خدمه ایستگاه فضایی بین المللی آژانس فضایی آمریکا روز جمعه گفت.

راه اندازی برنامه ریزی شده است برای مارس 27 از مرکز فضایی کندی در فلوریدا و خواهد رسید در ISS روز بعد. ماموریت SpaceX اولین حمل انسان, علائم, شرکت اوجی تست قبل از ناسا می توانید آن تایید خدمه کپسول اژدها به صورت منظم عملیاتی پرواز.

شاتل فضایی جانبازان باب Behnken و داگ Hurley مجموعه برای اولین بار فضانوردان راه اندازی از خاک آمریکا پس از شاتل برنامه متوقف شد در سال 2011.

ماموریت این فرمت اجازه می دهد تا هرلی و Behnken به کمک مبادله ایستگاه, باتری, یک کار است که نیاز به یک راهپیمایی فضایی در خارج از این زمان ما ساکن در ایستگاه فضایی کریس کسیدی, نمی تواند به تنهایی.

دو فضانورد در آغوش ماموریت فرمت, با هرلی گفت: آن می تواند در هر نقطه از یک تا چهار ماه.

"من فکر می کنم که آن را در فصل تابستان امیدوارم با یک مه 27, راه اندازی, تاریخ, ما در حال هدف قرار دادن یک زمان خوب به طوری که پسر من قادر خواهد بود به دنبال ماموریت کمی نزدیک تر از او را اگر او در مدرسه" Behnken گفت.

SpaceX و بوئینگ شرکت اعطا شده است یک ترکیب 7 میلیارد دلار به ساخت جداگانه خدمه سیستم های حمل و نقل تحت Commercial Crew Program, NASA گل سرسبد کمپین برای استفاده از بخش خصوصی برای ISS ماموریت و محدود کردن وابستگی آن به روسیه موشک سایوز.

"ما در حال حاضر حمایت از این ایستگاه با حداقل" ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در روز جمعه.

"بدون حضور Behnken و Hurley ما در غیر این صورت به احتمال زیاد تسلیم چنین عملیات تا اضافی ناسا خدمه در دسترس هستند."

کرک Shireman ناسا را ISS برنامه, مدیر روز جمعه به خبرنگاران گفته است که این سازمان در پایگاه طول هرلی و Behnken ماموریت در چگونه به سرعت SpaceX می توانید در پایان آماده سازی در آن کپسول بعدی.

تاخیر با توسعه SpaceX و بوئینگ وسایل نقلیه منجر ناسا به گسترش وابستگی آن به روسیه را وادار به آژانس فضایی برای خرید صندلی های اضافی بر روی موشک سایوز به کشتی بیشتر فضانوردان به فضا است. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب