جهان امروز نیاز جوانتر تغییر سازان: لایحه دریتن موسس – Ashoka

لایحه دریتن, موسس, Ashoka: نوآوران برای عمومآشوکا: نوآوران عمومی است که یک سازمان جهانی است که به ترویج کارآفر

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399
Bill Draytonلایحه دریتن, موسس, Ashoka: نوآوران برای عموم

آشوکا: نوآوران عمومی است که یک سازمان جهانی است که به ترویج کارآفرینی اجتماعی. تاسیس در سال 1980 توسط بیل دریتن آن با هدف فعال کردن شهروندان به فکر می کنم و عمل می کنند به عنوان تغییر سازان. گزیده ای از ایمیل مصاحبه با آهن را Vikram Chaudhary:

چرا جهان باید جوانتر تغییر سازان?

اخبار مرتبط

مردم به طور فزاینده ای درک کنند که ما در یک جهان که در آن هر دو تغییر و اتصال انسان در حال شتاب نمایی. باید یک تغییر ساز در یک همه چیز در حال تغییر جهان است.

آن را همواره مورد که یک نوجوان است که تا به حال یک رویا ساخته شده است یک تیم و تغییر جهان او تقریبا قطعی است که فوق العاده موفق و زندگی شاد. کسانی که در LinkedIn که به چیزی در خود را چهار بار به احتمال زیاد به یک C-سطح رهبر و پنج بار به احتمال زیاد به یک موسس به عنوان دیگران در نسبتا نخبگان بسیار تحصیل کرده LinkedIn جهان.

فقط از کارآفرینان بزرگ شما می دانید زمانی که آنها شروع به چیزی. تقریبا همیشه شما نور چشم خود را زمانی که آنها فکر می کنم که نقطه عطفی در زندگی خود را. آشوکا جوان Changemakers افراد جوان هستند (نوجوانان) که تا به حال "خود را به رویای خود را در تیم خود تغییر جهان" را تجربه کنند. در حال حاضر آنها می خواهند به رشد است که ابرقدرت ها—و آنها می خواهند برای کمک به هر کس دیگری که این موجود شگفت انگیزی زندگی-دادن قدرت است.

چگونه افراد جوان و skillsets نیاز به تغییر پس از همه گیر?

این بیماری همه گیر است که یک غول فرصت برای کارآفرینان; آن را نیز تسریع مرگ از الگوهای قدیمی و موسسات. در همان زمان آن را نشان داده است که هر کسی که تسلط تغییر-ساخت رفتن به طرز ناامید کننده ای را پشت سر گذاشت و برش.

چه ارتباط اجتماعی کارآفرینان امروز در بار?

کارآفرینان اجتماعی در حال لبه پیشرو در بخش های اجتماعی. بخش های اجتماعی است که تا کنون سریعترین رشد منبع از مشاغل است. آن است که رشد اشتغال در 4.4 درصد در سال نسبت به 2.2 درصد از بخش کسب و کار را در سریع ترین رشد عنصر ، ما شهروند بخش است که در حال حاضر 30-35% بزرگتر از همه از دولت است. این ارقام قبل از شما را به حساب 25-40% اضافی (و به سرعت در حال رشد) تعداد شهروند بخش داوطلبان.

زمانی که آشوکا همکار از گجرات توسعه کم هزینه, راه ساده برای گرفتن باران زیرزمینی و سپس آبیاری مزارع بعد از آن در سال, او وارونه شده است نه تنها salinisation از خاک اما مهاجرت اجباری از مردم دور است. مرگ و زمینه تبدیل شدن به بارور. این یک مدل است که در سراسر هند و بنگلادش و در حال حاضر نیز به آفریقا.

کارآفرینان اجتماعی شناسایی عمده تغییر الگوی است که در خدمت خوب از همه و سپس آن را به اتفاق می افتد و گسترش یافته است. سه چهارم از فعالان و همراهان باید تغییر الگوی خود را در این زمینه (محیط زیست, بهداشت و غیره) در سطح ملی و یا در سطح بین المللی در ظرف پنج سال از راه اندازی. آنها الگویی برای دیگر تغییر سازان.

چرا مهم است که به معرفی مفهوم همدلی به کودکان و نوجوانان ؟

این اولین بار است که نسل است که این گزینه از خوب بودن فرد پذیرفته شده در جامعه توسط مجدانه پیروی از قوانین. میزان تغییر به گونه ای است که وجود دارد کمتر و کمتر موارد تحت پوشش قوانین است. هر کسی که نمی تواند آگاهانه درک حرکت سریع لوله شکل نما از زمینه و راهنمای رفتار خود را به contributive و نه مضر خواهد دیگران صدمه دیده و مختل گروه—و فورا به حاشیه رانده.

آگاهانه و همدلی است که در حال حاضر ضروری برای هر کسی که به استقبال بخشی از جامعه است. آن را نیز برای بیشتر توانایی های پیشرفته است که زمینه ساز تغییر ساخت. تسلط آگاهانه همدلی نیاز برای شروع بسیار جوان است. آن را نیز یک چالش زندگی برای همه است. هر سال این نرخ تغییر و درجه اتصال می رود تا سریع تر و سریع تر—نیاز ما به درک تر به سرعت در حال شکلگیری و متقابلا jostling جهان است.

آنچه در حال تغییر هسته ای-ساز توانایی های مورد نیاز برای یک جوان Changemaker?

آگاهانه همدلی بنیادی ،
دوم اینکه هر کس باید قادر به زندگی و مشارکت موثر در زمینه شرکت در بسیاری از و به طور مداوم در حال تغییر تیم از تیم های. آنها نیاز به رهبر و در حال حاضر ویژگی های یک بازیکن 10 دقیقه بعد. آنها نیاز به کمک همه بازیکنان دیگر و تبدیل شدن به بهتر بازیکنان.

سوم توانایی رهبری جدید. یک رهبر باید درک لوله شکل نما از میلیون ها نفر از تیم ها از تیم های متصل و تغییر و نقطه مناطق نیاز و توسعه یک راه حل است که در خدمت خوب از همه. هنگامی که رهبر جدید پیدا کرده است هدف او باید با دقت دعوت حق تیم هسته ای و پس از آن دوم و سوم سطح تیم است. در حالی که انجام این کار او باید طراحی سیناپسی معماری است که اجازه خواهد داد که این افراد و گروه ها به کار با هم به خوبی.

نهایی توانایی تغییر-ساخت خود را. چگونه می توانید یک درک تمام حرکت قطعات ؟ و دیدن و کار با گذشته و حال و آینده به طور همزمان باشد. یکی نیز باید بسیار پیچیده درک درستی از چگونه برای ساخت یک تیم از تیم ها از تیم ها و نحوه ساخت بزرگتر معماری ساخته شده تا از این تیم ها از تیم های. یکی باید واقعا می دانم که خود و جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب