طوفان گرمسیری کریستبل خیس خلیج مکزیک را

مکزیکو سیتی, ژوئن 4 طوفان گرمسیری کریستبل رخنه همراه فقط داخلی بیش از خلیج مکزیک را دولت از کامپچه در پنجشنبه

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

مکزیکو سیتی, ژوئن 4

طوفان گرمسیری کریستبل رخنه همراه فقط داخلی بیش از خلیج مکزیک را دولت از کامپچه در پنجشنبه تهدید به علت جاری شدن سیل در چند روز آینده قبل از پیش بینی نوبه خود به سوی شمال به سمت ما.

طوفان پایدار باد ضعیف به 40 مایل در ساعت (65 kph) پس از آن منتقل داخلی یکشنبه در نزدیکی نفت شهر سیوداد دل کارمن.

ملی آمریکا طوفان مرکز گفت: انتظار می رفت به تضعیف به افسردگی گرمسیری در روز پنج شنبه اما پس از آن شروع به تقویت یک بار آن را نقل مکان کرد بیش از خلیج مکزیک در روز جمعه.

کریستبل شد و پیش بینی می شود در مرکز خلیج فارس در روز شنبه و می تواند نزدیک شدن آمریکا در سواحل خلیج فارس یکشنبه طوفان مرکز گفت.

آن اضافه شده است که در شرایط فعلی "خواهد بود بسیار مساعد" برای تقویت بیشتر به عنوان طوفان حرکت می کند به دور از مکزیک است.

مکزیکی ارتش تخلیه 138 نفر در کامپچه پس از سیلاب تهدید خانه های پلیس در کامپچه گزارش آب شستشو در سراسر بزرگراه.

اوایل روز شنبه, طوفان در حال حرکت بود در جنوب شرقی 2 مایل در ساعت (4kph) حدود 70 مایل (110 کیلومتر) جنوب شرقی سیوداد دل کارمن.

ملی مدنی دفاع هماهنگ کننده دیوید لئون روز پنجشنبه گفت که مقامات در حال کمک به تخلیه برخی از ساکنان در نه شهرداری ها در جنوب شرقی.

نگرانی اصلی بود طوفان حرکت کند به معنی آن ادامه خواهد داد آزادسازی باران در همان منطقه اشباع برای روز و می تواند رودخانه ها به سرریز بانک خود لئون گفت.

لئون بود که ظاهر می شود با رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador در پلنقو, Chiapas گفت: تنها مرگ گزارش شد کسی کشته شده توسط یک درخت در حال سقوط در San Cristobal de las Casas, Chiapas.

کریستبل تشکیل پنج شنبه از بقایای طوفان گرمسیری اقیانوس آرام آماندا بود که ناشی مرگبار جاری شدن سیل و رانش زمین در مرکزی امریکا است. حداقل 22 و میر در ال سالوادور و گواتمالا بودند سرزنش در طوفان است.

کریستبل شد اولین ثالث به نام طوفان اقیانوس اطلس فصل طوفان در ضبط. در سال 2016 طوفان گرمسیری کالین تشکیل شده در خلیج فارس در تاریخ 5 ژوئن. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب