قطار مبارزه برای پیدا کردن مسافران در بنگلادش, در میان همه گیر

یک ماه پس از شروع مجدد عملیات قطار در حال تلاش برای جذب مسافران با تقریبا 70 درصد از رفتن کرسی خالی, با توجه ب

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

یک ماه پس از شروع مجدد عملیات قطار در حال تلاش برای جذب مسافران با تقریبا 70 درصد از رفتن کرسی خالی, با توجه به برخی از مقامات راه آهن.

تعداد صندلی های خالی تنها افزایش در پشت سر هم با سربازان ارتش در coronavirus عفونت و مرگ و میر در سراسر کشور گفتند.

تحت شرایط عادی روزانه به طور متوسط مسافر و بار بیش از 200,000 اما این تعداد در حال حاضر کاهش یافته و به حدود 17000.

در حال حاضر 17 جفت از قطار عامل در نیمی از ظرفیت. تقریبا 40 درصد از کرسی های موجود باقی می ماند پر نشده در طول سفر برنامه ریزی شده.

در نور از وضع فعلی راه آهن وزیر Nurul اسلام Shujon است scrapped برنامه ای برای افزایش تعداد قطار در کشور است.

"راه آهن و مسافران به طور مداوم در حال کاهش است. در حالی که وجود دارد برنامه ای برای افزایش تعداد قطار در ماه جولای است که ممکن است در حال حاضر" Shujon گفت: bdnews24.com در روز دوشنبه.

وزیر نسبت به کاهش مسافران به بدتر شدن coronavirus بیماری همه گیر است که ضرر و زیان وارده از حدود Tk 3 میلیارد دلار در بخش راه آهن با توجه به او.

راه آهن مقامات با این حال هشدار داد که این ضرر و زیان را ادامه خواهد داد به رشد در میان کم مسافر مشارکت مردم است. اما آنها این روند می تواند معکوس شود اگر شمارنده بلیط همراه با قطار رفت و آمد و مهم متوقف می شود مانند فرودگاه و ایستگاه در حال بازگشایی شد.

"اما آن را نمی ممکن است به منظور کاهش تلفات با در نظر گرفتن این مراحل را در حال حاضر. قطار ادامه خواهد داد به کار به عنوان آنها در حال حاضر گفت:" Shujon.

او اضافه کرد که هیچ برنامه ای برای اجرای قطار جدید قبل از عید-ul-ازهاری.

خدمات راه آهن راه اندازی مجدد پس از 66 روز تعطیلی با هشت جفت از قطار هدف قرار دادن آهنگ در 31 ماه مه افزایش به 11 جفت Jun 3. اما در عرض 17 روز از شروع مجدد خدمات در دو راه متوقف شد توسط مقامات به دلیل کمبود مسافر.

"در حال حاضر 17 جفت از اینتر-شهر قطارها در عمل. در آغاز این قطار در حال اجرا در ظرفیت کامل اما پاسخ از مسافران از کاهش یافته است. در برخی از روزها قطار در مسیرهای مشخصی در حال پر شدن تمام صندلی های موجود در حالی که در زمان های دیگر آنها در حال رفتن بیشتر خالی" گفت: Md میا جهان, مدیر کل اضافی (عملیات) از بنگلادش راه آهن.

"در آخرین 15 روز حدود 60 تا 70 درصد از بلیط های فروخته شده اند در حالی که بقیه صندلی رفت خالی," او اضافه شده است.

با توجه به کمبود مسافران 'سونار بنگلادش در داکا-Chittagong مسیر و 'Upakul اکسپرس' در داکا-Noakhali مسیر متوقف شده پس از 20 ژوئن.

رمان coronavirus عفونت به بیمار حداقل بیش 165,000 مردم در بنگلادش و چپ بیش از 2000 نفر کشته شدند. اکثریت COVID-19 نفر در این کشور شد شناسایی بین Jun 1 و 1 جولای.

راه آهن مقامات صادر محدودیت ها و هشدارهای خود را برای مقابله با فشار از مسافران در آغاز ماه ژوئن. یک ماه بعد از آن به نظر می رسد که این مراحل را انجام داده اند کمی به کاهش ترس از مسافران است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب