مالیات بحث: می دانیم که کار پردازش مشمول مالیات تحت مالیاتی جدید رژیم

های اخیر CBDT اطلاع رسانی آن است که در حال حاضر روشن است که حتی تحت رژیم جدید کمک هزینه به کارمندان برای دیدار

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
By the recent CBDT notification, it is now clear that even under the new regime, allowance to employees to meet expenditure incurred for official tours/ transfers will be tax exempt. های اخیر CBDT اطلاع رسانی آن است که در حال حاضر روشن است که حتی تحت رژیم جدید کمک هزینه به کارمندان برای دیدار با هزینه های متحمل شده به صورت رسمی تورهای/ نقل و انتقالات خواهد بود معاف از مالیات.

توسط Shailesh کومار

در امید بستن برای مالیات جدید رژیم خاصی کسر مالیات/ معافیت مانند استاندارد کسر اجاره خانه کمک هزینه کسر وام مسکن بهره بیشتر از کسر تحت فصل ششم-A و همچنین معافیت مالیاتی در بسیاری از مالیات کمک هزینه مشخص شده در بخش 10 از مالیات بر درآمد قانون باید تا داده می شود. هنوز هم وجود دارد برخی از جنبه های ظریف, به ویژه در مورد ارزیابی perquisites یا امکان این ادعا هر معاف از مالیات کمک هزینه حتی در زیر جدید طرح مالیاتی که هر دو حقوق و مزایای کارکنان و کارفرمایان نیاز به دانستن است.

اخبار مرتبط

برخی از کمک هزینه به مالیات رایگان
این CBDT صادر اطلاع رسانی مشخص کردن برخی از کمک هزینه که باقی خواهد ماند مالیاتی رایگان حتی در طرح جدید. آن نیز ارائه شده است که ارزش رایگان غذایی/ نوشیدنی های ارائه شده توسط کارفرمایان در ساعات اداری و یا کوپن غذا که در نظر گرفته شده به عنوان مالیات معاف تحت پیر طرح در نظر گرفته خواهد شد به عنوان 'مشمول مالیات' تحت طرح جدید.

بخش 10(14) به عنوان خوانده شده با قانون 2BB فراهم می کند که برخی از کمک هزینه خواهد بود 'مالیات' در طرح های قدیمی از مالیات 'حقوق'. این کمک هزینه شامل: تور رسمی کمک هزینه جابجایی/ انتقال کمک هزینه انتقال کمک هزینه یاور کمک هزینه تحصیلی کمک هزینه, یونیفرم, کمک هزینه کودکان, آموزش و پرورش کمک هزینه خوابگاه کمک هزینه کمک هزینه حمل و نقل برای افراد با ناتوانی ، تحت این طرح جدید همه از جمله کمک هزینه تا به حال در نظر گرفته شود به عنوان "مشمول مالیات' مگر اینکه به طور خاص تجویز می شوند.

های اخیر CBDT اطلاع رسانی آن است که در حال حاضر روشن است که حتی تحت رژیم جدید کمک هزینه به کارمندان برای دیدار با هزینه های متحمل شده به صورت رسمی تورهای/ نقل و انتقالات خواهد بود معاف از مالیات. کمک هزینه به کارمندان معلول خاص برای رفت و آمد به/ از دفتر خواهد بود مالیات معاف, در حالی که برای سایر کارکنان انتقال کمک هزینه دریافت شده برای سفر در دوره عملکرد از وظایف به عنوان درمان معاف.

سایر هزینه ها مانند آموزش و پرورش کودکان کمک هزینه کمک هزینه خوابگاه یاور کمک هزینه تحصیلی کمک هزینه, یونیفرم, کمک هزینه و غیره. (که در غیر این صورت معاف از مالیات تحت پیر طرح مالیاتی) مشمول مالیات خواهد بود.

بخش 17(2) خواندن با قانون 3 فراهم می کند برای ارزیابی perquisites ارائه شده توسط کارفرمایان به کارکنان خود برای اهداف مالیات بر درآمد مانند اجاره رایگان مسکونی اسکان رایگان موتور خودرو به صورت شخصی و رسمی استفاده, رایگان آموزش, رایگان ضرورت خانگی مواد غذایی رایگان, رایگان تلفن تسهیلات ، تحت نظام مالیاتی, اگر کارفرما فراهم می کند مواد غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی و یا وعده غذایی کوپن به کارکنان خود را برای استفاده از آن را برای خرید مواد غذایی در مواد غذایی امتیاز را در طول ساعات کار و سپس این مبلغ معاف است تا 50 تومان در هر وعده غذایی. اما از آن شده است روشن در CBDT دایره ای است که مزایای چنین باید در نظر گرفته شود به عنوان "مشمول مالیات' جدید نظام مالیاتی است.

ارزیابی از دیگر perquisites
در همان زمان اطلاع رسانی می کند به طور خاص برای ارائه ارزیابی از دیگر perquisites مانند اجاره رایگان اسکان رایگان موتور خودرو به صورت شخصی و رسمی استفاده, رایگان آموزش, رایگان خانواده ضرورت, و غیره. پس از اطلاع رسانی نمی کند هیچ قانون جدید برای ارزیابی از جمله دیگر perquisites به نظر می رسد که ارزیابی از جمله perquisites خواهد بود و همان حتی تحت طرح جدید. بنابراین, رایگان تلفن تسهیلات معاف تحت طرح ادامه خواهد داد به معاف تحت طرح جدید. در حالی که برخی از قوانین برای taxability از کمک هزینه و perquisites همان باقی می ماند در زیر قدیمی و جدید مالیاتی طرح های دیگر وجود دارد کمک هزینه/ perquisites که taxability متفاوت قدیمی و همچنین طرح جدید.

نویسنده شریک Nangia & Co. ورودی از Vaishali Dua, مدیر Nangia & Co LLP

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب