بالا 5 ارز خارجی قوانین برای سرمایه گذاران هندی

قوانین حاکم بر ارز خارجی (فارکس) معاملات تحت ambit از Liberalised حواله طرح (LRS).به دنبال خرید یک اپل سهام در

توسط HONARMANDKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
Top 5 foreign exchange rules for Indian investorsقوانین حاکم بر ارز خارجی (فارکس) معاملات تحت ambit از Liberalised حواله طرح (LRS).

به دنبال خرید یک اپل سهام در بورس سهام NASDAQ و یا ارسال پول به فرزندان خود در خارج از کشور برای تحصیلات عالی? برای اینکه در طرف امن تر از قانون شما نیاز به آشنایی با حداقل اصول اولیه از ارز خارجی در قوانین قبل از ساخت یک معامله مالی بین المللی. آنچه که اساسا نیاز به دانستن است – مقدار دلار یکی مجاز است به هر خرج یا سرمایه گذاری در خارج از کشور, شرایط اطراف آنها و معاملات خاص که توسط قانون ممنوع است.

قوانین حاکم بر ارز خارجی (فارکس) معاملات تحت ambit از Liberalised حواله طرح (LRS). قوانین به وضوح ذکر است که یکی می تواند حواله ارز تنها برای هر انسان حساب جاری معامله و یا حساب سرمایه معامله و یا ترکیبی از هر دو.

اخبار مرتبط

در اینجا 5 ارز خارجی قوانین برای سرمایه گذاران است.

1. حداکثر

در حال حاضر تحت LRS قوانین هر ساکن فرد از جمله یک جزئی (امضاي توسط یک نگهبان) مجاز است به حواله تا 2.5 لاخ دلار آمریکا (USD 2,50,000 ) در هر سال مالی است. در یک نرخ ارز از 76 تومان به دلار است و در مورد Rs 1,90,00,000 یا Rs 1.90 کرور. وجود دارد بدون محدودیت در دفعات معاملات در یک سال است. حتی اگر کسی به ارمغان می آورد پرداخت مبلغ در همان سال نه بیشتر پرداخت خواهد شد مجاز به عنوان حد مربوط به هر سال مالی.

2. LRS تسهیلات – تحکیم از حد

برای یک فرد بالای کلاه تومان 2,50,000 اما اگر کسی می خواهد به حواله یک مقدار بالاتر توسط تحکیم محدودیت از اعضای خانواده, از آن خواهد شد اجازه ارائه آنها در اعضای خانواده. اما برای سرمایه حساب معاملات مانند باز کردن یک حساب بانکی در خارج از کشور و یا برای ساخت یک سرمایه گذاری یا خرید ملک چماقی از محدود نمی شود مجاز توسط دیگر اعضای خانواده مگر آنها که صاحبان شرکت و یا همکاری شرکای سرمایه گذاری املاک و یا خارج از کشور حساب بانکی. به عبارت دیگر تحت برگزاری مشترک دارایی چماقی از محدوده مجاز است.

3. شرایط قبل از availing LRS

یکی باید به تعیین یک شعبه از یک تبلیغ از طریق آن تمام حساب سرمایه حواله خواهد شد. طبق قوانین یکی از نیاز به حفظ حساب بانکی با بانک (AD) برای یک دوره حداقل یک سال قبل از پرداخت صورت حساب سرمایه و معاملات. اما برای حساب جاری و معاملات مانند خصوصی و یا کسب و کار سفر خارج از کشور وجود ندارد نیاز است.

4. خرید برای فارکس

فارکس خرید نیاز به ساخته شده از یک فروشنده مجاز (میلادی). یک تبلیغ است و هر فرد یا نهاد معمولا بانک است که با مجوز RBI به معامله در ارز خارجی. آگهی ممکن است بخواهید برای حساب بانکی از سال گذشته برای ایجاد منبع مالی. علاوه بر این تبلیغ ممکن است بخواهید برای نسخه آخرین اظهارنامه مالیاتی درآمد. یکی از نیاز به پر کردن و ارسال فرم A-2 نشان می دهد هدف از پرداخت و خود اعلام کرده که این پول ها از خود-منابع خواهد شد و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد ممنوع و یا تنظیم شده تحت این طرح است.

5. معاملات ممنوع تحت LRS

LRS قوانین به وضوح طلسم کردن معاملات خاص که مجاز به صورت حواله. اینها هستند:

  • برنامه-من محدود خرید بلیط بخت آزمایی یا قرعه کشی تجویز مجلات و غیره. با استفاده از فارکس.
  • علاوه بر این برنامه-II محدود فارکس استفاده در حالی که سفر به نپال و یا بوتان یا برای یک معامله با یک فرد ساکن در نپال یا بوتان.
  • یکی نیست مجاز به حواله فارکس به عنوان حاشیه پول به بورس واقع در خارج از کشور و یا به کسی که در خارج از کشور.
  • یکی نیست مجاز به حواله فارکس برای سرمایه گذاری در ارز خارجی اوراق قرضه قابل تبدیل (FCCB) صادر شده توسط شرکت های هندی در بازار سهام در خارج از کشور.
  • تجارت در بازار فارکس در خارج از کشور ممنوع است.
  • پرداخت به طور مستقیم یا غیر مستقیم به برخی کشورها شناسایی شده توسط Financial Action Task Force (FATF) به عنوان "عدم همکاری کشورها و سرزمین" ممنوع است.
  • پرداخت به طور مستقیم یا غیر مستقیم برای هر فرد و یا یک نهاد است که شناخته شده است به عنوان نما قابل توجهی از خطر ارتکاب اعمال تروریستی به عنوان در هر RBI بخشنامه به بانک ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب