Infinite ساز ByteDance به نظر می رسد به تغییر قدرت در خارج از چین به دلیل افزایش جهانی تنش

استراتژی است که با هدف نه تنها در Infinite که در دسترس نیست در چین اما همه ByteDance غیر چین متمرکز کسب و کار.

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399
TikTokاستراتژی است که با هدف نه تنها در Infinite که در دسترس نیست در چین اما همه ByteDance غیر چین متمرکز کسب و کار.

Infinite را شکار دیزنی کوین مایر به عنوان مدیر عامل شد فقط قابل رویت ترین بخشی از یک استراتژی گسترده تر توسط خود چینی صاحب به تغییر آن مرکز قدرت دور از چین در یک زمان از افزایش جهانی تنش چند نفر آشنا با برنامه گفت. این فیلم کوتاه در برنامه شرکت مادر ByteDance بی سر و صدا ساخته شده یک سری از حرکت ها در ماه های اخیر برای انتقال جهانی تصمیم گیری و توانمندی های پژوهشی خارج از کشور خود منابع به رویترز گفت.

استراتژی است که با هدف نه تنها در Infinite که در دسترس نیست در چین اما همه ByteDance غیر چین متمرکز کسب و کار, منابع گفت. چنین کسب و کار نیز شامل واحد در هند مانند شبکه های اجتماعی برنامه Helo. ByteDance گسترش Infinite مهندسی و تحقیق و توسعه عملیات در مانتین ویو کالیفرنیا با توجه به سه منبع. یکی از مردم گفت: آن را به حال به استخدام بیش از 150 مهندسین وجود دارد.

اخبار مرتبط

ByteDance نیز استخدام نیویورک-بر اساس روابط سرمایه گذار مدیر به ماندن در تماس با سرمایه گذاران عمده از جمله ژنرال اطلس و KKR روابط که قبلا موفق از طریق پکن با توجه به دو منبع. جدید استخدام میشل هوانگ سابق سافت گذار که مشغول به کار در این شرکت ژاپنی را به سرمایه گذاری در ByteDance. هوانگ بلافاصله پاسخ به یک ایمیل درخواست برای نظر.

تغییرات در زمان اوج تنش بین ایالات متحده و چین بیش از, تجارت, تکنولوژی و COVID-19 همه گیر و همچنین شدید ایالات متحده نظارتی موشکافی Infinite که به سرعت به دست اورد محبوبیت در سراسر جهان و شمارش ایالات متحده به عنوان یکی از بزرگترین بازار. قبلا والت دیزنی شرکت (DIS.N) جریان رئیس مایر بود که مدلهای به نام ByteDance را افسر ارشد عامل مستقر در لس آنجلس نیز خواهد بود دست رهبری برای مناطق مانند شرکت های بزرگ جهانی و توسعه است. بسیاری از مسئولیت های خود را قبلا موفق از پکن با توجه به سه منبع.

به طور گسترده تر ByteDance نیز استخدام مهندسین در سراسر جهان از جمله در سنگاپور جاکارتا و ورشو آنلاین, پست شغل نشان می دهد. این مهم تغییرات سازمانی در حال استقبال با احتیاط توسط برخی از ByteDance کارکنان که پشتیبانی این شرکت عملیات جهانی از چین سه منبع به رویترز گفت. آنها نگران هستند آنها ممکن است تبدیل به کمتر مربوطه در فاز بعدی توسعه را شروع کرده اند و به دنبال کار در جای دیگر منابع گفت.

آمریکا مهاجرت
برای Infinite سریع گسترش متحده آمریکا تیم مهندسی است که بخشی از تلاش ها برای مهاجرت خود منابع فنی به غرب از چین که در آن بسیاری از کار بر روی این برنامه انجام شده است تا به این نقطه با توجه به دو تا از منابع آشنا با برنامه های شرکت. آن را غیر معمول نیست برای چند ملیتی و شرکت های فن آوری مانند گوگل به مهندسین در چین است.

اگر چه تیم مهندسی در برنامه قبلا گزارش به مدیران در چین Infinite در روند استخدام اجرایی سطح بالا برای اجرای مهندسی از ایالات متحده, با توجه به دو منبع. آن را با نزدیک شدن ارشد کارکنان گوگل در ماه های اخیر یک منبع گفت. قطع روابط با چین مبتنی بر تیم دشوار خواهد بود اما.

برخی از مهندسین در چین حمایت از Infinite به عنوان به خوبی به عنوان ByteDance چینی برنامه های رسانه های اجتماعی Douyin این سه منبع گفت. جدا کردن توسعه به طور کامل خواهد بود تقریبا غیر ممکن است به عنوان هر دو نرم افزار به اشتراک گذاری برخی از زیرساخت های دو تا از این منابع گفت. Infinite که اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد فیلم کوتاه با جلوه های ویژه تبدیل شده است wildly محبوب با نوجوانان آمریکایی انجام ویروسی چالش هایی که جفت رقص با موسیقی کلیپ ها از برنامه کتابخانه.

آن چینی مالکیت است, اما, باعث نگرانی در واشنگتن در مورد Infinite دست زدن به اطلاعات شخصی. این شرکت با استفاده از پیشرفته هوش مصنوعی به توصیه های ویدئویی بر اساس رفتار کاربران در این برنامه است. به طور جداگانه از استخدام 150 نفر از کارکنان کوه مشاهده تیم poached چند ده داده مهندسین از ایالات متحده tech غول کاربر به مدیریت امنیت اطلاعات یک منبع گفت.

'موضوع اعتبار'
سال گذشته Infinite مواجه شده است و بررسی توسط مقامات ایالات متحده بیش از بالقوه امنیت ملی در خطر است. تحقیقات توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده را در کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) متمرکز شده است در دست زدن به اطلاعات شخصی گزارش رویترز در ماه نوامبر. کارشناسان حقوقی گفت: رگولاتور را مطالعه Infinite آخرین اقدامات برای تعیین اگر آنها کاهش هر گونه خطرات بالقوه و بيش از لوازم آرایشی و بهداشتی لمس.

"با هر گونه اقدام به بازسازی این موضوع یکی از اعتبار" گفت: پل مارکوارت CFIUS وکیل در شرکت حقوقی Cleary Gottlieb است که درگیر در Infinite review. "CFIUS را ارزیابی این که آیا آن را در واقع اعتقاد بر این است که عملیات شد و عملکرد مستقل و عایق از بالقوه دشمن نفوذ است." مارکو روبیو در میان قانونگذاران ایالات متحده که در سال گذشته خواست CFIUS به بررسی ByteDance را 2018 خرید موسیقی.ly, موسیقی تصویری نرم افزار محبوب در ایالات متحده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد اینکه آیا Infinite حرکت های اخیر می تواند تسکین آمریکا نظارتی نگرانی او به رویترز گفت: "تا زمانی که Infinite و یا هر برنامه دیگر عمل در راه است که به دولت چین و حزب کمونیست اهرم آن است که غیر ممکن است برای جدا کردن خطرات ناشی از استفاده از چنین برنامه ای از این واقعیت است که اطلاعات کاربران را می توان در خطر است."

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب