پسر خال روباه و اسب: دقیقا همان نوع از راحتی نیازهای جهان در حال حاضر

Mackesy در حال حاضر به فروش می رسد 2,50,000 نسخه در ایالات متحده است و پرفروش.توسط Reya Mehrotraآن است که تقری

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
Mackesy در حال حاضر به فروش می رسد 2,50,000 نسخه در ایالات متحده است و پرفروش.

توسط Reya Mehrotra

آن است که تقریبا نبوی زمانی که چارلی Mackesy می نویسد: "هر کس یک بیت می ترسم اما ما کمتر می ترسم با هم..." در سال 2019. قطع به سال 2020 Mackesy آرامش است میلیون ها نفر با, الهام بخش, خطوط پوشانده با امید و مهربانی. او اولین کتاب پسر مول روباه و اسب هنرمند Mackesy concocts مرهم برای تسکین درد همه گیر به عنوان او می گوید: "این کتاب برای همه—این که آیا شما در حال هشتاد و هشت". آن را تقریبا به عنوان اگر Mackesy نوشت: این کتاب برای آن به استعداد به دوستان و خانواده نیاز به حمایت عاطفی در طول این بار تلاش.

اخبار مرتبط

Mackesy آرام شما با احساسات احاطه به نقل قول های الهام بخش است که روایت داستان از چهار اصحاب—پسر خال روباه و اسب. این کاملا ساده داستان پیشرفت به عنوان پسر ملاقات با سه تن از دوستان دیگر خود را یکی یکی. پسر تنها زمانی که مول اول سطوح. آنها پس از دیدار با روباه و سپس آرام اسب. همه آنها متفاوت از یکدیگر و ضعف خود. "من می توانم خودم را در تمام چهار نفر از آنها شاید شما می توانید بیش از حد" Mackesy می نویسد. به عنوان دوستان صحبت کلام حکمت جریان "...هیچ چیز ضربان مهربانی...آن نشسته بی سر و صدا فراتر از همه چیزهایی که...گاهی فقط گرفتن و حمل شجاع و با شکوه...بزرگترین توهم این است که زندگی باید کامل شود."

Mackesy یک هنرمند است از احساسات و عواطف انسانی که carves و طرح آنها را به کلمات. او تصاویر و نقاشی صحبت از عشق و محبت و بنابراین اولین کتاب خود را. این کتاب سنگین است در نقل قول های الهام بخش با یک کاملا ساده روایت, اما این چیزی است که باعث می شود آن را به موقع و به عنوان خوانده شده-با ارزش. برای تصاویر Mackesy می نویسد: "حقیقت این است که من نیاز به تصاویر آنها مانند جزایر مکان برای رسیدن به در دریایی از کلمات است." کتاب خود را بیش از حد پر دستباف طرح و نقاشی بر روی هر صفحه. دست نوشته امضا متن و نوشته تصاویر به کتاب احساس یک دفتر خاطرات شخصی برای خوانندگان. اما در زمان سطرها متن و تصاویر ممکن است سخت به درک برای خوانندگان جوان است و ممکن است شکستن تداوم خواندن.

درست است که هر زمان که بحران اعتصاب ادبیات راحتی. در این سال کودکان, کتاب های برگزیده ترین قطعه از ادبیات به عنوان آنها درخواست تجدید نظر به تمام و یدک کش در رگ و ریشه دل خود را. این است که این کیفیت از این کتاب ساخته شده است که حتی اپرا وینفری با خواندن این کتاب به عنوان بخشی از شیکاگو کتابخانه های عمومی پروژه به منظور تشویق خانواده ها در طول بیماری همه گیر. منتشر شده توسط Penguin Random House مکالمات از چهار دوستان شده اند و دوباره در مدرسه کلاس های هنری در بیمارستان دیوارها تبدیل به خالکوبی و به اشتراک گذاشته آنلاین چند بار. Mackesy آشنایی دست می کشد و شما را از عدم قطعیت با کار خود را پر از امید.

Mackesy در حال حاضر به فروش می رسد 2,50,000 نسخه در ایالات متحده است و پرفروش. چه حملات بیشتر است که ایلوستریتور-تبدیل-تعجب-نویسنده می داند که یک چیز در این جهان نیاز بیشتر به زنده ماندن این است که "کمک". او می نویسد: "درخواست کمک نمی دادن....این امتناع از تسلیم..." زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد ما را به عنوان به خوبی آن را قرار داده مانند Mackesy می کند و در پایان کتاب خود—او اعتصاب 'پایان' و می نویسد به جای "نگاه تا چه حد ما آمده ایم'.

جزئیات کتاب

پسر خال فاکس
و اسب
چارلی Mackesy
Penguin Random House
ص 128, Rs799

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن