قائم مقام-نوزادان متولد سرگردان در اوکراین

کیف, مارس 15 اوکراین حقوق بشر ombudswoman است به دادگاه تجدید نظر به مقامات برای پیدا کردن یک راه حل برای تعدا

توسط HONARMANDKHABAR در 26 اردیبهشت 1399

کیف, مارس 15

اوکراین حقوق بشر ombudswoman است به دادگاه تجدید نظر به مقامات برای پیدا کردن یک راه حل برای تعداد زیادی از نوزادان متولد شده از مادران قائم مقام خارجی برای پدر و مادر که در رشته زیرا مرزهای این کشور بسته تحت coronavirus محدودیت.

اوکراین یک پر رونق قائم مقام صنعت و یکی از معدود کشورهایی است که اجازه می دهد تا این سرویس برای خارجی ها. نگرانی بالا است که مرز طولانی بسته خواهد شد یک بار در کلینیک ها و ناراحتی پدر و مادر است.

"حدود 100 کودک در حال حاضر در انتظار برای پدر و مادر خود را در مراکز مختلف طب تولید مثل است. و اگر قرنطینه افزایش یافته است, سپس آن را نمی خواهد در مورد صدها و اما در مورد هزاران نفر" گفت: ombudswoman لیودمیلا Denisova.

این مسئله جلب توجه گسترده ای پس از Biotexcom این کشور بزرگترین جانشین عملیات ارسال یک ویدیو نشان می دهد ده ها تن از بچه ها در bassinets خاص در ردیف و در دو اتاق بزرگ هتل که در کلینیک قرار می دهد تا مشتریان.

در این ویدئو با هدف اطمینان وجود ندارد و پدر و مادر است که آنهایی که کمی خود را در حال دریافت مراقبت خوب نشان پرستاران حمام کردن و نوازش آنها.

Denisova وجود دارد گفت: 51 نوزادان در همه در Biotexcom 15 از آنها را تحت مراقبت پدر و مادر که قادر به آن را به کشور قبل از خاموش کردن اما نمی توانید ترک. اوکراین محدودیت های را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 22.

پدر و مادر از 12 کشور: چین, ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا, انگلیس, فرانسه, آلمان, بلغارستان, رومانی, اتریش به مکزیک و پرتغال.

"مسئله حل نشده باقی مانده است اما ما در حال توسعه یک مکانیزم برای خارج شدن از این وضعیت گفت:" Denisova که با وزارت امور خارجه به نمایندگان در روز پنج شنبه.

تحت مکانیسم پیشنهادی خارجی پدر و مادر را مجبور به نوشتن بیانیه ای خطاب به Denisova که پس از آن تماس با وزارت با یک درخواست برای دادن اجازه ورود به اوکراین است.

حدود 50 کلینیک های که ارائه جانشین تولد کار در اوکراین. اقتصادی کشور مبارزات رانندگی بسیاری از زنان اوکراین برای تبدیل شدن به جانشین مادران است. — APis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب