محبوبیت رو به رشد از یادگیری آنلاین در کلاس در طول COVID-19 همه گیر

در میان خود انزوا و کار از خانه حالات حرفه ای در حال گرفتن این فرصت نادر برای استفاده از وقت خود را به منظور ا

توسط HONARMANDKHABAR در 4 تیر 1399
COVID-19 pandemic, online learning classes, lockdown India, e-learning platforms, Edtech Platforms, Online Platforms for Professionals, eshort courses,Digital Learningدر میان خود انزوا و کار از خانه حالات حرفه ای در حال گرفتن این فرصت نادر برای استفاده از وقت خود را به منظور افزایش دانش به عنوان آنها می خواهند به ماندن مربوطه در آینده است.

توسط Kounal Gupta

Coronavirus همه گیر است و درهای قفل شده از بازار و کارخانه ها و ادارات و مدارس و دانشگاه ها در هند و مردم مجبور به ماندن در داخل خانه های خود. اما در این تمدید مستند هند شاهد یک روند مثبت به عنوان e-learning سیستم عامل باز کردن صدها نفر از ویندوز برای یادگیری است.

اخبار مرتبط

عظیم افزایش تقاضا از دوره های آنلاین

وجود دارد یک قیام فوری و ناگهانی در ترافیک از سیستم عامل آموزش آنلاین به عنوان بیشتر و بیشتر سرخپوستان (از تمام گروه های سنی) می خواهید به تعامل در یادگیری معنی دار. دانش آموزان از K-12 و در سطح دانشگاه هستند بیشتر تمایل به سمت رشته های دانشگاهی, در حالی که کار حرفه ای می خواهید به استفاده از وقت خود را به منظور ارتقاء دانش و به دست آوردن مهارت های جدید و یا دوباره مهارت و upskill خود را.

10 Edtech سیستم عامل برای زبان آموزان جوان

وجود دارد یک لیست طولانی از شرکت های ارائه دوره های آنلاین به دانش آموزان و برآورده ساختن نیازهای مختلف خود را - از شخصی درس آموزش آماده شدن برای امتحانات رقابتی. در اینجا یک لیست از 10 به طور تصادفی انتخاب شده Edtech شرکت های است که می تواند مفید برای زبان آموزان جوان به دنبال پر کردن شکاف ایجاد شده با تعطیل شدن موسسات آموزشی.

1) Byju را
2) هنری Harvin
3) Oliveboard
4) Udemy
5) Coursera
6) Unacademy
7) IGNOU
8) GuruQ
9) Vedantu
10) Toppr

این و بسیاری دیگر مشابه Edtech سیستم عامل کمک به دانش آموزان در موضوع خاص یادگیری برای آماده شدن برای تخته و فراتر از آن مانند SSB از بمبی جم, هندی, نیروهای مسلح, دروازه, CLAT ، این مجازی تعاملی درس دیده می شود به عنوان کمک بزرگی توسط دانش آموزان.

10 سیستم عامل آنلاین برای حرفه ای ها

در میان خود انزوا و کار از خانه حالات حرفه ای در حال گرفتن این فرصت نادر برای استفاده از وقت خود را به منظور افزایش دانش به عنوان آنها می خواهند به ماندن مربوطه در آینده است. این 10 به طور تصادفی انتخاب سیستم عامل های دیجیتال شاهد یک قیام فوری و ناگهانی در ترافیک در سایت خود.

1) لینک آموزش
2) ارتقاء واحد
3) هنری Harvin
4) لینک آموزش
5) Udacity
6) رفتن به صفحه
7) لینک
8) UXReactor
9) edX
10) FutureLearn

در این بخش مورد علاقه های سنتی هستند مانند دوره های یادگیری ماشین, علوم اطلاعات, Python مبانی اما برخی از غیر سنتی مانند دوره های محتوای دوره نوشتن در میان داغ ترین-فروش آنلاین دوره های آموزشی.

حرفه ای نیز نشان دادن علاقه زیادی به یادگیری مهارت های ارتباطی و کنترل از راه دور کار دوره به عنوان آنها می خواهند برای کامل کردن کار خود را-از-خانه تجربه می کنند.

محدوده گسترده ای متفرقه دوره های کوتاه مدت

آن است که نه تنها آموزشی و دوره های حرفه ای که در حال دیدن یک شکوفایی در ترافیک; دوره های مربوط به سلامت و بهداشت و مدیتیشن, سلامتی, سرگرمی و غیره نیز در تقاضا به عنوان مردم نمی تواند بیرون رفتن و وقت کافی در دست است. اگر داده های تحقیق است که بر این باور بودند, آموزش آنلاین, سایت دیدن سنبله بزرگ در جستجو برای انواع دوره های آموزشی. بزرگترین قرعه کشی به این دوره ها می تواند مثبت و حس رضایت را به ارمغان می آورد در این زمان نامشخص است. انعطاف پذیری و راحتی ارائه شده توسط سیستم عامل های دیجیتال نیز توسط زبان آموزان در بزرگ است.

آموزش دیجیتال در اینجا به ماندن است

به نگه دارید تا با بالا و مطالبات متنوع از زبان آموزان شرکت های آنلاین خود را تقویت زیربنایی پایه اضافه شده جدید دوره های ضرب و منابع انسانی است.آنلاین یادگیری در نهایت سن می آیند و ارزش خود را ثابت کرده و این بار تلاش.

(نویسنده موسس و مدیر عامل شرکت - هنری Harvin – آموزش آنلاین و upskilling پلت فرم. نظرات بیان شده شخصی هستند.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب