این کارکنان دولت می توانید از NPS به طرح بازنشستگی در حال حاضر – بررسی واجد شرایط بودن

سود در دسترس خواهد بود برای آن دسته از کارمندانی که در ابتدا منصوب قبل از Janua1, 2004.کارکنان که عضو دولت مرک

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
NPS to Old Pension Scheme, New Pension Scheme, National Pension System, Central Government, Central Autonomous body, state governmentsسود در دسترس خواهد بود برای آن دسته از کارمندانی که در ابتدا منصوب قبل از Janua1, 2004.

کارکنان که عضو دولت مرکزی / مرکزی خودمختار بدن تحت جدید طرح بازنشستگی (در حال حاضر به عنوان ملی سیستم بازنشستگی یا NPS) در تاریخ 1 ژانویه 2004 تا اکتبر 28, 2009 پس از ارائه ویژگی های از استعفای دولت مرکزی / مرکزی بدن و یا یک دولت / دولت خودمختار بدن را در حال حاضر گزینه ای برای سوئیچ به طرح بازنشستگی زیر مرکزی خدمات مدنی (حقوق بازنشستگی) قوانین 1972 و به گذشته خود خدمات ارائه شده در دولت / دولت مرکزی و یا مرکزی/بیات خودمختار بدن شمارش به منظور pensionary منافع خود را نهایی بازنشستگی از دولت مرکزی / مرکزی خودمختار بدن.

در برخی از موارد به دلیل عدم در دسترس بودن سود از شمارش گذشته خدمات تحت سیستم بازنشستگی در ژانویه 1, 2004 تا اکتبر 28, 2009 کارمندان دولت/ دولت خودمختار بدن ctc. ممکن است مجبور به بازنشستگی داوطلبانه قبل از پیوستن به متقاعد مرکزی اداره دولتی/ مرکزی خودمختار بدن پس از 1 ژانویه 2004 اما قبل از اکتبر 28, 2009. در چنین مواردی 'داوطلبانه بازنشستگی' از کارکنان از جمله درمان خواهد شد و به عنوان "ویژگی های استعفای' و بهره مند از طرح بازنشستگی نیز ممکن است تمدید شود به آنها را منوط به تحقق تمام شرایط دیگر برای شمارش از خدمات.

اخبار مرتبط

اما سود در دسترس خواهد بود برای آن دسته از کارمندانی که در ابتدا منصوب قبل از Janua1 سال 2004 در (من) مرکزی ادارات دولتی تحت پوشش راه آهن قوانین بازنشستگی و یا مشابه دیگر غیر از کمک متقاعد موسسات از دولت مرکزی تحت پوشش با طرح بازنشستگی /قوانین دیگر از CCS(بازنشستگی) قوانین 1972 یا (ii) دولت تحت پوشش پیر طرح بازنشستگی شبیه به CCS(بازنشستگی) قوانین و یا (iii) مرکزی / دولت خودمختار بدن تحت پوشش با طرح بازنشستگی و که استعفا داد و به عضویت یک دولت مرکزی وزارت / اداره و یا مرکزی بدن مستقل داشتن متقاعد استقرار.

با توجه به تفاهم نامه (O. M.) صادر شده توسط اداره بازنشستگی و بازنشستگان رفاه در ژوئن 11, 2020, برای دریافت pensionary مزایای تحت طرح بازنشستگی به کارکنان واجد شرایط باید به ورزش گزینه ظرف 3 ماه از تاریخ صدور O. M. یعنی تا 11 سپتامبر سال 2020 در غیر این صورت آنها ادامه خواهد داد تا تحت پوشش مقررات ملی سیستم بازنشستگی.

اما آن دسته از کارمندانی که پیوسته در طول تاریخ 1 ژانویه سال 2004 تا اکتبر 28, 2009 در حال حاضر شده است با توجه به بهره مندی از CCS (بازنشستگی) قوانین در نظر O. M. مورخ 28.10.2019 ادامه خواهد داد به حکومت این قوانین.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب