مطالعه نشان می دهد coronavirus ظهور بسیار زودتر از تصور. برخی از آنها تردید

تا به حال اولین شواهد از این ویروس در هر نقطه در جهان شده است و از ماه دسامبر 2019 در چین — و آن را تنها شناخت

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

تا به حال اولین شواهد از این ویروس در هر نقطه در جهان شده است و از ماه دسامبر 2019 در چین — و آن را تنها شناخته شده به ضربه سرزمین اصلی اسپانیا در ماه فوریه سال 2020 است.

"بارسلونا یک شهر است که آباد توسط مردم چین در گردشگری و کسب و کار بنابراین احتمالا این اتفاق افتاده است همچنین در جای دیگر و احتمالا در همان زمان گفت:" منجر نویسنده آلبرت بوش یک استاد در بخش میکروب شناسی در دانشگاه بارسلونا که در حال مطالعه ویروس ها در فاضلاب بیش از 40 سال است.

اما چند کارشناسان مستقل با اشاره به مشکلات این مطالعه جدید که هنوز رتبهدهی نشده است در معرض نقد و بررسی توسط کارشناسان خارجی رخ می دهد که قبل از انتشار در یک مجله علمی. آنها پیشنهاد کرد که این تست ممکن است به خوبی تولید کرده اند مثبت کاذب به دلیل آلودگی و یا ذخیره سازی نادرست از این نمونه است.

"من نمی اعتماد به نتایج گفت:" ایرنه Xagoraraki مهندس محیط زیست در دانشگاه ایالتی میشیگان.

محققان در دانشگاه بارسلونا ارسال شده یافته های خود را آنلاین ژوئن 13. بسیاری از گزارش خود توضیح داده شده پژوهش در فاضلاب درمان از اوایل سال 2020 است. تعجب آور پیدا کردن در مورد مارس 2019 شد و تنها ذکر شده به طور خلاصه در پایان این گزارش.

این تحقیق به دست آورد توجه بیشتر که دانشگاه صادر انتشار اخبار جمعه.

برای دانشمندان شده است در تلاش برای جمع آوری سرنخ در مورد منشاء جدید کروناویروس. اولین گزارش رسمی در آمد از شهر ووهان در چین در ماه دسامبر 2019.

محققان در این مطالعه جهش های که بوجود آمده اند در coronavirus نمونه های جمع آوری شده از سراسر جهان از آن به بعد و برآورد بر اساس یافته های خود را که نمونه های به اشتراک گذاشته شده یک جد مشترک که مورخ به اواخر سال 2019.

شواهد بیشتری برای منشاء رمان coronavirus آمده است از دیگر برنامه های ناخواسته است که دانشمندان در حیوانات. نزدیک ترین بستگان به coronavirus آلوده خفاش در چین است.

از آنجا که این ویروس می تواند روشن در مدفوع محققان شروع به بررسی فاضلاب برای تشخیص پاتوژن را ژن.

در اروپا و استرالیا و ایالات متحده آمریکا, محققان کشف کردند افزایش سطح ویروس ژن در فاضلاب روز قبل از تایید موارد شروع به بوجود می آیند. این اکتشافات منجر تعدادی از محققان به بررسی منجمد فاضلاب نمونه از دوره های قبلی به دنبال شواهدی از ویروس حضور قبل از هر کسی می دانست که به دنبال آن است.

هفته گذشته محققان ایتالیایی گزارش داد پیدا کردن ویروس در میلان و تورین در دسامبر. 18 دو ماه قبل از شمال ایتالیا محاصره شد COVID-19 موارد است.

به طور جداگانه در اسپانیا بوش و همکارانش شروع به مصرف هفتگی نمونه فاضلاب از دو بارسلونا را درمان گیاهان در ماه آوریل است. آنها دریافتند این ویروس در این نمونه ها باعث آنها را به نگاه به عقب در قبل از آن نمونه است.

محققان دریافتند این ویروس در تعدادی از نمونه ها از اوایل سال 2020 در ماه قبل از همه گیر زده اسپانیا.

بوش و همکاران او سپس رفت و برگشت و حتی بیشتر بررسی نه نمونه های گرفته شده هر چند هفته یا چند ماه بین ماه های ژانویه دسامبر 2018 و 2019. در یک نمونه گرفته شده در مارس 12, 2019, آنها به یک نتیجه مثبت از خود آزمون برای ویروس.

بوش در بر داشت آن را محتمل است که این ویروس می تواند به نظر می رسد در ماه مارس اما نشان نمی دهد تا در بیشتر نمونه های اخیر.

"ویروس های تنفسی معمولا قله در اطراف این زمان از سال" بوش گفت. "احتمالا این ویروس پس از آن ناپدید شد."

اما Xagoraraki به ذکر است که محققان با استفاده از آزمون است که جستجو برای بیت از سه ژن مختلف. تنها آزمون که برگشتم مثبت بودند برای یک ژن به نام RdRp. یکی از تست های دیگر برای یک ژن به نام N شناخته شده است بیشتر حساس است. "باید آن را نشان داده اند یک سیگنال به عنوان" Xagoraraki گفت.

ممکن بود که نتایج مثبت حاصل از آلودگی از دیگر نمونه ها است که آیا باید این ویروس Xagoraraki گفت. او نیز شک داشتند که آیا ظریف coronavirus می توانست جان سالم به در برد و برای بیش از یک سال و بدون نمونه قرار داده شده است در یک deep freeze. "اگر نمونه ها ذخیره نمی شوند در -80 درجه شما نمی توانید اعتماد به نتایج," او گفت:.

Gertjan Medema از KWR موسسه تحقیقات آب در هلند گفت که این مطالعه از یک "آگاه تحقیقات تیم" و بنابراین باید جدی گرفته شود. اما او افزود: "آنها نیاز به تایید این یافته ها در راه های متعدد."

بوش گفت که تیم خود را نمی قادر خواهد بود به تکرار آزمایش در نمونه مثبت از مارس 2019 به دلیل آن تخلیه شد, در اولین آزمون. "ما آن را ثابت کرد از این نمونه است, اما ما نمی توانیم آن را تکرار," او گفت:. اما آلودگی بعید بود, او گفت:. "راه کار ما زمانی که وجود دارد این است که آلودگی ما متوجه آن است."

راه دیگری برای تایید یافته خواهد بود به جستجو از طریق ذخیره نمونه خون از بیماران در بارسلونا بیمارستان در مارس 2019. اگر ویروس در گردش بودند و حتی به طور خلاصه, در اسپانیا, برخی از مردم به احتمال زیاد شده است, در بیمارستان بستری شکایت از flulike علائم.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن