نیویورک تایمز می کشد از اپل اخبار

شروع دوشنبه, Times, مقالات بودند دیگر ظاهر می شود در کنار آن از دیگر نشریات در سرپرستی اپل اخبار خوراک در دستر

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

شروع دوشنبه, Times, مقالات بودند دیگر ظاهر می شود در کنار آن از دیگر نشریات در سرپرستی اپل اخبار خوراک در دسترس بر روی دستگاه های اپل.

این بار یکی از اولین سازمان های رسانه های به بیرون از اپل اخبار. بار ساخته شده است که با اضافه کردن مشترکین جدید یک کلید هدف کسب و کار گفت: اپل داده بود و آن را در راه مستقیم روابط با خوانندگان و کنترل کمی بیش از کسب و کار. آن گفت که امیدوار به جای درایو خوانندگان به طور مستقیم به وب سایت خود را و برنامه های موبایل به طوری که آن می تواند "صندوق کیفیت روزنامه نگاری است."

"هسته به سالم مدل بین بار و سیستم عامل است که یک مسیر مستقیم برای ارسال آن خوانندگان را به ما محیط های که در آن ما شاهد ارائه گزارش روابط خود را با خوانندگان ما و طبیعت ما قوانین کسب و کار" مردیت Kopit Levien, chief operating officer نوشت: در یک یادداشت به کارکنان. "رابطه ما با اپل اخبار مناسب نیست در این پارامترها."

یک سخنگوی اپل گفت که این بار "تنها ارائه اپل اخبار چند داستان یک روز" و این که این شرکت ادامه خواهد داد به ارائه خوانندگان با اطلاعات قابل اعتماد از هزاران نفر از ناشران.

"ما نیز متعهد به حمایت از روزنامه نگاری با کیفیت از طریق اثبات شده مدل های کسب و کار تبلیغات اشتراک و بازرگانی" او گفت:.

اخبار کسب و کار تا به حال یک رابطه پیچیده با دره سیلیکون برای چند دهه. شرکت هایی مانند گوگل و Facebook را نابود تبلیغات روزنامه فروش و disintermediated سایت های خبری توسط موقعیت خود را عامل به عنوان یکی از اصلی ترین راه هایی که مردم می توانند مصرف اخبار.

در عین حال هنگامی که اپل ایجاد یک برنامه خبری در اواخر 2015, امیدوار کننده برای کار با ناشران برای کمک به آنها برای ایجاد یک کسب و کار بسیاری از اخبار مدیران بودند با احتیاط خوش بینانه است.

بر خلاف دیگر شرکت های فن آوری, سیب, نمی رقابت با سایت های خبری برای آگهی دلار است. و اپل اتخاذ یک رویکرد بود که متضاد چگونه آن دره سیلیکون همسالان به کار گرفته سرفصل: این اجازه تنها اخبار اصلی سازمان در برنامه انسان و نه الگوریتم های رتبه بالا ،

اپل تهاجمی ارتقاء اپل اخبار اپل شده که مخاطبان از حدود 125 میلیون ماهانه خوانندگان, ساخت نرم افزار یکی از جهان به طور گسترده به عنوان خوانده شده اخبار منابع. اما تبلیغات در برنامه تولید شده کمی درآمد برای, اخبار سازمان. برای هر اشتراک به فروش می رسد در برنامه اپل نیز طول می کشد 30 درصد کاهش دهد.

سال گذشته اپل با معرفی یک راه جدید برای ناشران به پول: اپل اخبار به علاوه یک سرویس اشتراک داخل خود برنامه خبری است که ارائه می دهد دسترسی به صدها نفر از نشریات که به طور معمول دیجیتال paywalls برای $9.99 در ماه است.

اپل گفته ناشران است که این سرویس را تحویل مشتریان آنها نمی خواهد در غیر این صورت دریافت کنید. اما بسیاری از نشریات خواهد بود undercutting قیمت خود را و آنها را برای به اشتراک گذاشتن نیمی از اپل اخبار به علاوه درآمد با ده ها تن از اخبار دیگر سازمان ها. اپل در زمان نیم دیگر را برای خود.

هنوز هم بسیاری از ناشران در زمان قمار از جمله وال استریت ژورنال و لس آنجلس تایمز و Condé Nast که منتشر The New Yorker, Vanity Fair و سیمی. ماه پس از اولین آن بسیاری از ناشران بودند underwhelmed فروش با توجه به Digiday یک رسانه های دیجیتال اخبار سایت.

مدیران در زمان تصویب در اپل اخبار Plus و بعد از آن کاهش تعداد مقالات آن عرضه شده برای اپل اخبار. در مصاحبه با رادیو فردا در سال گذشته Mark Thompson بار' مدیر اجرایی هشدار داد اخبار دیگر سازمان ها در مورد خطرات ناشی از teaming با اپل.

"ما تمایل به بسیار leery در مورد این ایده تقریبا habituating مردم برای پیدا کردن ما روزنامه نگاری در جایی دیگر" او گفت:.

این بار گفت: در ماه گذشته که در آن تعداد مشترکین تا به حال در صدر 6 میلیون. درآمد رو به افزایش بوده است از اشتراک دیجیتال حتی به عنوان شرکت هایش با یک تبلیغات رکود در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این بار به مدت طولانی به حال یک رابطه پیچیده با بزرگ شرکت های فن آوری. این تجربه کار با Facebook, از جمله در تلاش نام فوری مقالات چندین سال پیش.

اما این بار متوقف شد تولید فوری مقالات برای شبکه های اجتماعی در سال 2017, گفت: آن را به اندازه کافی درآمد. در حال حاضر Facebook می پردازد این بار به ویژگی های آن مقالات در اخبار tab در Facebook برنامه این شرکت تلاش ها برای کار با, اخبار صنعت. بار مقالات نیز به نظر می رسد در اخبار گوگل است که می فرستد خوانندگان به ناشران وب سایت ها بر خلاف اپل, اخبار, است که به طور کلی نگه می دارد و خوانندگان در برنامه اپل.

در توجه به کارکنان Levien گفت که خروج از همکاری با اپل اخبار نمی شد انتظار می رود به "تاثیر مواد" به زمان " کسب و کار و که این شرکت با اپل در راه های دیگر از جمله در برنامه های پادکست ها و سخت افزار.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب