تاتا جراحی چشم مگا سرمایه گذاری از دولت در بریتانیا آن عملیات به 50 درصد از سهام

تاتا استخدام 8,000 مردم در بریتانیا نیمی از آنها در پورت تالبوت.تاتا استیل با مسئولیت محدود. پیشنهاد کرده است

توسط HONARMANDKHABAR در 5 مرداد 1399
تاتا استخدام 8,000 مردم در بریتانیا نیمی از آنها در پورت تالبوت.

تاتا استیل با مسئولیت محدود. پیشنهاد کرده است که دولت انگلیس سرمایه گذاری بیش از 900 میلیون پوند ($1.2 میلیارد دلار) را به یک شرطبندی در بریتانیا آن عملیات و محافظت از پورت تالبوت فولاد در ولز اسکای نیوز گزارش داد بدون گفت که در آن اطلاعات است.

بر اساس این طرح دولت را کنترل خطر از آنجا که 50% در بریتانیا بزرگترین فولادسازی آسمان گفت. این پیشنهاد که یکی از گزینه های شرکت در نظر دارد را نیز شامل شرکت هندی نوشتن یک مقدار مشابه از بدهی آن را بدهکار توسط انگلستان کسب و کار. خزانه کاهش یافته است به نظر در آسمان گزارش. یک سخنگوی تاتا در بمبئی گفت: این شرکت نمی دیدگاهها برای حدس و گمان.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: Vodafone ایده راه اندازی قرمز حداکثر برنامه ریزی برای سیم کارت دائمی مشترکان با تماس نامحدود و بیشتر; بررسی جزئیات

تاتا استخدام 8,000 مردم در بریتانیا نیمی از آنها در پورت تالبوت. محلی عضو مجلس استفان Kinnock ماه گذشته گفت: آن فوری است که دولت در عمل برای نجات شغل. انگلیس صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: مجموعه "فوق العاده بالا" نوار برای شرکت ها به دنبال مالیات دهندگان بودجه کمک مالی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

فایننشال تایمز در ماه ژوئن گزارش داد که تاتا نزدیک بود به امضای نجات مقابله با دولت انگلیس. هر دو دولت و تاتا حاضر به بحث در مورد درخواست وام در حالی که یک مقام رسمی با آگاهی از این موضوع به پیشنهاد دولت نبود در نزدیکی مقابله با تاتا گفت FT داستان کردن علامت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن