ردیابی جهانی نشانه ها و بازارها در پایان نکته مثبت

با توجه به موقت داده ها در مبادلات FPIs روز پنج شنبه به فروش سهام به ارزش $138.9 میلیون و داخلی سرمایه گذاران

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
با توجه به موقت داده ها در مبادلات FPIs روز پنج شنبه به فروش سهام به ارزش $138.9 میلیون و داخلی سرمایه گذاران نهادی به فروش سهام به ارزش $33.67 میلیون.

هند بازار سهام سود ساخته شده در روز جمعه به پایان رسید و این هفته در قلمرو مثبت به لطف مثبت جهانی نشانه های هندی معیار پیگیری می شد. خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها باقی مانده اند خریداران در ماه ژوئن تا کنون پمپاژ در $2.87 میلیارد دلار به هند سهام.

معیار Sensex بود که توسط 329.17 امتیاز یا 0.94% بسته در 35,171.27 در حالی که بسیار خوب بود که با 94.1 امتیاز یا 0.91% بسته در 10,383 رهبری فناوری اطلاعات سهام. برای این هفته معیار شاخص — Sensex و جذاب — آیا تا 1.3 درصد. بازار هند شد تا در روز جمعه ردیابی جهانی با نشانه های که مثبت بودند در انتظارات از بهبود اقتصادی, اما, دستاوردهای پوش شد به دلیل افزایش coronavirus موارد در کشورهایی مانند آمریکا و چین است.

اخبار مرتبط

بسیار خوب در روز جمعه باقی ماند بصورتی پایدار و محکم در قلمرو مثبت لمس کردن نقطه بالا 10,407.5 در طول ساعات معاملاتی به پایان رسید اما در جلسه روز اوج. بازارهای سهام در آلمان و انگلستان و فرانسه بودند تا بین 1% 1.63%. بازارهای آسیایی نیز تا به حال یک مولد جلسه با ثبات نسبی بازار بورس در چین و تایوان و کره جنوبی, بین 0.3 درصد و 1.05%.

با توجه به موقت داده ها در مبادلات FPIs روز پنج شنبه به فروش سهام به ارزش $138.9 میلیون و داخلی سرمایه گذاران نهادی به فروش سهام به ارزش $33.67 میلیون. حتی اگر FPIs شد فروشندگان در روز گذشته در جلسه معاملاتی خود را ماهانه جریان همچنان مثبت باقی می ماند با جریان تا ژوئن 24 ایستاده در $2.87 میلیارد دلار است. این یک نتیجه از هجوم نقدینگی از طریق بازارهای جهانی به دلیل اقدامات انجام شده توسط بانک های مرکزی در سراسر جهان است. این FPIs تبدیل شده خریداران در بازار هند پس از فروش به مدت سه ماه متوالی از ماه مارس تا ماه مه به دلیل وحشت-فروش ناشی از گسترش Covid-19.

با توجه به گزارش Kotak نهادی سهام های پولی اقدامات صورت گرفته توسط بانک مرکزی بود به سادگی یک راه به وسوسه های اقتصادی شرکت کنندگان بیشتری را به خطرات. "پولی اقدامات بانک مرکزی (برش در مخزن نرخ محدود و یا نامحدود خرید انواع اوراق قرضه) به سادگی راه خود را به وسوسه فعالان اقتصادی (شرکت ها, خانواده) را به خطرات بیشتر و در نتیجه احیای اقتصاد است."

پس از پنج شنبه ماهانه انقضای آغاز ژوئیه سری مثبت بود به عنوان بازارهای خود به پایان رسید بعد سود. آینده و گزینه های بخش دیدم جلد از `8.52 لاخ کرور در روز جمعه در برابر شش ماه به طور متوسط از `13.9 لاخ کرور.

این سهام بانکی داشتند و کمک به بازار سود روز جمعه به عنوان بسیار خوب بانک افزایش یافت 0.4% رشد عملکرد ضعیفی معیار. با توجه به گزارش HDFC Securities اقتصادی تاثیر Covid-19 در زمینه بانک ها خواهد شد با توجه به مسئولیت franchises و بالقوه دارایی کیفیت نتایج. "حتی به عنوان در سراسر کشور مستند به تدریج آسانسور وجود دارد بیش از اندازه کافی شواهد نشان می دهد تاثیر اقتصادی Covid-19 مجموعه به ادامه. محتوا برای بانک ها مسئولیت franchises و بالقوه دارایی کیفیت نتایج را از بالاترین اهمیت و به درستی گفته اند که گزارش آن است.

آن اضافه شده است که Kotak Mahindra بانک است به احتمال زیاد به گزارش کمترین افزایش در تولید ناخالص دارایی های غیر نمایشی.
بزرگترین برندگان در جذاب بودند Infosys BPCL, TCS, هندی, شرکت نفت و IndusInd بانک که توسط 6.64%, 6.5%, 4.92%, 4.76% و 3.76% بود. بزرگترین بازنده شد Bajaj سرمایه گذاری ITC Bharti Infratel, Kotak Mahindra Bank و تاتا موتورز توسط 3.09%, 3.07%, 2.82%, 2.35% و 1.73 درصد بود. Sectorally بزرگترین استفاده کننده بود و بسیار خوب آن را تا 4.05%. بسیار خوب Midcap و جذاب Smallcap شد تا توسط 0.23% و 0.3 درصد بود.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن