هزاران نفر می پیوندد اعتراضات در سراسر آمریکا در شهرهای بزرگ هجوم حکومت نظامی

واشنگتن ژوئن 3 آمریکایی ها هجوم حکومت در شهرهای مختلف از جمله نیویورک و فیلادلفیا و شیکاگو و واشنگتن, DC, اعتر

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399

واشنگتن ژوئن 3

آمریکایی ها هجوم حکومت در شهرهای مختلف از جمله نیویورک و فیلادلفیا و شیکاگو و واشنگتن, DC, اعتراض در برخی موارد با خشونت علیه وادار سازد قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس.

فلوید مرگ در 25 مه است موجب ناآرامی های مدنی است که پس از گسترش در سراسر کشور است.

46 ساله اهل هوستون بود و دستبند و دوخته به زمین در مارس 25 توسط یک افسر پلیس که در kneeled در گردن او به او gasped به نفس.

در برخی موارد صلح آمیز تظاهرات خشونت تبدیل شد و در نتیجه مقیاس بزرگ غارت آسیب به خواص و آثار و وسایل نقلیه در حال به آتش کشیده شد.

مدنی ناآرامی است که گفته می شود بزرگترین در ایالات متحده در دهه های اخیر.

مقررات منع رفت و آمد اعمال شد در چندین شهر از جمله نیویورک و واشنگتن D C به عنوان بزرگ ترین تظاهرات خشونت تبدیل شد و در طول شب.

بنا به گزارش ها معترضان به مبارزه طلبیده مقررات منع رفت و آمد در بسیاری از این شهرها است.

در واشنگتن, DC, وسایل نقلیه نظامی دیده می شد در خیابان های نزدیک به کاخ سفید وجود دارد و سنگین استقرار پرسنل امنیتی مسلح در پارک لافایت که در آن هزاران نفر جمع شده بودند در اعتراض به مرگ فلوید بومی هوستون.

هزاران نفر از مردم به راهپیمایی در خیابان های نیویورک علیه خشونت پلیس.

شهر در شب دوشنبه تا به حال شاهد غارت از جمله این که در یک محبوب فروشگاه دپارتمان در میدتاون منهتن.

"NYPD و (شهرستان) شهردار انجام نمی کار خود را تاریخ و زمان آخرین شب من باور دارم که" فرماندار نیویورک اندرو کومو یک کنفرانس خبری گفت.

در سنت لوئیس کشته شد, در بیمارستان بستری و پس از آنها دچار آسیب های جدی در طول یک تظاهرات در حالی که یک افسر پلیس است گفت: در شرایط بحرانی در لاس وگاس پس از او به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تلاش برای سرکوب یک سرکش و اوباش.

در آتلانتا و جورجیا شش افسر پلیس پس از بازداشت پس از یک ویدیو و آنها را دستگیر کشیدن دو دانشجویان خارج از خود ماشین و شلیک اسلحه تیزر در آنها در حالی که اجرای مقررات منع رفت و آمد در شب شنبه با توجه به گزارش های رسانه ها.

چندین وسایل نقلیه زره پوش با تشکیل یک کمربند در اطراف گرجستان کنگره پس از گاز اشک آور پوسته از کار اخراج شدند معترضان را پراکنده آنها را با توجه به مجله آتلانتا قانون اساسی.

درگیری بین نیروهای امنیتی و معترضان گزارش شده از سراسر ایالات متحده در حالی که در ایالت مینه سوتا فرماندار در روز سه شنبه دستور داد یک بررسی به پلیس مینیاپولیس بخش سیاست ها و شیوه های بیش از دهه گذشته است.

نیوجرسی دادستان کل Gurbir Grewal اعلام کرد که دولت را به روز رسانی دستورالعمل های حاکم بر استفاده از زور توسط پلیس برای اولین بار در دو دهه.

او همچنین اعلام کرد اجباری ایالت صدور مجوز برنامه برای همه افسران.

هزاران نفر بسیج در بوستون در برابر اخیر مرگ و میر ناشی از مردم در سراسر کشور در دست مردم یک روزنامه محلی گفت.

"معترضان محافظت از اتومبیل توسط مارشال در جلیقه های زرد, شعار, 'Black Lives Matter' و 'بدون عدالت بدون صلح!' آنها سپس ایستاد و شروع راهپیمایی از طریق یک پارک به تجمع مسالمت آمیز در یک فضای باز بزرگ در خارج از Lemuel Shattuck بیمارستان" بوستون گلوب گزارش داد.

به گفته نیویورک تایمز صدها نفر از فعالان بخار برای ساعت قبل از همگرا در گوشه ای از هالیوود و Cahuenga بلوار لس آنجلس نقطه عطفی است که در بسیاری از راه هایی است که قلب فیلم شهر ریشه.

لس آنجلس تایمز گزارش داد که چند صد نفر بازداشت شده اند در این شهر است.

در واشنگتن دی سی, هزاران نفر از مردم باقی مانده در یک پارک رو کاخ سفید در مخالفت با حکومت نظامی.

واشنگتن پست در توصیف آن به عنوان بزرگترین جمعیت پس از اعتراض آغاز شده و در شب جمعه. سناتور الیزابت وارن پیوست معترضان در واشنگتن D C.

"اجازه دهید به یاد داشته باشید که چرا مردم معترض هستند. آنها در اعتراض به صورت سیاه و سفید زندگی می کند که مهم است. برای سیاه و سفید زندگی می کند که گرفته شد از ما" سناتور کامالا هریس گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

"در حال حاضر آمریکا و خام است. زخم او را در معرض. اما به جای داشتن یک رئیس جمهور که درک آن که empathises و اذعان درد ما کسی را انتخاب می کند به نگه دارید تا کتاب مقدس مانند یک سرپا نگه داشتن برای یک عکس op پس از کشتار با گاز اشک آور صلح آمیز معترضین" به هند-منبع سناتور گفت.

با توجه به وال استریت ژورنال بیش از 20,400 نیروهای نظامی مستقر شده اند و در 28 ایالت و ناحیه کلمبیا برای حفظ صلح است.

در ضمن, یک, مرد شیکاگو دستگیر شد فدرال آتش سوزی اتهام به اتهام آتش میزنند به پلیس شیکاگو گروه خودرو این آخر هفته گذشته.

تیموتی o'donnell قرار داده شده روشن شی به مخزن گاز از مشخص خودروی پلیس در حالی که پارک شده بود در 200 بلوک شمالی خیابان دولت, در مرکز شهر شیکاگو در روز شنبه با توجه به شکایت کیفری و استشهاد ثبت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شیکاگو است.

خودرو مشتعل در شعله های آتش. در آن زمان شیکاگو افسران پلیس در منطقه بودند بررسی گزارش های مختلف malfeasances و ناآرامی.

O'donnell مجموعه آتش در حالی که با پوشیدن "joker" ماسک که تا حدی تحت پوشش خود را در صورت شکایت متحده شکایت گفت.

به طور مشابه, در, New Jersey, جاستین هوش, 21 دستگیر شد توسط FBI به اتهام تلاش برای به آتش مشخص شده پلیس خودرو پس از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا. —PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de