مقامات سوئیس قرنطینه 300 نفر پس از شیوع در زوریخ کلوپ شبانه

برلین, ژوئن 28 سوئیس, مقامات می گویند که آنها به دستور 300 نفر به قرنطینه پس از یک به اصطلاح "superspreader" ش

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

برلین, ژوئن 28

سوئیس, مقامات می گویند که آنها به دستور 300 نفر به قرنطینه پس از یک به اصطلاح "superspreader" شیوع کروناویروس جدید در زوریخ کلوپ شبانه.

زوریخ مقامات در بیانیه ای گفت که یک مرد بوده است فلامینگو باشگاه یک هفته پیش آزمایش مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه و پنج نفر که با او بودند وجود داشت و سپس آزمایش و نیز مثبت بودند و گزارش به مقامات روز جمعه.

کار را از یک لیست از مهمانان ارائه شده توسط این باشگاه در مقامات شد و پس از آن قادر به در تماس با دیگران است که وجود دارد و دستور داد آنها را به قرنطینه در روز شنبه به مدت 10 روز به منظور سعی کنید و جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر این ویروس به عنوان آنها در حال آزمایش است.

سوئیس مقامات می گویند که این حادثه نشان می دهد که چقدر مهم است به چوب به بهداشت و فاصله مقررات به عنوان مستند اقدامات به تدریج برداشته.

آنها می گویند اگر وجود دارد بیشتر superspreader نوع حوادث در باشگاه آنها را مجبور به توسل به بسته شدن امکانات از جمله دوباره.

مانند بسیاری از کشورهای اروپایی سوئیس تا به حال به شدت کاهش می یابد تعداد coronavirus عفونت است و در حال حاضر شروع به دیدن اندکی چشم انداز مثبت آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد آن است.

در آخرین گزارش خود را ارسال شده در یکشنبه, سوئیس گزارش 69 مورد جدید یک شب از جمعه به شنبه و در مجموع 31,555 موارد; 1,681 نفر کشته شده اند. AP

آخرین مطالب