تگزاس شهردار دستور منع رفت و آمد به کشورهای هواپیمای COVID-19 رد گم کردن در بازگشایی

شهردار گلینا پارک یک جامعه از 10 ، 000 نفر در شرق هوستون گفت که او غذای یک هشدار از شهرستان هریس قاضی لینا هید

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

شهردار گلینا پارک یک جامعه از 10 ، 000 نفر در شرق هوستون گفت که او غذای یک هشدار از شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو که در روز جمعه افزایش عمومی سطح تهدید به شدید ترین آن یک علامت مردم باید پناهگاه در خانه.

"این بسیار مهم است برای ادامه عمل خوب بهداشت ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است اجتناب از سفرهای غیر ضروری تجمعات و پوشیدن چهره و پوشش در تمام زمانی که شما خانه خود را ترک," شهردار Esmeralda در ملا گفت: در بیانیه ای که اواخر روز جمعه.

گلینا پارک مقررات منع رفت و آمد اجرا خواهد شد از 10 p. m. به 5 ساعت در روز.

ایالات متحده ثبت بیش از 45 ، 000 مورد جدید از COVID-19 روز جمعه بزرگترین واحد در روز افزایش همه گیر با توجه به رویترز شمارش آوردن تعداد کل آمریکایی که آزمایش مثبت به حداقل 2.48 میلیون. COVID-19 است که این بیماری ناشی از کوروناویروس.

رکورد جدید برای مثبت COVID-19 آزمون در آمد که در تگزاس و کشورهای دیگر در مرکز یک موج جدید در عفونت گام به عقب در زمان از تلاش برای کاهش محدودیت در کسب و کار, تهدید یک امید برای بهبود اقتصادی و شغل.

در برگشت از اوایل حرکت به استراحت محدودیت تگزاس فرماندار گرگ ابوت روز جمعه دستور میله در سراسر کشور به نزدیک و مورد نیاز رستوران ها برای محدود کردن داخلی صندلی ظرفیت به 50 درصد است. فلوریدا یکی دیگر دولت است که بازگشایی اقتصاد خود را نسبتا به سرعت گفت: صاحبان نوار در دولت بلافاصله به توقف خدمت به الکل در محل خود.

فلوریدا صادر قوانین جدید آن پس از ضبط 8,942 موارد جدید در روز جمعه گرفتی دولت یک روز رکورد 5,511 رسیده در ژوئن 24.

آخرین مطالب