صبح آفتابی در بمبئی; آی پیش بینی وزش باران

شدت بارندگی در بمبئی و تانه کاهش در روز سه شنبه. (یعنی عکس)خورشید میدرخشید بیش از بمبئی آسمان در صبح روز چهارش

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
mumbai weather, mumbai weather update, maharsahtra, IMD, monsson in thane, monsoon in mumbai, latest updates on mumbai weatherشدت بارندگی در بمبئی و تانه کاهش در روز سه شنبه. (یعنی عکس)

خورشید میدرخشید بیش از بمبئی آسمان در صبح روز چهارشنبه تقریبا پس از یک هفته به هند هواشناسی بخش (آی) گفت: در حالی که پیش بینی وزش دوش در کلان شهر.

بمبئی همسایه خان و دیگر مناطق ساحلی مسکونی منطقه ماهاراشترا دریافت سنگین دوش طی چند روز گذشته.

اخبار مرتبط

شدت بارندگی در بمبئی و تانه کاهش در روز سه شنبه.

این آی پیش بینی کرده است به طور کلی آسمان ابری بیش از بمبئی با وجود احتمال وزش باران/دوش در روز چهارشنبه.

بمبئی و اطراف امروز یک صبح آفتابی بعد از تقریبا یک هفته آی Mumbais معاون مدیر کل K S Hosalikar گفت: در یک صدای جیر جیر.

این, Santacruz رصدخانه در حومه بمبئی ثبت 58.3 میلی متر بارندگی در حالی که Colaba ایستگاه در جنوب بمبئی ثبت 58 میلی متر بارندگی در طول دوره 24 ساعته در 8.30 صبح روز چهارشنبه با توجه به آی.

در رتنگیری رصدخانه ثبت شده 144.1 میلی متر بارندگی در حالی که هرنی آب و هوا اداره در coastal district گزارش 75.2 mm دوش در طول همان دوره است.

این Matheran ایستگاه تپه در Raigad دریافت 116.4 میلیمتر بارندگی در طول دوره در حالی که Alibaug در منطقه گزارش 74.2 mm downpour.

این تانه-Belapur انجمن صنایع آب و ایستگاه گزارش 84.6 میلیمتر بارندگی در طول دوره. برمتی در منطقه پونا گزارش 20.2 میلی متر بارندگی در حالی که پون آب و هوا اداره ثبت 13.9 میلی متر باران.

علاوه بر ناندید و Beed مناطق در Marathwada منطقه دریافت 16 میلی متر و 11 میلی متر بارش به ترتيب در طول دوره.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب