این روز مادر Kotak ابریشم سلام #MomsOnDuty

#MomsOnDuty کمپین با هدف به افتخار قدرت و انعطاف پذیری از تمام این مادران که در حال مبارزه در خطوط مقدم ملتطرا

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399
#MomsOnDuty campaign aims to honour the strength and resilience of all these mothers who are fighting on the frontlines of the nation#MomsOnDuty کمپین با هدف به افتخار قدرت و انعطاف پذیری از تمام این مادران که در حال مبارزه در خطوط مقدم ملت

طراحی شده برای بانکی و سرمایه گذاری نیازهای زنان Kotak ابریشم از پایدار از Kotak Mahindra Bank, نورد است یک کمپین جدید جشن روز مادر. #MomsOnDuty کمپین با هدف به افتخار قدرت و انعطاف پذیری از تمام این مادران که در حال مبارزه در خطوط مقدم ملت در طول سابقه بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که مراقبت از فرزندان خود در خانه در این به طور فزاینده ای پر هرج و مرج محیط زیست است. کمپین conceptualised توسط تونیک در سراسر جهان است.

"با COVID-19 ناشی از مستند, در این سال روز مادر ویژه خواهد بود برای بسیاری از خانواده ها خواهد شد که جشن با خود عزیزان با خیال راحت در خانه. اما همانطور که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر هزاران نفر از مادران در خارج وجود دارد در حال پخش instrumental نقش در بخش بهداشت و درمان نیروهای مسلح ضروری, خدمات, موسسات مالی, در میان دیگران. این sheroes در حال ارائه به حالت عادی و ثبات را برای فرزندان خود در خانه در حالی که همچنین حفظ و خدمت به جوامع خود هر روز" این شرکت در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

مبارزات انتخاباتی متشکل از یک سری از Thumbstoppers که برجسته زندگی مادران است که بیشتر از نه تقسیم بین خانواده و وظیفه. در حالی که این بیماری همه گیر است که فاصله این #MomsOnDuty از آنهایی که کمی خود را به مبارزات انتخاباتی نیز موجب اقتدار زمانی که سرسختی نشان داده شده توسط بچه های خود کمک به این مادران انجام وظایف خود با عزم و غرور است. این کمپین منتشر شده در سراسر شرکت رسانه های اجتماعی دسته.

تونیک در سراسر جهان مستقل آژانس های دیجیتال با دفاتر در هند و شرق میانه. با بیش از یک دهه تجربه تونیک کار کرده با مارک های سراسر عمودی که شامل تصاویر سونی, شبکه, آفریقای جنوبی, گردشگری, AbinBev, شیفته, دبی, شهر دریایی اقتدار آل مایا, گروه, پی پال, سونی پلی استیشن, Kotak Mahindra Bank, در میان دیگران.

دفعات بازدید: همچنین: Ikea جدید کمپین را تشویق می کند مردم را به دیدن خانه خود را به عنوان "پر از احتمالات'

دفعات بازدید: همچنین: Glucon-D و تونیک در سراسر جهان راه اندازی #EnergyGharKi کمپین برای جشن مادران

Follow us on Twitter, Instagram, لینک, Faceboo

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب