شمن از Instagram

"نفس" او گفت: به آرامی حجامت دست خود را در مقابل قفسه سینه خود را. او با پوشیدن کیمونو ژاپنی, دقیق با گواتمالا

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

"نفس" او گفت: به آرامی حجامت دست خود را در مقابل قفسه سینه خود را. او با پوشیدن کیمونو ژاپنی, دقیق با گواتمالا گلدوزی. "گسترش" او فرمان داده است.

پشت شمن بود چه نگاه به یک معبد, نرم, نارنجی, نور, جریان از آن سنگ قوس. در واقع آن یک صفحه نمایش سبز; او در استودیوی خود در لس آنجلس که در آن او شده است جدا. این یک دیجیتال شفا که برخی از 900 نفر پرداخت می شود 10 دلار به لحن از خانه های خود.

شمن که نام قانونی Durek Verrett جامعی انگشتان خود را.

"ارواح!" صدای او رونق گرفت. "برو داخل قلب خود حذف لایه اول. حفاری سم!"

تقریبا بلافاصله چت عملکرد این زوم تصویری روشن.

"لرز" نوشته میشل.

"گریه" گفت: Stephanie.

"Prickles در قلب من" اضافه شده Kari.

دیگران توصیف و سرفه و احساس سوزن سوزن شدن خنده و خمیازه کشیدن. (گلو Verrett گفت: یک مسیر از طریق آن بدن می تواند به اخراج انرژی منفی است.)

تا به حال من دیده نمی شود این مراسم در فرد, من می توانم به شما اطمینان دهم من می خواهم که شک و تردید. اما در قبل از COVID بار شمن کار می کرد از یک مراقبه فضا در اواسط Wilshire محله (خانه به Miracle Mile خرید منطقه) که در آن کسانی که در جستجوی حکمت و شفا می پرداخت تا 1000 $برای یک جلسه خصوصی احاطه شده توسط مراکش به سبک بالشتک و تی شرت برای فروش است که گفت: "مراقبه است."

Verrett مشتریان شامل Selma Blair, Nina Dobrev و جیمی چمبرلین سابق درامر فوق العاده کدو تنبل است که به او یک دهه پیش در یک ارجاع از بیلی Corgan, او گفت:. ("من و او هستند بهترین دوستان شما را به این روز گفت:" Verrett که 45.) او یک بار به خانه آمد برای پیدا کردن بازیگر Chris Pine نشسته در استودیو خود را به عقب زمانی که Verrett کار می کرد از یک تبدیل گاراژ. "من حدس می زنم آنها شنیده بود که من یک شمن در انتهای خیابان" او گفت:.

دوستان دیگر شامل Gwyneth Paltrow که او خواستار "خانواده من"; Rosario Dawson که او ملاقات کرد و در یک کارگاه آموزشی در Hamptons نیویورک; و Dave Asprey دره سیلیکون کارآفرین که "پاک" با نام تجاری قهوه ضد گلوله است و تنها نوع Verrett لمس خواهد شد. دوست دختر خود را است شاهزاده خانم مارتا لوئیس نروژ با او میزبانی شرکت در یک تور از شفا کارگاه به نام "شاهزاده خانم و شمن" در اروپا تا قبل از این بیماری همه گیر.

اما شمن همچنین در درمان تمام انواع غیر معروف مردم بیش از حد بسیاری از آنها که او را از طریق برخی از ترکیبی از Instagram, حساب, خود, پادکست خود را آنلاین شمن مدرسه که در آن یک می توانند یاد بگیرند که به "بهینه سازی" خود را به قدرت معنوی و کتاب خود "روح هک" که در اواخر سال گذشته.

یکی از مشتریان این بود که موسیقی عامل در لس آنجلس که به من اجازه برای مشاهده جلسه خود را چند ماه به عقب, اما درخواست کرد که نام او را نمی توان به دلیل ماهیت شخصی از جلسه. به دستور او ممتنع از گوشت و الکل و سیگار برای 24 ساعت قبل از. او قصد داشت به عنوان او آن را به "سطح بالا" قبل از تولد 40. ("درست کردن" است چه Verrett توصیف به عنوان "رفتن به سطح دیگری در تکامل خود را.")

من به دنبال او به اتاق های کم نور که در آن او غیر روحانی بر روی یک حصیر بسته چشم او و در طی ساعت آینده, رفت و از طریق چرخه گریه, عق زدن, تکان دادن و خنده — شمن در یک نقطه اشاره من به عبور از بافت بنابراین او می تواند پاک کردن بینی خود را به عنوان او heaved به سطل زباله می تواند. او گفت: او با انتشار درد عمیق از درون او; او گفت که او هرگز تا به حال تجربه هر چیزی مانند آن.

"در یک نقطه او از من خواست به ایستادن. او گفت: "ما در حال رفتن به زمین ، و احساس من این را از روی زمین لنگر به کف مانند یک آهنربا," او گفت: بعد از آن. "من فقط می خواهم 'چه؟! آیا این تاریخ و زمان آخرین؟! این دیوانه است.'"

'یک رسول و یک سرایدار'

به روشنی وجود دارد بدون مواد مخدر یا گیاهان درگیر در این جلسات. بلکه Verrett درگیر در آنچه که او خواستار "روح شمنیسم" تمرین های باستانی است که در آن یک شمن با موضوع اجازه ورود به دریافت پیام از ارواح در حالی که کار را از طریق فرکانس و انرژی و حتی "رنگ" ظاهرا ناشى توسط بدن یک فرد با هدف کاهش آثار منفی و یا درد.

در هر لحظه Verrett ممکن است پشت سر هم به آهنگ در زبان صحبت می کنند و یا فریاد دستورات به "به نوبه خود" فرد "انرژی مغناطیسی" یا "انتشار دوپامین." او در تلاش است به "حل" هر کسی مشکلات او گفت: اما به یک "کشتی" که از طریق آن اعتماد باستان مشاوران صحبت می کنند. ایده این است برای کمک به آزادی مشتریان خود را از انرژی منفی است که می تواند به جلوگیری از آنها را از شما می دانید, عشق, پول, شادی — این نوع از چیزی.

"شوخی است که من همیشه به مردم است که من رسول و من سرایدار" Verrett گفت: در قبل از همه گیر بار جرعه جرعه طلایی شیر اسپرسو (زردچوبه و شیر جو; هیچ اسپرسو) در خانه سوهو در هالیوود است. "من آمد به تمیز کردن خود تلخه و من برای رساندن پیام است."

این است که همیشه استعاری است. "من تا به حال یک زن هنگامی که به یک کیسه کولوستومی و آن منفجر شد بر من" او به یاد می آورد. "یکی دیگر از پسر من کار بر روی پرتابه آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در دهان من است." اگر شما یک شمن و Verrett ادعا می شود در شش نسل از shamans در خانواده — این واقعیت است, او گفت:. "شما تحت تاثیر آن چیزهایی است."

شمنیسم تمرین شده است برای قرن ها در اشکال مختلف و با فرهنگ های مختلف از مردم بومی آمازون به بومی Inuits از قطب شمال کانادا. "شامان بودند درمانگران و مشکل حل کننده یا كارخانة از قبایل خود گفت:" سوزان Mokelke رئیس بنیاد Shamanic مطالعات آموزشی غیر انتفاعی مستقر در آسیاب دره کالیفرنیا.

جادو گری معاصر احیا شد و در غرب توسط جویندگان معنوی از دهه 1960 و تکامل یافته است. در سال های اخیر از آن به دست آورده محبوبیت در آمریکا همراه با دیگر شیوه درمانی glamorised توسط گوک مجموعه — که به نظر می رسد به اشباع جلسات درمانی ما به عنوان به خوبی به عنوان ما Instagram خوردها.

"فقط به عنوان یوگا و مدیتیشن را تبدیل به جریان اصلی به عنوان یک وسیله برای کاهش استرس بنابراین باید شامان" گفت: Dr ویویان Diller یک روانشناس بالینی در عمل خصوصی در نیویورک که گفت که تعداد فزاینده ای از مشتریان خود را به استفاده از shamans به مکمل (یا در برخی موارد جایگزین) بیشتر بحث های سنتی درمانی مانند نوعی او را فراهم می کند.

حدود نیمی از آمریکایی ها سعی کرده اند نوعی از طب جایگزین مانند طب سوزنی یا انرژی درمانی با توجه به یک سال 2017 گزارش مرکز تحقیقات پیو. شصت درصد گفت: آنها را نگه دارید حداقل یک "عصر جدید" اعتقاد مثل طالع بینی psychics یا کریستال.

حتی یک دهه پیش گفت: Verrett دوست دختر, شاهزاده خانم مارتا لوئیس پاسخ به cofounding یک مرکز معنویت در نروژ — که در آن او است چهارم در خط به تاج و تخت — "مثل این بود," آه خدای من او دیوانه," او گفت:. "اما در حال حاضر آن را بسیار باز. و من فکر می کنم بسیاری از این است که با ریاضت به صداقت."

امروز, هتل های لوکس shamanic masseuses. شما می توانید پیدا کردن shamanic لیست پخش Spotify در. مالی وجود دارد shamans که توصیه در کسب و کار, مد, شامان که اسکراب انرژی بد از کمد لباس خود را حتی shamanic سبک های مو.

"شامان مانند جراحان وجود دارد انواع مختلف و همه دارای تخصص آنها گفت:" کالین مک کین سابق سبک مد تبدیل شده شمن اجرا می شود که سلامتی استودیو در لس آنجلس. (Shamanic سبک مو در استودیو او گفت: انجام یک "مراسم ترکیب تمرین" و صدای کاسه مراسم در حالی که یک ماسک مو مجموعه. "آنچه که او همیشه می گوید, 'موهای خود را به حافظه'" McCann گفت.)

وجود دارد بسیاری از تصورات غلط در مورد جادو گری گفت: Mokelke — از این ایده است که پزشکان چرخید طب سنتی (شمنیسم است که فقط یک قسمت از "یک رویکرد جامع به شفا" او گفت:) به این ایده است که آن را "همه رنگین کمان و این نوع از مسائل."

زمانی که تمرین جدی Mokelke گفت: جادو گری دقیق نظم و انضباط مربوط به سال تحصیلی. رسمی هیچ مجوز و یا فرآیند صدور گواهینامه برای تبدیل شدن به یک شمن در بخشی به دلیل shamanic قدرت منتقل شد از طریق اصل و نسب او گفت: آن است که یک جایگزین برای درمان پزشکی هر چند این ممکن است یک مکمل.

"هنگامی که ما آموزش مردم ما می گویند اگر کسی به طور جدی بیمار شما به یک دکتر و یا شما را به یک درمانگر, اما شما لازم نیست غفلت از جنبه معنوی از بیماری" Mokelke گفت. "شمنیسم با تمرکز بر روحانی."

هنوز هم وجود دارد یک عنصر از سرنوشت آن را به عنوان به خوبی Verrett نشان می دهد.

"شما نمی تبدیل شدن به یک شمن به خاطر شما رفتم برای پرو, خرید پانچو خواند برخی از آهنگ مقدس و یاد گرفتیم که چگونه یک پررونق دسته ای از ayahuasca بودند" او می نویسد: در کتاب خود. "شما تبدیل به یک شمن چون ارواح را انتخاب کنید شما به یک شمن."

'طرف دیگر'

متولد درک Verrett (او تغییر املای نام خود را به "Durek" در سال 2013 "از آنجا که من احساس می کردم یک فرد جدید," او گفت:,), Verrett بزرگ شده در یک ثروتمند عمدتا سفید محله در شهرستان آلامدا, کالیفرنیا, در یک دقیق ظهور روز هفتم صفحه اصلی.

پدر خود را که آموزش داده بود به عنوان یک شمن اما فرار یک ساخت و ساز, کسب و کار, بود, افریقایی-Creole و از نیواورلئان و مادرش متوسط روانی است که غرب هند-نروژی و از New York. او بازگشت و در آنجا پس از آنها طلاق گرفته و پدر خود منحرف بین تشویق پسرش shamanic هدیه و گفتن او را به "حالت عادی" Verrett گفت.

در کتاب خود Verrett می نویسد که پدرش که فوت کرد در سال 2017 از لحاظ جسمی سوء استفاده به او آموخت که همجنسگرایی اشتباه بود (Verrett مورخ زنان و مردان) و این که "تنها راه برای جلو افتادن در زندگی با یک زن سفید بر روی بازوی خود را."

"من استفاده می شود به نفرت سیاه" Verrett می نویسد در کتاب خود. به عنوان یک کودک او را خرید سفید کننده پوست از داروخانه, تلاش برای اسکراب رنگدانه از چهره اش. "من بلیچ مو بیش از حد — به نقطه که در آن سقوط کرد به همین دلیل است که من هنوز هم لازم نیست که به این روز" او می نویسد.

او در اطراف خانواده از جمله پدربزرگ و مادربزرگ پدری که تا به حال یک مزرعه در نزدیکی و عمه های مشهور mezzo-soprano شرلی Verrett که او گفت: او را تشویق به کشف معنویت.

او خواهر بزرگتر آنجلینا Verrett-بایرن سلامت kinesiologist در شمال ایالت نیویورک گفت: برادر او بود که همیشه "متفاوت" حتی زمانی که آنها کودکان بودند. او به یاد می آورد باز کردن پنجره او یک روز به رعایت او انجام "درخت ارائه شده است." "دیوانه چیزی بود که پرندگان بودند از آمدن به درخت" او گفت:.

بعد به عنوان نوجوانان, او گفت:, او دارای یک حافظه از او درخواست او و دوستان او را به "آرام" بنابراین نه به برهم زدن قارچ را او کشت. "او می خواهم می خواهم" من یک Manchurian قارچ در حال رشد است و من نمی خواهم هر یک از انرژی های منفی شما در حال آوردن در خانه ناراحت قارچ.' دوستان من و من مانند, 'چه؟!'"

"من می خواهم به مردم گفت: من واقعا نمی توانم آن را توضیح دهید اما این است که تنها راه او است," او گفت:. "او این دعوت و او فقط می داند."

Verrett کاهش یافته و از دبیرستان و اوایل بزرگسالی خود را صرف تلاش برای تعیین اگر او می خواست می شود یک شمن یک رقصنده یا یک مدل است.

او تدریس پیلاتیز برای مدتی و در زمان برخی از بازیگری شغل. او تلاش کرد با سوء مصرف مواد و به طور خلاصه به. او بعد از فرار یک بهبود کسب و کار با یک دوست پسر سابق.

و سپس در سن 27 او درگذشت. بله, این است که چگونه او آن را قرار می دهد.

"من flatlined من رفت به طرف دیگر کردم تمام اطلاعات در طرف دیگر من برگشتم" Verrett گفت: nonchalantly.

این زمان 4 دقیقه و 25 ثانیه با توجه به کتاب خود را. پزشکی دلیل او توضیح داده شد که فشار خون بالا و, فشار خون بالا, و او تا به حال به عجله به بیمارستان که در آن او گفت که اندام خود را تعطیل و پزشکان می خواستم او را حمایت از زندگی کردن. "به من گفته شد طرح خود را برای مراسم تشییع جنازه" Verrett-بایرن گفت.

اما او آن را پس از گذراندن بیش از یک ماه در کما. Verrett-بایرن به او کلیه و او تا به حال به relearn به استفاده از پاهای خود را, او گفت:.

البته در حال مرگ است همتراز برای دوره زمانی که شما یک شمن. در نظر بسیاری آن را یک مراسم از تصویب.

"مرگ مستحکم راه من که من هستم" Verrett گفت. "این یک شانس دوم. و من می دانستم که اگر من برگشتم من که قرار بود به متمرکز بودن وجود دارد برای مردم."

های عشق

سال گذشته Verrett صرف بیشتر وقت خود را در لس آنجلس که در آن او اجاره یک خانه است که او سهام با دو فیلم برادرزاده که برای او کار می کنند و قبل از قرنطینه صرف زمان در اروپا و هاوایی با شاهزاده خانم.

او یک گیاه خوار است ("من نمی خواهد غذا خوردن مرگ," او گفت:) معتقد است الکل "روح سم" و نه نوشیدنی های گازدار مایعات هر چند مجوز خود را برخی از کافئین است. او می خورد و تعداد زیادی از سوپ و سالاد, اغلب در کافه قدردانی مرسوم وگان زنجیره ای اما شده است پخت و پز بیشتر از قرنطینه آغاز شد.

و مانند هر خوب و مدرن شمن Verrett است که کسب و کار زرنگ و دانا: با هر دو LLC و یک سبک شخصی است که او را نگه می دارد مجهز پیچیده در لباس و جواهرات و اشیای قیمتی بیش از شلوار جین و کفش ورزشی. او را در آغوش فن آوری از "معبد شفا" جلسات او در حال حاضر انجام در زوم به خود Instagram account, که در آن او ترویج کار خود را قطاری عکس از خود و دوستان معروف و انجام زندگی می کنند جلسات درمان. (او همچنین در پاسخ پرسش از پیروان او وجود دارد, بسیاری از آنها آمده اند تا او را برای راهنمایی در این بیماری همه گیر. "من مانند یک خط تلفن بحران," او گفت:.)

او نیز کاملا موثر حاوی زبان کار خود را با پاپ بومی از لحظه ای: پیدا کردن بهترین خود شما است "هک"; ascertaining حکمت از ارواح "دانلود"; پیروان خود هستند "قبیله" و یا آنچه که او cheekily تماس خود را در "litty کمیته" (چرا که آنها روشن).

او ادعا می کند به ضد guru — در کتاب خود اشاره او به نفس به عنوان "بزرگ paperweight" و مردم را تشویق به "توان خود را لعنت گورو" — اما او یک استاد به عنوان او ممکن است آن را "بهینه سازی" شخصی خود را با نام تجاری (و اشاره کرد به عنوان مثال در خود سایت بیوگرافی, که او "برای اولین بار روح شمن به ویژه در افراد مجله").

که به دست آورده است او را هیچ کمبود از منتقدان. آنها عبارتند از: ناشر نروژی که کشیده کتاب خود بیش از یک بخش در مورد کودکان مبتلا به سرطان; اسکاندیناوی شایعات که مسخره ارتباط خود را با شاهزاده خانم; یوتیوب, تقلید مسخره امیز در نروژی که به تصویر می کشد او در گفتن یک پیر زن او می تواند "پاک کردن ارواح شیطانی از مهبل (واژن) خود" برای $1,000. (آنچه که او در واقع در مورد گفت: مهبل (واژن), Verrett گفت این است که زنان "جذب" — معنای منفی انرژی پس از یک واقعه.)

وجود دارد برخی که او را "پلاستیک" و یا پیدا کردن خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی ناخوشایند و یا صرفا "باعث" را به عنوان او آن را توسط او چه کسی است.

"بسیاری از مردم دوست ندارند من در سلامتی, جهان," او گفت:.

"من یک مرد سیاه و سفید. من با صدای بلند. من می گویم احساس می کنم. و من نه به سلسله مراتب چون من رفت, به, مانند, آشرام هند و سپس نشسته در بالای کوه با نوعی از راهب من اجازه فکر می کنم من بهتر از هر کس و من باید تمام عقل.

"از آنجا که من نمی باید تمام عقل اما من یادگیری در هر روز است."

به هر حال آنچه که او ممکن است عدم در عین حال-unaccumulated حکمت Verrett باعث می شود تا برای ساده جاذبه.

"من فکر می کنم او درخواست تجدید نظر است که او هم بسیار انسانی و دنیوی دیگر" گفت: Gwyneth Paltrow از طریق یک سخنگوی. "او در آغوش و با آغوش باز بودن یک کودک است که خلوص قلب. او را خلع سلاح با خنده اما می تواند بطرز عجیبی به شما بگویم همه چیز در مورد خودتان را فقط با لمس کردن استخوان در بازوی خود را."

پشت در زوم جلسه Verrett بود لبخند از گوش به گوش و دست او را در آغوش گرفت بیش از قلب خود را.

او موعظه انجیل از "عشق بی قید و شرط" — او معتقد است "یکی از مراحل کلیدی برای تحول" — و خواسته بینندگان به اظهار نظر در چت باکس که "قلب خود را شروع می شود در حال گسترش است."

او متوقف شد و شروع به آواز خواندن در انگلیسی.

"این در مورد آن را دوست دارم."

"این همه که در مورد عشق, که از عشق که عشق است."

به نظر می رسید جلسه بسته شد او به عنوان تشکر از همه برای بودن وجود دارد.

اما در واقع آن نبود.

"آیا زندگی فوق العاده است ؟" او گفت:, در حال رشد, هیجان زده است.

"آیا آن را به طوری شگفت انگیز است که ما می توانیم همه اینجا می آیند در این معبد?"

"شما می دانید در هر زمان شما می آیند به این معبد شما در حال کمک به کسی است که هنوز آماده نیست به گام به خود wokeness," او گفت:.

"هر بار که ما جمع آوری با هم در این معبد او گفت:" صدا را افزایش "این معبد درخشان نور در سراسر" — در حال حاضر او فریاد میکشند — "جهان!"

"آیا شما نمی بینید آنچه شما انجام می دهند با بودن در اینجا ؟" او ادامه داد. "اوه بله!" او گفت:, کف زدن دست خود را.

"ما در حال ساخت تاریخ! ما در حال ایجاد یک پارادایم جدید!"

"ما در حال ایجاد نور طوفان در اطراف این سیاره!"

او می خواهم به من دست داد. اما چت باکس به نظر می رسید به احساس متفاوت است.

"بیایید التیام جهان!!!" اعلام استفانی.

"True تغییر پارادایم" گفت: تجا.

"با تشکر از شما بسیار" نوشته النا "از گسترش شفا قلب است."

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب