مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برطرف صادرات محدودیت های بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین

واشنگتن جولای 25 قابل توجهی توسعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه آرام استاندارد برای صادرات هواپیماهای

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

واشنگتن جولای 25

قابل توجهی توسعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز جمعه آرام استاندارد برای صادرات هواپیماهای بدون سرنشین به کشورهای.

تحت سیاست جدید هواپیماهای بدون سرنشین که پرواز در سرعت های زیر 800 متر در ساعت هستند که دیگر موضوع را به کنترل فن آوری موشکی رژیم (MTCR).

"این عمل این است که سازگار با MTCR دستورالعمل را افزایش می دهد ما را در امنیت ملی از طریق بهبود قابلیت های شرکای آن و افزایش امنیت اقتصادی با باز کردن گسترش هواپیماهای بدون سرنشین بازار به ما صنعت مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

"این تغییر سیاست modernises رویکرد ما به اجرای ما MTCR تعهدات. آن را می سازد آن را بیشتر انعکاسی از فن آوری واقعیت" دستیار وزیر امور خارجه در امور سیاسی امور نظامی کلارک کوپر به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی.

"این کمک می کند تا ما متحدان آن کمک می کند تا همکاران ما — آن کمک می کند تا همه آنها را ملاقات فوری خود را به امنیت ملی و تجاری مورد نیاز و همچنین پیشرفت های ما را به امنیت ملی و منافع اقتصادی," او اضافه شده است.

کوپر گفت: عالی-سرعت سیستم مانند موشک های کروز hypersonic وسایل نقلیه هوایی و پیشرفته بدون سرنشین مبارزه با وسایل نقلیه هوایی نمی کنند و این تجدید نظر.

ایالات متحده همچنان متعهد عضو MTCR و آن را نگه می دارد به عنوان مهم عدم گسترش ابزار برای جلوگیری از گسترش high-end موشک فن آوری به کشورهایی مانند کره شمالی و ایران.

جلوگیری از استفاده و گسترش سلاح های کشتار جمعی و معنی خود را از تحویل باقی مانده است یک برگ برنده دولت اولویت, او گفت:.

همانطور که در حال حاضر تنها سه کشور انگلستان و فرانسه و استرالیا—مجاز به خرید بزرگتر هواپیماهای بدون سرنشین مسلح را از ما تولید کنندگان.

در بیانیه کاخ سفید گفت: در حالی که کنترل موشک های پیمان حیاتی در کاهش گسترش و ترویج صلح و امنیت آن است که در نیاز مبرم به نوسازی به این امر در سیستم های هوایی بدون سرنشین (UAS).

در یک بخش به سرعت در حال تکامل تکنولوژی MTCR استانداردهای بیش از سه دهه قدیمی, McEnany گفت:, و اضافه کرد که نه تنها این استاندارد منسوخ شده به یک مزیت ناعادلانه به کشورهای خارج از MTCR و صدمه زدن به ایالات متحده میباشد.

آنها همچنین مانع ما بازدارندگی قابلیت در خارج از کشور توسط ناتوان شرکا و متحدان ما با subpar تکنولوژی او اظهار داشت.

بیش از دو سال بحث و گفتگو با MTCR همکاران قادر به تولید اجماع در این عقب افتاده اصلاحات او اضافه شده است.

سناتور جیم Risch رئیس کمیته روابط خارجی سنا گفت: برای بیش از حد طولانی خویشتن داری از جامعه بین المللی با توجه به صادرات از هواپیماهای بدون سرنشین ایجاد کرده است یک فرصت برای ارتش چین برای پیشبرد آن دفاع تکنولوژی و پایه های صنعتی و ساخت دفاع جدید روابط در سراسر جهان از جمله سنتی ما همکاران.

"من ستایش دولت برای آن قوی, سال, تلاش های دیپلماتیک برای نوسازی این MTCR به حساب چین ، روشن شده که یکی MTCR عضو دولت ناچار خواهد شد جلوگیری از هر گونه اجماع در درون رژیم بر تغییرات لازم. بنابراین ایالات متحده هیچ چاره ای جز به تغییر سیاست است که دولت تا به امروز مشخص شده است," او گفت:.

با این حال سناتور باب منندز عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا ادعا کرد که برگ برنده دولت بار دیگر تضعیف بین المللی کنترل صادرات این عمل است.

"این مهم است به درک که این موشک تکنولوژی کنترل رژیم در اصل به تصویب رسید سختگیرانه کنترل بر صادرات هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته در خواست ایالات متحده است. به بی اعتنایی به این سیاست در حال حاضر به احتمال زیاد به تضعیف اعتبار و نفوذ MTCR به طور کلی, که همچنین مختصات بین المللی کنترل در فروش و گسترش خطرناک موشک های بالستیک و فناوری در سراسر جهان," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور یک جانبه abrogating دیرینه کنترل تسلیحات توافق به دلیل آن است که ناخوشایند برای 'هر چیزی می رود" سیاست فروش سلاح های خطرناک ظاهر هر نقطه به هر کسی اتهام کنگره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس.

"در این مورد آن است MTCR راه اندازی توسط رئیس جمهور ریگان برای محدود کردن صادرات وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین است که می تواند حمل سلاح های هسته ای. تهمت می خواهد به رایگان به فروش پهپادهای است که می تواند سنگین حمل کلاهک و بمب و دیگر مواد منفجره بیش از 300 متر" او ادعا. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن