بمب گذاری انتحاری, حمله در افغانستان کشتن 7 پلیس

کابل جولای 7 انفجار بمب هدف قرار دادند یک کاروان پلیس افغانستان در ولایت هلمند روز سه شنبه صبح, کشته شدن چهار

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

کابل جولای 7

انفجار بمب هدف قرار دادند یک کاروان پلیس افغانستان در ولایت هلمند روز سه شنبه صبح, کشته شدن چهار افسر از جمله یک فرمانده پولیس محلی رسمی گفت.

سه نفر دیگر از افسران کشته شدند در یک حمله در جنوب کشور.

انتحاری که زده در یک بازار در منطقه Khewa همچنین زخمی شدن 11 نفر و نه غیر نظامی و دو نفر از اعضای نیروهای امنیتی با توجه به Attahullah Khogyani سخنگوی والی.

او با شناسایی مقتول به عنوان فرمانده میر علی; سه تن دیگر از افسران حسین محافظان.

هیچ کس بلافاصله مسئولیت این حمله اما هر دو طالبان و گروه دولت اسلامی فعال هستند در شرق افغانستان به خصوص در ولایت ننگرهار کشته شدند. افغانستان دیده های اخیر افزایش خشونت با اکثر حملات ادعا های محلی وابسته است.

در اوایل ممکن است در همان منطقه یک است که بمب گذار انتحاری با حمله به مراسم تشییع جنازه یک طرفدار دولت شبه نظامی فرمانده و سالار سابق کشته شدن 32 نفر و زخمی شدن 133. مرده در این حمله شامل عبدالله لالا جان یک عضو شورای ولایتی. پدرش نور آقا, یک نماینده مجلس شد و زخمی در حمله.

همچنین روز شنبه حداقل سه پلیس کشته و سه نفر زخمی در غزنی استان زمانی که شورشیان حمله خود را کاروان در Shinkia منطقه, مقامات گفت: سرزنش طالبان برای حمله است.

این نظامی افغان نیز راه اندازی حملات علیه طالبان وزارت دفاع تا کنون حاضر به ارائه جزئیات. طالبان بلافاصله اظهار نظر در مورد این حملات در ولایت زابل. --- APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب