تهدید سه گانه: پاکستان انبه تولید کنندگان در صورت چسبنده فصل

بازارهای داخلی و بین المللی برای پی شیرین میوه های فصلی شده اند آمار به عنوان برداشت و صادرات کاهش یافته است ت

توسط HONARMANDKHABAR در 29 خرداد 1399

بازارهای داخلی و بین المللی برای پی شیرین میوه های فصلی شده اند آمار به عنوان برداشت و صادرات کاهش یافته است توسط حداقل یک چهارم آنها اشاره کرد.

محمد انصار کوچک-مقیاس رشد از سنگر منطقه مرکزی استان سند گفت: انبه تولید کاهش یافته بود 30 درصد در این سال به عنوان یک نتیجه از ملخ حملات.

آن را غیر معمول برای یک کمربند پهن از پاکستان انبه-مناطق تولید به آمار آفات او اضافه شده است.

"ما با دو مشکل در این سال به پایین تولید و به دنبال آن کمتر تقاضا در بازار به دلیل طولانی مستند به دلیل coronavirus" انصار گفت.

او معمولا به فروش می رساند در حدود 500 جعبهها از انبه هر وزن 10 کیلوگرم (22 پوند) اما در سال جاری برداشت تنها 200 جعبهها و می تواند "به سختی پیدا کردن هر گونه تقاضا برای صادرات".

که کمبود هزینه کرده است او را بین 2000 $و $2,500 در, درآمد, او گفت:.

وحشی آب و هوا

پاکستان در جهان است پنجمین انبه, تهیه کننده, پس از هند و چین و تایلند و اندونزی با توجه به پاکستان اتاق های بازرگانی و صنعت.

اما Abdul Waheed بالا انبه پرورش دهنده و صادر کننده و سر از پاکستان میوه و سبزی صادرکنندگان واردکنندگان و تجار ارتباط گفت نامنظم آب و هوا مربوط به تغییر آب و هوا بود و گرفتن تلفات در انبه و طیف گسترده ای از محصولات دیگر در پاکستان است.

بازده در حال سقوط و برداشت فصل در حال تغییر و گفت و اشاره کرد که "این تغییر در شرایط آب و هوایی به تضعیف مقاومت انبه برای مبارزه با بیماری ها است".

"آن را در نهایت خسارت انبه در مقیاس بزرگ" او گفت:.

پنجاب که به تولید حدود 70 درصد از پاکستان انبه دیده است کاهش تولید بیش از 35% در این سال, انبه تولید کنندگان و معامله گران تخمین می زنند در حالی که استان سند برداشت محصول پایین است 15 درصد است.

پیدا کردن بازار برای انبه است که در حال برداشت است مشکل دیگری است.

به حالت تعلیق پروازها و حمل و نقل بالا از اتهامات عنوان شده در این سال مربوط به کروناویروس مستند محدودیت های به احتمال زیاد به کاهش کشور انبه صادرات قابل ملاحظه ای, مقامات گفت.

احمد جواد صندلی از کشاورزی کمیته دائمی اتاق بازرگانی گفت: پاکستان انبه صادرات که سال گذشته در ایستاده بود 130,000 تن ممکن است رها 30000 تن در این سال است.

در جنوب لندن محله Tooting که در آن انبه غرفه های اجرا شده توسط فروشندگان پاکستانی تبار هستند فصلی برجسته قیمت ترین رقم دو برابر شده اند در این سال -- و سود پایین.

"شما نمی توانید فروش آن گفت:" آصف Khaliq ایستاده بیش از یک صفحه نمایش بزرگ از میوه طلایی. "ما نمی تواند متقاعد کردن مشتریان به درک" چرا قیمت ها بسیار بالاتر از سال گذشته گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

با حمل و نقل هوایی قیمت سه گانه کسانی که یک سال پیش یک جعبه از یک دوجین انبه که در سال گذشته به فروش می رسد برای 12 پوند ($15) در حال حاضر برای 22 پوند فقط یک کمی بیش از قیمت عمده فروشی است.

"در پایان روز, به سود هیچ چیز است" Khaliq گفت. "ما فقط می خواهم برای ادامه کسب و کار."

این بیماری همه گیر است آمار فروش در پاکستان بیش از حد گسترده تعطیلی اخلال در حمل و نقل و هتل ها و رستوران ها و بازارهای وحید گفت و داخلی هزینه های حمل و نقل موشک وار رفتن.

"ما شاهد چنین بد نامشخص وضعیت در این زمینه برای اولین بار در سه نسل از خانواده کسب و کار," او اضافه شده است.

هزینه حمل و نقل برای ارسال انبه به کشورهای اروپایی و بریتانیا را بیش از سه برابر سال گذشته و هزینه های دو برابر شده اند برای صادرات به ایالات متحده و کشورهای خلیج فارس وحید گفت.

Tariq Khan در مقیاس بزرگ انبه رشد در مولتان شهر در جنوب پنجاب ولایت پنجاب از دست داده بود تا آنجا که 40 درصد از تولید آن در این سال, در بخشی به دلیل غیر منتظره ای طولانی و سرد زمستان است.

در سال گذشته کشور شاهد رکورد انبه تولید 1.8 میلیون تن است اما تولید کنندگان ترس این سال آنها را به تولید بیش از 1.1 میلیون تن است.

تاج Naseeb خان باغبانی مدیر ملی کشاورزی شورای تحقیقات گفت: یک زمستان طولانی همراه با رعد و برق قوی در اوایل فصل صدمه زدن به تولید در بسیاری از کشور انبه-مناطق در حال رشد.

این سال را ملخ طاعون نیز به جوان انبه هر چند بدترین آسیب می تواند در سال آینده اگر آفات حذف نمی شود قبل از آنها نژاد گفت: اصرار "گسترده سمپاشی برای کنترل آنها".

یکی سود محلی از سقوط در انبه صادرات بیشتر و ارزان تر در دسترس میوه در خانه.

Safeer عباسی یک فروشنده در مرکز شهر اسلام آباد گفت: انبه از همه ویژگی ها در حدود 25-30 درصد ارزان تر این سال است.

"به نظر می رسد که بسته شدن از هتل ها و بازارهای کمک به آوردن قیمت های خود را پایین. ما امیدواریم که آنها را بیشتر پایین می آیند در هفته های آینده," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب