زمان تست: صبر کلید برای سوار کردن طوفان در بازار

کاهش در مخزن رای دادن و وام توقف است انتظار می رود برای کمک به افراد خود را برآورده تعهدات وام.ما در حال رفتن

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
The reduction in repo rate and loan moratorium is expected to help individuals meet their loan obligations.کاهش در مخزن رای دادن و وام توقف است انتظار می رود برای کمک به افراد خود را برآورده تعهدات وام.

ما در حال رفتن را از طریق بسیار خطرناک بار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بازار سهام است که معکوس است که عدم قطعیت در یک روز به صورت روز. هیچ کس دیده است هر چیزی شبیه به این و آن است که کاملا متفاوت از های اخیر ضرورت محاکمه اسرائیل مانند بحران مالی جهانی در سال 2008 است. دولت و بانک مرکزی هند (RBI) گرفته اند و یک میزبان از مراحل برای کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر و مستند. کاهش در مخزن رای دادن و وام توقف است انتظار می رود برای کمک به افراد خود را برآورده تعهدات وام.

خطرات را ندارد
پست-Coronavirus وضعیت بازار سهام در حال حاضر بسیار سخت است برای پیش بینی, اما یک چیز برای مطمئن است که بازار و وضعیت اقتصادی بهتر خواهد شد. مردم در حال حاضر رو به بسیاری از مسائل مالی با توجه به این همه گیر و پس از آن مستند. سهام بازار هستند نه همان است که آنها پیش از آن. آنها در حال حاضر بیشتر محتاط در مورد خرید و فروش تصمیم گیری.

اخبار مرتبط

با این حال وجود دارد برخی از افرادی که این را به عنوان یک فرصت برای به دست آوردن ثروت با در نظر گرفتن خطرات. اما نگاهی به وضعیت فعلی و غیر قابل پیش بینی از بازار بهتر است آن را به خطر کردن در لحظه. ما قطعا نمی دانید که چگونه ما را به ادامه شبیه به این, اما ما می توانید انجام بهترین ما می توانیم و امیدوارم که همه چیز بهتر به زودی.

اخیر هند-چین tiff در طول خط کنترل واقعی (LAC) بیشتر تشدید بی ثباتی بازار, باعث تاثیر منفی در اقتصاد است. بسیاری از شرکت ها و افراد در مواجهه با از دست دادن با توجه به این ناگهانی جنگ است. اما این وضعیت توضیح می دهد که طبیعت بازار سهام در بهترین حالت آن است. نوسانات و بی ثباتی در این بازار افزایش یافته است و در طول چند ماه گذشته و ممکن است باقی می ماند بنابراین برای چند ماه آینده.

نگه به پول نقد
مردم توصیه را در هر گونه بدهی در حال حاضر و نگه دارید و به آنها پول نقد به عنوان آنجا که آنها می توانند. برنامه ریزی مناسب و نظم و انضباط می تواند کمک به مردم, امن, امور مالی خود را در این وضعیت. بدون شک فعلی بازار سهام وضعیت تاریک و دلگیر به نظر می رسد اما این اولین بار نیست که سهام کاهش یافته است مانند دومینو. در گذشته بسیاری از بحران باید رخ داده است که حتی سهام از موفق ترین شرکت ها کاهش یافته 80 ٪ یا بیشتر. اما هنگامی که وضعیت تثبیت این شرکت است که باید پایه و اساس شروع به بازسازی خود و رسیدن به خود را قبل از بحران ارزیابی برخی حتی بیش از آن است.

این است که چرا به عنوان سرمایه گذاران و مردم باید با احتیاط در مورد فروش وحشت. این وضعیت ممکن است شبیه به یک فاجعه است راست, در حال حاضر, اما در 10 سال آن را صرف بر روی صفحه رادار در رادار کیهانی. هنگامی که این وضعیت برطرف و آن را تقاضا را افزایش می دهد در بازار و شرکت ها خواهد یک بار دیگر شروع به تولید سود. حتی در حال حاضر در میان این همه هرج و مرج وجود دارد برخی از محصولات است که کاملا ضروری است برای حفظ زندگی و شرکت هایی که در ساخت این محصولات انجام می دهند بهتر از دیگران است. این است که چرا در دراز مدت سرمایه گذاری در شرکت های برتر است که بهترین راه برای ایجاد سرمایه است. صبور بودن در این زمان بحران می تواند پرداخت سود سهام بزرگ بعد.

نویسنده موسس و مدیر عامل شرکت Finway

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب