Spicejet ارائه می دهد COVID-19 بستری بیمه به مسافران

رقمی بیماری گروه بیمه را فراهم می کند بیمه است.SpiceJet مسافران هم اکنون می توانید فایده پوشش بیمه برای COVID-

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
SpiceJet, SpiceJet corona insurance,Go Digit General Insurance Limited رقمی بیماری گروه بیمه را فراهم می کند بیمه است.

SpiceJet مسافران هم اکنون می توانید فایده پوشش بیمه برای COVID-19 بستری شدن در بیمارستان با پرداخت حداقل حق بیمه تومان 443 شرکت هواپیمایی روز چهارشنبه گفت:.

"مسافر می توانید انتخاب برای پوشش بیمه اعم بین 50000 تا به 3,00,000 در حق بیمه برای به عنوان کم به عنوان 443 به 1,564 یک سال (از جمله GST)," شرکت هواپیمایی گفت: در آزادی مطبوعات.

اخبار مرتبط

"بیمه پوشش هزینه های بیمارستان و تمام قبل و بعد از بستری شدن در بیمارستان و هزینه به مدت 30 و 60 روز بود. جامع پوشش شامل آزمون دارو و مشاوره پس از آزمایش مثبت برای COVID-19" آن اضافه شده است.

کم هزینه حامل گفت: این اتحاد پیوست دست رفتن رقمی عمومی بیمه محدود از طریق آن رقمی بیماری گروه بیمه به ارائه این پوشش بیمه.

"این بیمه هیچ محدودیتی در اتاق یا ICU اجاره. این به معنی وجود دارد هیچ محدودیتی در ICU اتهام و یا اتاق اجاره تا زمانی که بیمه شده در مجموع به طول می انجامد ،

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن