متحده نیاز به rejig مالی مسیر برای PFC-REC وام به discoms: FM Sitharaman

پرداختن به یک تجمع در آندرا پرادش از طریق ویدئو کنفرانس گفت: قدرت discoms reeling تحت تقاضای کم شرایط.دولت دول

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
پرداختن به یک تجمع در آندرا پرادش از طریق ویدئو کنفرانس گفت: قدرت discoms reeling تحت تقاضای کم شرایط.

دولت دولت نیاز را مجددا خود مسئولیت مالی و مدیریت بودجه (FRBM) اعمال می شود واجد شرایط برای ویژه 90,000 تومان کرور روپیه وام پنجره ساخته شده در دسترس به آنها را قادر می سازد خود را discoms برای روشن شدن حق به ژنراتور, سرمایه گذاری, وزیر Nirmala Sitharaman گفت. این وام تضمین شده توسط دولت.

پرداختن به یک تجمع در آندرا پرادش از طریق ویدئو کنفرانس گفت: قدرت discoms reeling تحت تقاضای کم شرایط آن نهفته درآمد خود را و توانایی خود را به سرویس پرداخت غرامت به ژنراتور.

اخبار مرتبط

در حالی که این مرکز به قدرت در Rs 2.70 هر واحد دولت (آندرا) شارژ Rs 9 در هر واحد است که ملزم به تحت تاثیر قرار صنعتی و MSME بخش های وزیر گفت.

بخش برق در آندرا پرادش است که در یک بحران با discoms' اسناد پرداختنی بودن تومان 33,209 کرور که در تاریخ 31 مارس سال 2020 است. این برجسته سرمایه در گردش وام Rs 17,087 کرور تومان در حالی که 16,122 کرور روپیه است که قدرت خرید حق. یارانه دولت و بخش غرامت مطالبات توسط discoms ایستاده در Rs 13,244 کرور. حتی پس از کسر حق دریافتنی از دولت discoms زیان ایستاده در Rs 19,965 کرور.

به گفته مقامات discoms مجبور به پرداخت 7,500 تومان کرور روپیه در سال به تولید ایستگاه و 1,450 تومان کرور روپیه به شبکه برق شرکت هند نسبت به هزینه ثابت هر سال است. Discoms دریافت 6,500 تومان کرور روپیه از طریق تقاضا حداقل هزینه (هزینه های ثابت) سالانه از مصرف کنندگان است.

ویژه کم هزینه وام و تسهیلات از PFC-REC است که در درجه اول مورد استفاده قرار گیرد برای پاک کردن discoms' بیش از 94,000 تومان-cr غرامت به دولت متعلق به تولید قدرت. نرخ بهره در PFC-REC وام خواهد بود 150 واحد بالاتر از نرخ که در آن وام دهندگان قرض اما این مرکز هنوز هم ارزان تر برای تاکید discoms.

اتحادیه قدرت وزیر RK سینگ گفت: به تازگی درخواست متحده در حال حاضر عبور از تایید آستانه تومان 90,000 کرور. "عنوان بسیاری از 15 متحده باید به دنبال تومان 91,699 کرور. بیشتر کشورهای در حال پیوستن به" او گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب