مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت برای سفت محدود کننده سیاست های مهاجرتی

این هفته مقامات دولت پیشنهاد مجدد برای زمانی که آنها نیاز به بالابر "اورژانس" border بسته شدن قوانین برای coro

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399

این هفته مقامات دولت پیشنهاد مجدد برای زمانی که آنها نیاز به بالابر "اورژانس" border بسته شدن قوانین برای coronavirus پیشنهاد قوانین و مقررات است که به منظور بالا بردن استاندارد اثبات برای مهاجران به امید به دست آوردن پناهندگی و اجازه می دهد تا قضات مهاجرت به رد برنامه های کاربردی برای حفاظت بدون دادن مهاجران فرصتی برای شهادت دادن در دادگاه.

در صورت تصویب قوانین را وضع یک چارچوب restrictionist سیاست های مهاجرتی است که می تواند پس از اجرا قوانین ریشه در بیماری همه گیر در حال برداشته. دولت در ماه گذشته تمدید coronavirus مرز قانون است که به طور موثر مسدود شده و ده ها هزار نفر از مهاجران از به دنبال پناهندگی در مرز جنوب غربی در آوریل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی به طور موقت تعلیق صدور کارت سبز به بسیاری از خارج از ایالات متحده است و انتظار می رود به حد خاصی ویزاهای صادر شده برای مهاجران به دنبال کار موقت در کشور است.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos صادر حکومت اضطراری یکشنبه شب محرومیت دانشگاه از اعطای ویروس بودجه امداد به خارجی و مستند نشده دانش آموزان از جمله ده ها هزار نفر تحت حفاظت این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه یا DACA.

و دولت با بررسی محدودیت های جدید ماهر-کارگر ویزای H-1B در هفته های آینده.

"شما در حال رفتن برای دیدن برخی از اخبار بیشتر در که احتمالا مدتی به زودی" کنت Cuccinelli سرپرست معاون وزیر وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه در یک رویداد سازمان یافته توسط بنیاد میراث وقتی پرسیده شد که در مورد ویزای غیرمهاجرتی.

در ماه گذشته بالای مقامات دولت از جمله استفان میلر ارشد کاخ سفید مشاور و معمار از مغلوب ساختن پیشی جستن hard-خط مهاجرت را در دستور کار خود باید مورد بحث و بررسی راه هایی برای پیگیری اجرایی منظور در ماه آوریل است. که منظور آن بود سرند با معافیت بلافاصله مورد انتقاد قرار دارد توسط گروه های محافظه کار که امیدوار بود دولت را محدود ویزا برنامه هایی که استفاده می شود را به هزاران نفر از کارگران به ایالات متحده است.

بالا مقامات دولت همچنان به بحث در مورد اینکه آیا یک فرمان اجرایی جدید باید شامل یک میزبان از ویزای کارگر از جمله ویزای H-1B برای کارگران ماهر با توجه به دو مقامات دولتی. در جلسه برگزار شده در هفته های اخیر میلر فشرده مغلوب ساختن پیشی جستن و کار, منشی, یوجین Scalia, به طور قابل توجهی کاهش تعداد کارگران خارجی از ورود به کشور. اما مقامات تاکید کرد که منظور است که انتظار می رود به طور رسمی در هفته آینده است به پایان رسید. دارندگان ویزای ایالات متحده به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار.

"آیا این محدودیت برای مهاجرت قانونی و یا بیشتر برش پناهندگی سیستم هدف به منظور کاهش مهاجرت به پایین ترین سطح ممکن است همچنان در خط مقدم این دولت تصمیم گیری گفت:" هارون Reichlin-Melnick, سیاست, مشاور در آمریکا مهاجرت کرد.

در دفاع از اولیه اجرایی نظم و مرز محدودیت های مقامات کاخ سفید گفت: کسانی که حرکت مورد نیاز برای حفظ اشتغال در ایالات متحده و جلوگیری از پتانسیل شیوع بیماری در طول یک بیماری همه گیر است که در سمت چپ ده ها میلیون نفر از کار و ویران و اقتصاد و با وجود مطالعات متعدد نشان می دهد که مهاجران تقویت اقتصاد است. و قبل از coronavirus میلر به دنبال استفاده از مقامات بهداشتی به نوبه خود به دور مهاجران در مرز.

وزارت امنیت داخلی اتحاد با اشاره به همه گیر در "اخراج" بیش از 20 ، 000 مهاجران به مکزیک و کشورهای خود را بدون ارائه دلیل روند. در روزهای آینده گمرک و حفاظت مرزی است که انتظار می رود به اعلام افزایش تعداد مهاجران تبدیل شده به دور تحت این سیاست در نظر گرفته شده که به آخرین برای مدت زمان بیماری همه گیر.

دیگر برنامه های است که تا حد زیادی متوقف پناهندگی در مرز تا حدودی تکیه بر همکاری دولت های خارجی از جمله یک معامله دو جانبه که deports پناهندگی پناهجویان به گواتمالا به دنبال حمایت و توافق است که نیروهای مهاجران به صبر در مکزیک در طول مدت پناهندگی خود را در مورد ایالات متحده است.

این پیشنهاد تحت فشار قرار دادند به جلو توسط وزارت دادگستری و وزارت امنیت در شب چهارشنبه یک روز پس از اولین چالش قانونی واصل شد به دولت coronavirus مربوط به مرز محدودیت. تنظیم اجازه می دهد دولت به طور یک جانبه به مهر و موم کردن پناه جویان حتی در حالی که نسبت ناروا را مانع فیزیکی است به دور از کامل است.

ترزا کاردینال قهوه ای, مدیر مهاجرت و مرزی سیاست در مرکز سیاست دو حزبی به نام پیشنهاد جدید اوج "تمام scattershot مقررات" در حال حاضر در اثر و "بیمه نامه در برابر کشورها و گفت:" هرگز ذهن است. ما قصد داریم برای انجام کار کثیف دیگر.'"

پیشنهاد قوانین و مقررات است که باز برای یک دوره نظر برای 30 روز نمی خواهد حق یک مهاجر به دادگاه برای شنیدن ادعای خود را.

این امر همچنین به افسران گسترده اقتدار به اعلام پناهندگی برنامه های کاربردی "بیهوده و بیمعنی" محرومیت مهاجران از دنبال اشکال دیگر مهاجرت امداد در ایالات متحده است.

این قانون همچنین بالا بردن نوار است که مهاجران باید در نظر گرفته شود مورد آزار و اذیت در کشور خانگی خود را. کسانی که ادعا می شود هدف باندهای یا "سرکش" مقامات دولتی هستند به احتمال زیاد تبدیل به دور و کسانی که به دنبال حفاظت بر اساس جنسیت خود را محدود توانایی به دنبال پناهندگی است.

"آزار و اذیت شدید است مفهوم مربوط به سطح شدید از آسیب است که شامل اقدامات آنقدر شدید است که آنها تشکیل یک بحرانی تهدید" چاد R. Mizelle اقدام مشاور عمومی وزارت امنیت داخلی نوشت: در صدور این قانون است.

Mizelle گفت: این امر نه شامل آسیب از کیفری و یا نظامی درگیری های متناوب آزار و یا بازداشت و یا دولت های خارجی عدم اجرای قوانین.

تحت پیشنهادی سیاست تهمت و دولت خواهد بود قادر به انکار مهاجران پناهندگی اگر آنها صرف 14 روز در کشور دیگری اعمال نمی شود برای حمایت وجود دارد در راه خود را به ایالات متحده آمریکا, ساختمان اقدام مشابهی را در ماه ژوئیه اعلام کرد. هنوز معلوم نیست تا چه حد این قانون می توان به انتظار برنامه های کاربردی.

دولت بارها گفته پناهندگی سیستم باید کارآمد با توجه به تعداد بیش از 1 میلیون نفر.

به کاخ سفید افزایش یافته است این موانع به دنبال پناهگاه در این کشور هزاران نفر از مهاجران شده اند از چپ به صبر در کثیف چادر اردوگاه.

"در اینجا ما در حال فرار از خشونت سیاسی از یک محل که در آن آنها به تهدید و ما باید برای پایان دادن به در یک محل مانند این زمینه گفت:" پرلا Vargas, 45, که صرف 10 ماه در یک اردوگاه در ماتاموروس, مکزیک با زن 27 ساله در دختر و دو نوه دارد. "این دشوار است به دنبال پناه با شرایط شبیه به این."

وارگاس در تلاش است تا خود را مشغول پس از فرار نیکاراگوئه که در آن مسلح گروه های غیر نظامی آغاز شد او بعد از شرکت در یک تظاهرات.

قبل از همه گیر وارگاس سابق بهداشت کارگر سعی در کمک به شکل موقت مدرسه برای بسیاری از کودکان مهاجر در اردوگاه. اما در روزهای اخیر او به دنبال تشویق دیگر مهاجران برای محافظت از خود از coronavirus.

وارگاس نیز سعی در منحرف کردن اذهان نوه های او از وضعیت فعلی خود را. خانواده دزدیدند دو بار در راه خود را به مرز خود باقی مانده وسایل خیس شد پس از بارندگی های اخیر از طریق شکست خود را در چادر.

"بچه ها می گویند تمام وقت" ما می خواهیم به ترک در حال حاضر.' آن را خسته کننده به شنیدن آنها آن را می گویند. این تبدیل به سخت تر و سخت تر" وارگاس گفت. "من مطمئن هستم که من می توانم نگه داشتن زندگی در این وضعیت دردناک."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب