پیروزی Merseyball: چگونه لیورپول برنده لیگ برتر

اما Jürgen Klopp جدید خود را مدیر مصر بود. او متوجه شده بود در گذشته چند هفته در نزدیکی پایان سال 2015 چگونه ط

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

اما Jürgen Klopp جدید خود را مدیر مصر بود. او متوجه شده بود در گذشته چند هفته در نزدیکی پایان سال 2015 چگونه طرفداران جریان از آنفیلد قبل از وقت سوت. او می دانست که ترافیک تمایل به دندان قروچه کردن و این که مردم تا به حال به خانه اما او می خواست آنها را به معطل کمی طولانی تر به احساس می کنید که وجود دارد یک دلیل برای ماندن.

این بود که چگونه او آن را انجام دهید در حال حاضر. او را در راه رفتن خود بازیکنان صحافی در سراسر این زمینه به سمت Kop, جایی که آنها خود را ارائه دهد با تشکر از طرفداران. این یک دید مشترک در آلمان که در آن تیمهای ساخته شده بود خود را به نام و حرفه ای, اما به ندرت دیده می شود در انگلستان است. بازیکنان ناراحت بودند تقریبا coquettish. طرفداران کمی ژولیده.

به خودی تمام صحنه خنده دار. لیورپول یک تیم استفاده می شود که به برنده مسابقات قهرمانی اروپا و جام, جشن قرعه کشی در خانه برای این تیم در محل 13th? این تصویر کامل از چگونگی دور این باشگاه افتاده بود. به Klopp, هر چند آن گفت: چیز دیگری است. دو چیز در واقع.

برای اولین بار است که تیم خود و طرفداران خود را پرورش و گرامی اوراق قرضه خود را. و دوم که فقط به خاطر چیزی بود که سنت به آن معنی نیست که نمی تواند تبدیل به یکی. انجام کارهای راه آنها همیشه به حال انجام شده است به آن معنی نیست که درست بود یا تنها راه برای انجام آنها.

وزن تاریخچه

صبح پس از چه بود — تا همین اواخر — بزرگترین شب در لیورپول در تاریخ مدرن به عنوان ده ها هزار نفر از طرفداران زیرفشار نسبت به شهر و به سمت آنفیلد به جشن درب در باشگاه رسمی فروشگاه قفل شده باقی مانده. ویندوز توقیف شد. هیچ کس در اطراف به باز کردن.

آن را در اواخر مارس سال 2005 و کارکنان فروشگاه شد به جای چند هزار کیلومتر دورتر در ترکیه از آمدن به شرایط با آنچه که آنها تا به حال فقط دیده می شود: بزرگترین نهایی لیگ قهرمانان از همه آنها لیورپول پنجم جام اروپا, معجزه استانبول. باشگاه پرواز کرده بود تمام کارکنان آن به ترکیه برای بازی. آن را به حال می خواستم آنها را به مناسبت از دست.

در قلب آن, البته این یک نوع مراقبت ژست اما عدم دوراندیشی گفتن بود. از منظر کسب و کار است که صبح روز بعد به لیورپول دارای عقاید برای پیروزی نشان از بی نظیر تجاری فرصت مرتب کردن بر اساس شانس مدرن ورزشی تیم نمی تواند به استطاعت از دست ندهید.

اما پس از آن برای خیلی از 30 سال فترت بین باشگاه های انگلیسی قهرمانی لیورپول به سختی شده است و نمونه اولیه از یک ورزش مدرن تیم. قبل از فوتبال اروپا را تولد دوباره در اوایل 1990s — سپیده لیگ برتر و لیگ قهرمانان ذوب دور از مرزهای شایع مارس تجاری — آنچه تا به حال ساخته شده لیورپول موفق شد حس خود را از خود.

از طریق سه دهه گذشته بود که فرسایش به نقطه ای از فراموشی. لیورپول کوبید و نوسان جستجو برای identity جستجو برای یک مکان. آن منصوب مدیران جوان و با تجربه مدیران باشگاه آیکون و نهایی غیر خودی. در یک نقطه آن را حتی تا به حال دو مدیران در یک بار. این نگاه به رهبران که می تواند این تیم بیشتر مصمم و به کسانی که می تواند این تیم را جذاب تر.

آن را به عنوان مبارزه برای شناور ماندن در این زمینه تلاش برای نگه دارید تا خاموش کردن آن. به منچستر یونایتد باز superstores در اولدترافورد و مجموعه ای را برای ساخت یک نام تجاری بین المللی لیورپول به نظر می رسید به سیم پیچ درون خیلی نازکن یا بیش از حد افتخار و یا بیش از حد آهسته به هاوک خود را به حامیان مالی.

در حالی که رقبای خود را دوباره طراحی شده خود را در استادیوم و یا نقل مکان کرد و به, براق, خانه جدید لیورپول dithered و dallied. سده ایستاده در آنفیلد باز در سال 1992 صحبت از یک باشگاه محدود افق: ایستادن برای آنچه که باشگاه تا به حال مورد نیاز قبلا نه برای آنچه در آن ممکن است در آینده نیاز دارند. آن منسوخ شده و تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آن بود به پایان رسید.

مالی لیورپول دیگر نمی تواند به رقابت بپردازند. یک باشگاه که تا به حال فقط یک بار نیاز به بال بال زدن آن مژه به جذب بازیکنان یکی بود که همیشه یک مقصد بیش از حد آهسته و خیلی دست و پا گیر و تا حدی بیش از حد ضعیف برای به طور فزاینده ای قاتل جهانی بازار نقل و انتقالات.

بت فرار کردن قرارداد خود را تحویل داده در انتقال درخواست های آشفته را ترک کنند. استخدام خود را تعویض شد و اتفاقی. گاهی اوقات آن را فاقد پول است. بیشتر, آن را فاقد اتصالات و حس مشترک. بالاتر از همه چیز, آن را فاقد یک هویت. لیورپول نمی دانم آنچه در آن می خواستم.

حتی زمانی که آن را تلاش برای نوسازی آن شکست خورده است. هنگامی که آن را مطرح چشم انداز ساخت یک ورزشگاه جدید این طرح رد شد یک بار دو بار سه بار. زمانی که آن را تلاش برای پیدا کردن یک مالک جدید, کسی که با جیب عمیق به اندازه کافی برای رقابت با الیگارشی و شیوخ و کرکس گذاران نزولی در انگلیسی فوتبال را انتخاب کرد و دو آمریکایی تام هیکس و جورج Gillett. آنها وعده داده شده یک بیل زدن در زمین برای یک ورزشگاه اما به جای آن استفاده می شود به حفاری قبر.

در سال 2010 به لیورپول آمد و در یک شارب از ورشکستگی است. وجود دارد برای یک بار شانس این باشگاه وجود نخواهد داشت. در برخی از راه های آن در حال حاضر. آنچه لیورپول یک بار بود آنچه در آن بوده است به نظر می رسید برای همیشه رفته. این باشگاه شده بود شناور برای تا زمانی که آن را سخت به تصور و چگونه آن را ممکن است انتخاب کنید راه خود را به عقب.

یک دهه بعد لیورپول می ایستد به عنوان قهرمان انگلستان قهرمان اروپا و قهرمان جهان است. آن هرگز برگزار شد سه نفر از کسانی که به عنوان به طور همزمان. زمانی که اخیر تایید شد, در روز پنج شنبه شب لیورپول تیم رسانه های اجتماعی تا به حال یک مجموعه از فیلم ها آماده شده است. یکی از پرده برداری رسمی از خط کالا به جشن قهرمانی.

لیورپول این است که مرتب کردن بر اساس از باشگاه مرتب کردن بر اساس کسب و کار به دست یک فرصت بود. دیگر نه.

Merseyball

در 66 روز است که جان هنری و بقیه Fenway گروه ورزشی صرف پدیده هنگامی آشکار شد بیش از لیورپول کتاب ارزیابی اینکه آیا این حس به بیش از این بیمار در این ورزش آنها را درک نمی کنند او نمی تواند کمک کند اما متوجه تشابه بین لیورپول و تیم های دیگر در حال رشد ورزش امپراتوری.

درست مثل لیورپول, the Boston Red Sox تا به حال به نظر می رسید به مقصد هرگز به برنده مسابقات قهرمانی دوباره. باشگاه 86-سال صبر کنید برای یک سری جهانی بوده است ریشه دارد بنابراین اسطوره زد در اصطلاح نفرین Bambino. هنری و گروه خود را به پایان رسید که در سال 2004. او معتقد بود آنها می تواند همین کار را برای لیورپول. پس از همه, او گفت:, آنها تا به حال توسعه یافته "مهارت های منحصر به فرد مجموعه ای برای شکستن لعنت."

مرکزی به آن البته واقعیت این است که هنری و نه نفرین. به عنوان صحنه خارج آنفیلد در روز پنج شنبه شب, مصور, لیورپول است ذاتا احساسی باشگاه. راز هنری موفقیت این است که آنچه غیر قابل انکار است درست در خارج لزوما نگه دارید در داخل.

لیورپول را افزایش بوده است پیروزی برنامه ریزی علوم از دلیل است. تحت FSG را بنیان آن شده است را از یک باشگاه مضطرب در جهان مدرن به یکی در لبه برش از آن را. آن بازوی تجاری است که نرم و صاف و پویا را قادر می سازد به نوبه خود یک رکورد سود در سال گذشته و برای حفظ $350 میلیون دستمزد بیل. آن را هدایت بازار نقل و انتقالات به راحتی به اندازه کافی است که برای دو سال متوالی آن را تا به حال عمیقا مشکوک افتخار از پرداخت بیشتر در عوامل' هزینه نسبت به سایر لیگ برتر تیم.

اما از آن است که در این زمینه که تغییر و تحول شده است بیشتر قابل توجه است. یک تیم است که 30 سال را صرف تلاش به دنبال این است که در حال حاضر در یک موقعیت برای رهبری. در موفقیت آن وجود دارد درس نه تنها برای دیگر اعضای کنفدراسیون فوتبال moneyed, نخبه, اما برای باشگاه بسیار بیشتر پایین زنجیره غذایی.

در آن روزهای اولیه زمانی که Fenway گروه ورزشی اولین بار وارد بر Merseyside, آن را به طور گسترده ای به عهده گرفت که این گروه در نظر گرفته شده و سعی کنید به درخواست به لیورپول داده محور رویکرد بود که led Red Sox به شکوه و عظمت. این خواهد بود که تصور می شد بزرگ Moneyball آزمایش که فوتبال با ابرو مطرح شده است انتظار است.

عناصر کمیاب است که رویکرد باید جان سالم به در برد. لیورپول باقی مانده است مسلما موثر ترین کاربر از داده ها در فوتبال است. بسیار است که به مایکل ادواردز, باشگاه ورزشی مدیر و کادر از دانشگاهیان و آمار و ارقام و quants که کار در کنار او. لیورپول شاید منحصر به فرد در فوتبال استخدام واقعی یک دانشمند موشک.

داده ها گنجانیده شده است تقریبا در هر تصمیم این باشگاه باعث مرکزی تخته نه تنها استخدام در یک رکورد است که در سال های اخیر بوده است به طوری که تنظیم آن را تقریبا بی عیب و نقص, اما در این تیم سبک بازی بیش از حد. چگونه لیورپول حملات, چگونه آن را کنترل فضا چگونه از آن دفاع: همه آنها باید پایه و اساس در اطلاعات در تجزیه و تحلیل در اعداد است.

اما در حقیقت تنها بخشی از آن است. به تفسیر لیورپول را به عنوان رویکرد صرف فکس از Moneyball ارائه اطلاعات نادرست است. آن است که به جای یک جانشین آن ارتقاء به آن: Merseyball شاید.

باشگاه اتحاد internalised فلسفه حاشیه سود از دنبال کردن هر چیزی که به آن یک لبه. این در توماس Gronnemark کامل-زمان پرتاب در مربی است. زیدان همیشه سریع به اعتبار مونا Nemmer تیم متخصص تغذیه به عنوان یکی از حیاتی ترین همکاران. زمانی که دو سال پیش او متقاعد شد لیورپول بود نه نمره به اندازه کافی گل از ضربات آزاد و گوشه او وظیفه دستیاران خود را با طراحی خاص و طرح های.

آن است که تیمهای البته که متصل می شود و تمام کسانی که متمایز رشته با هم. عمارت تنها کار می کند چرا که او خوشحال است که به نماینده, چرا که او یک ملتهب مؤمن در این ایده است که او نمی نیاز به دانستن همه چیز او فقط نیاز به دانستن افرادی که در انجام.

کیش شخصیت

لیورپول همواره یک مدیر باشگاه مشتاق به احترام این مرد در اتهام از رویاهای خود را. تیمهای متناسب به آن سنت کاملا با مگاواتی لبخند و آسان رفتار و اطراف زمین فوتبال شور اما او هیچ مستبد.

در بسیاری از راه های است که بیشترین شواهد چگونه FSG اتحاد کشیده لیورپول را به قرن 21st: آن گرفته شده از یک مکان مستعد برای ساخت یک کیش شخصیت و با تیمهای برکت — آن را تبدیل به یک دموکراسی است.

تیمهای امضا Mohamed Salah, به جای جولیان برانت در Edwards' اصرار. جان Achterberg این دروازه بان, مربی کسی است که تحت فشار قرار دادند برای کسب Alisson بکر در جهان-رکورد هزینه. تیمهای توانمند بازیکنان خود را برای خود فکر می کنم: به یاد پیروزی برابر بارسلونا در سال گذشته لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی از تیم ملی مشاهده است که حریف خود شد dallying در تنظیم قطعات.

که است که می گویند که تیمهای شده است به شکل مرکزی البته lodestar که در اطراف هر چیز دیگری تبدیل می شود; یک دلیل وجود دارد آن است که چهره اش که flutters در پرچم که پرواز از Kop.

آن است که زیدان که در خود عبارت روشن "شک به مؤمنان" و در فضای چهار سال کوتاه گرفته شده لیورپول از حد وسط به شکوه: دو قهرمان مرحله نهایی لیگ یک, لیگ قهرمانان اروپا, پیروزی, یک باشگاه های جهان عنوان و در حال حاضر در گذشته یک عنوان لیگ برتر. آن آلمانی است که به پایان رسید صبر کنید.

کمتر به طور قابل توجهی Klopp داده است لیورپول هویت دوباره. هر چند طبیعی ترین قاب مرجع خواهد بود یکی از پیشینیان خود در آنفیلد — Bill Shankly یا باب پیزلی — ترین فوتی و فوری است که آرسن ونگر. مثل ونگر, تیمهای اتحاد مدرن کهنه باشگاه. مثل ونگر, تیمهای میراث طنین انداز خواهد شد فراتر از خود را در جمعیت خود را در ورزشگاه.

و مانند ونگر, تیمهای یاری کرده است لیورپول یک سبک و شهرت است که outlast او. لیورپول را برای سال آمده بود مترادف با شدت میل و سرعت کمک کرده است که این تیم سوزاندن بقیه لیگ برتر است.

آن را جستجو اطلاعات به ثبت نام بازیکنان که مناسب می تواند به این طرح. آن را به استخدام مربیان که می تواند به حفظ سنت. با تشکر از زیدان پس از 30 سال لیورپول می داند آنچه در آن می خواهد یک بار دیگر.

او در زمان لیورپول که در آن می خواستم برای رفتن. سپس او نشان داد لیورپول, چگونه آن را می خواستم به ماندن بگیرید.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

>>>>>>>>>>>>

نام فایل: لیورپول-270620-01

عنوان 01: مونا Nemmer, سر, تغذیه در فوتبال لیورپول, باشگاه, بحث این هفته را با منوی آشپز Leigh Lawson در Melwood مرکز آموزش در Liverpoo انگلستان Dec 15, 2016. برای سه دهه لیورپول تلاش برای پیدا کردن جایگاه خود را در فوتبال مدرن اما خود در لیگ برتر عنوان محصول خوب داده ها و تصمیم گیری خوب مانند رژیم غذایی مناسب است و ستایش اغراق امیز از یک باشگاه مدرن. راب Stothard/نیویورک تایمز

کلمات کلیدی:

جعبه های+ ورزشی+ جایگزین مد+ صفحه ورزشی TM

آخرین مطالب