آنها splurged در لباس های فانتزی قبل از قرنطینه. در حال حاضر چه ؟

که آن را انجام داد. Longhi به سرعت ساخته شده راه خود را به YSL بوتیک در Avenue Montaigne و خرید شلوار. آنها من

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

که آن را انجام داد. Longhi به سرعت ساخته شده راه خود را به YSL بوتیک در Avenue Montaigne و خرید شلوار. آنها منتظر در گنجه خود را برای بیش از دو ماه است.

در آن روز که مستند محدودیت بودند کاسته او ضربه خیابان ها در, چرم, شلوار, شلوار, پیراهن ساده سفید زارا تی شرت یک Celine ژاکت موتور یک گردنبند با خود غسل تعمید آویز و Perfecto کفش. افسوس که یک موج گرما بود, و او شروع به عرق کردن به شلوار. نگران است که آنها را کوچک او شتافت بازگشت به خانه به آنها را خاموش و در حال حاضر در انتظار کولر دما در پاییز.

Longhi داستان است او اذعان کرد یکی از امتیاز بزرگ. اما آن را نیز دارای یک پیام مثبت: او خودداری کرده است و اجازه دهید این ویروس نگه سلطه بر او. و او مصر, برنامه ریزی برای, رزومه خود را, مد, خرید دریچه گاز کامل در اسرع وقت.

عجیب خرید گناه ساخته شده در فوریه و مارس قبل از میزان همه گیر شد شناخته شده تبدیل شده اند نشانگر سریع عقب کشیدن دوران آزادی است. برخی از خریداران حتی ذخیره شده خود را به فروش رسید به عنوان اگر آنها اسناد تاریخی. بسیاری از این موارد در حال حاضر در رنج کشیده پستو. دیگران به خوبی مورد استفاده قرار.

امتیاز Dries Van Noten را بالا تاثیر بهار سال 2020 با همکاری Christian Lacroix "هوشمندانه" و "اپرا" و پیش بینی این امر سیگنال بازگشت به مدل Li Edelkoort, 69, یک مد پیش بینی در نیویورک, انتخاب رنگ قرمز و سیاه و سفید گل ژاکارد کت از این مجموعه را می پوشند در طول بهار جهان صحبت تور.

کت شده بود کمی فرسوده; "داوطلبانه رشته" را به عنوان او آن را در کیپ تاون که در آن او شده است منزوی از اواسط فوریه. با اینحال, آن را تبدیل به یک نشان از هویت فرسوده برای تبلیغات عکس "یک عکس بزرگ که در دستی برای بهمن درخواست مصاحبه من در طول این چند ماه گذشته" Edelkoort گفت.

به تازگی او نشان داده شده است تا با پوشیدن کت "در روزهای یکشنبه درون مورس برای خصوصی تاج brunches." در محلی عتیقه فروشگاه پارچه که upcycles داخلی پارچه به صورت ماسک او حتی در تطبیق یکی قرمز.

از نیویورک روز قبل از coronavirus اخبار, آمار, transgender عملکرد هنرمند و باشگاه سردستهزنان خواننده اپرا Amanda Lepore, 52 دستور سفارشی ساخته شده ensemble — لباس شب و مطابق با پاستا, تسمه بند جوراب, دستکش, کافهای و G-string از Garo Sparo طراحی خانه شناخته شده برای آن شکم بند بستن.

شب هنوز به پایان رسید اما از جانبی وارد شده و با گذشت زمان به فراغت باعث Lepore برای رسیدن به او تفنگ چسب و "سنگ" آنها را به عنوان او قرار داده و آن را با سنگ کریستال (قطعا یکی از قرنطینه را بیشتر پر زرق و برق, خانه طراحی لباس پروژه).

او را پوشیده لباس برای جشن دادگاه عالی ژوئن 15 نقطه عطفی حاکم حفاظت از LGBTQ حقوق کارگران بود اما به تکیه بر روی یک Garo Sparo سبز زرق و برق گروه است که او در حال حاضر در دست داشتند را به یک ویدیو آواز "دریافت مبارک" توسط هارولد آرلن.

در بیشتر workaday قلمرو jumpsuits شد در حال حاضر یک نگاه قبل از همه گیر. با آنها آسان است درمورد آنها رقیب عرق به عنوان semiofficial قرنطینه ، جولی Stahl 54 سر از ورزش & Co., creative content agency صنعت زیبایی در نیویورک در حال حاضر انباشته قابل ملاحظه مجموعه است. اما در اوایل ماه مارس سفید کردن یکی در پنجره Lululemon آزمایشگاه در NoHo irresistibly beckoned.

او آن را خریدم و حتی او را "یکی از این SoulCycling Lululemon انواع," او گفت:. معلوم جدید jumpsuit است "واقعا راحت و مناسب برای ضد آلودگی — من فقط آن را پرتاب در ماشین لباسشویی در پایان روز. جالب اینجاست که به نظر می رسد کمی مانند یک hazmat کت و شلوار."

نیویورک طراح کلاه لولا Ehrlich, 72 نیز خریداری jumpsuit, زمانی که او در حال آماده شدن برای هفته مد پاریس در اواخر فوریه (در خاکستری از Alex آسیاب در طراح سوهو بوتیک). همراه با مروارید و داراي زوائد و بلوز سفید زیر آن ثابت مناسب برای جلسات فروش.

به عنوان مشتریان رنگی در از میلان که در آن coronavirus در حال حاضر گرفته شده نگه دارید "سوال بزرگ برای فرانسه که در غیر این صورت بوسه دائما در نمايشگاه بود که آیا به لا bise — دو بوسه" Ehrlich گفت. اما در حال حاضر اصلی ارتباط با jumpsuit است "آن زمانی که من bis-ing یا نه bis-ing."

او در عین حال برای قرار دادن آن در پس از آن.

رنن قهوه ای, 36, موسس و مدیر عامل شرکت از مدیر عامل شرکت ، یک سازمان در واشنگتن دی سی است که توصیه سیاه زن کارآفرینان نیز آویزان چیزی در درب گنجه.

یکی از مشتریان او است Anifa Mvuemba یک کنگو متولد طراح مد که ابوحنیفه مجموعه لباس شده است جلب توجه. در اوایل ماه مارس قهوه ای رفت و به حنیفه نمایشگاه-فروشگاه در کنزینگتن مریلند و خریداری پایین برش شکل-آشکار سیاه, لباس با شکاف های جانبی و شتر پر تر و تمیز برای پوشیدن هفته بعد در توانمندسازی شام برگزار می شود در ماه مارس عقب نشینی در کانکون, مکزیک, برای, زنان, سازمان EGL (همه دختران عشق).

خاموش شدن شروع ساعت پس از پرواز بازگشت. از آن زمان, لباس جدید شده است بر روی صفحه نمایش — حداقل زمانی که او 17 ساله دختر Amor, تلاش نیست آن را در.

اما قهوه ای حاضر به تعیین لباس برای جشن نامشخص در تاریخ آینده. "من فقط رفتن به آن لباس و جفت آن را با کفش های تنیس," او گفت:.

سپس مایک Greko, 29, نوازنده و ترانه سرا و DJ در نیویورک که سبک التقاطی شامل عناصر Nu-disco, سنگ لبه پاپ و بیشتر.

او در حال حاضر متعلق به یک Ziggy Stardust-esque قرار دادی قرمز sequined عملکرد کت و شلوار از عمار Belal سفارشی مردانه, اما در ماه ژانویه او دستور دوم "در خاکستری نقره با فیروزه ای آبی رنگ که نور از آن بازدید," او گفت:.

آن وارد شده فقط قبل از خاموش کردن آغاز شد. در حال حاضر او گاهی سعی می کند آن را در "تظاهر آن روزهای خوب." در غیر این صورت او گفت: آن را از یک قلاب درب انتظار صبورانه برای زمانی که باشگاه های بازگشایی شده است. اما چرا دو sequined لباس? "آنها من را شادی" گفت: Greko "و با توجه به ماری کوندو که یک چیز خوب است."

Kondo قطعا تایید استفاده از آن موریل Favaro, 67, یک Parsons School of Design, لوازم جانبی, مربی قرار داده بزرگه Comme des Garçons حمل و نقل کردن کیسه در عجیب و غریب کرفس رنگ که وارد شده از ایتالیا تنها چند روز قبل از خاموش کردن: او آن را تبدیل به یک بافندگی سبد خرید برای همه تصادفی skeins نخ بود که دروغ گفتن در اطراف آپارتمان او در شهر جرسی.

یک پیشنهاد برای شادی نیز هدایت مساعد آخرین خرید از فرد گرد و غبار, 52, یک مشاور طراحی است که صحبت در رویدادهای عمومی و کنفرانس ها. پس از چند دهه پوشیدن پیراهن جین به videoconferences در فوریه گرد و غبار به حال یک سبک حساب و تصمیم گرفت از آن زمان به زنده شدن نام خود را بر روی دوربین حضور.

بنابراین او رفت و برای یک ساندرو کوتاه آستین گل چاپ پیراهن نمایش رورشاخ-y آبی و بنفش گل رنگی, زرد, زمینه — "یک پیراهن بود که به طور خاص به معنای باعث شادی" او گفت:. "به این ترتیب من نمی نفرت خودم زمانی که من در زوم."

چه شانس: گرد و غبار در حال حاضر صرف تقریبا تمام حرفه ای خود را زمان ویدئو کنفرانس.

قرار دادن صفحه اصلی ورزشکاران به شرم مورگان Wolin, 58, یک قهرمان اسب سواری و ورزش روانشناس در شیکاگو است انجام تماشاگر کمتر در این هفته. او و اسب او را طوری تحت تأثیر قرار نمیگیرند در این رویداد کیکآف از زین صندلی سوارکاری تاج سه گانه در Lexington, Kentucky.

اما او نمی خواهد با پوشیدن سفارشی کت و شلوار سواری او دستور داد در ماه فوریه از تخصص outfitter همچنین در لکزینگتون. کت و شلوار — آن نصب شده نشان می دهد کت و رسمی پیراهن سفید فراخوانی زودتر به سن است و در عین حال برای رسیدن به این دلیل که حمل و نقل از کت و شلوار پشمی-پارچه ابریشم به تعویق افتاد, در, ایتالیا, بنابراین او را به رفتن با یکی از قدیمی.

در نگاهی به گذشته Wolin رابطه با این خرید به عنوان "نمادین به نمایندگی های مختلف در زمان قبل از ما تا به حال به نگرانی در مورد ایمنی شخصی راه ما در حال حاضر. نه این که آن را به من از COVID."

حداقل در این مسابقه خواهد بود شرایط. کاترینا Razon, 29 جشنواره موسیقی فجر و رویدادهای فرهنگی تولید در مانیل وسواس بیش از انتخاب لباس برای مارس جشن Tatler فیلیپین. نهایی خود را انتخاب کنم ؟ یک Staud حباب-لثه-صورتی گردن پالهنگ maxidress با برش دور کمر و پشت باز احضار آنلاین از Moda کار.

اما این رویداد مانند بسیاری دیگر لغو شد و هنوز دوباره.

"این بحران شده است شدید شتاب دهنده" Razon نوشت: در یک ایمیل. "من لرزش سر من که من منعکس بازگشت به چگونه اضطراب من شد تصمیم گیری که لباس برای پوشیدن و من متوجه شدم بسیار سریع است که ما لباس ما. مشغول به کار در صنعت موسیقی و ذهن من معطوف کرده است از نگرانی های کوچک برای بقا است."

حقیقت Zisser, 16 یک دانش آموز دبیرستانی در, لندن, است, اعتماد به نفس "بارهای از لباس" او برای خریداری Glastonbury, ردینگ, Boardmasters — تابستان جشنواره های موسیقی — خود را دریافت کنید پخش در سال آینده است. در عین حال او نمی تواند مقاومت در برابر برش شلوار یک Depop آبی-خاکستری, آهنگ, کت و شلوار به شلوارک پوشیدن و آنها را با او در خانه به صورت مختصر سربند بالا و Nike Air Force 1 بالا بالا کفش ورزشی.

آن تابستان. سبک می رود!

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن