مغلوب ساختن پیشی جستن admn انتقاد درب روی ویزای F-1 دانش آموزان حضور آنلاین-تنها کلاس

نیویورک جولای 7 دانشجویان بین المللی در ایالات متحده در حال وحشت پس از یک شوک اعلام توسط سازمان مهاجرت و گمرک

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

نیویورک جولای 7

دانشجویان بین المللی در ایالات متحده در حال وحشت پس از یک شوک اعلام توسط سازمان مهاجرت و گمرک (ICE) در بعد از ظهر دوشنبه که انتقاد درب بسته در دانش آموزان با F-1 و M-1 ویزای اگر خود دانشگاه حرکت به آنلاین-تنها آموزش در طول پاییز سال 2020 ترم آغاز می شود که در اوایل ماه سپتامبر بلافاصله پس از کار روز آخر هفته.

F-1 دانش آموزان به دنبال ترم تحصیلی و M-1 non-immigrant دانش آموزان در دوره های فنی و حرفه ای در ایالات متحده است.

دانش آموزان ثبت نام شده در دانشگاه های ایالات متحده که در حال حرکت به یک آنلاین-آموزش و پرورش تنها مدل خواهد بود محروم از گرفتن F-1 ویزای متوقف و از ورود ما در F-1 ویزای و مجاز به حفظ F-1 وضعیت در ترم پاییز به گفته وکیل مهاجرت کوروش مهتا توضیح یک صفحه یخ بیانیه.

"پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است مجبور به دانشجویان خارجی برای تحصیل در شرایط نا امن در طول Covid-19," مهتا هنوز توییتی.

زبان این بیانیه از نظر قوانین جدید به عنوان "تغییرات به طور موقت معافیت غیر از دانش آموزان مهاجر در نظر گرفتن کلاس های آنلاین با توجه به همه گیر برای پاییز سال 2020 ترم".

"غیر مهاجرتی F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار باقی می ماند و در ایالات متحده" خط اول جولای 6 بیانیه می گوید.

"وزارت امور خارجه ایالات متحده نمی خواهد از صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده است. فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی. اگر نه آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید آن را اجازه داده بود تنها یک "معافیت موقت" برای دوره های آنلاین محدود به بهار و تابستان ترم.

یخ اعلام می آید در زمانی که ما منجر جهان در coronavirus caseload. Covid-19 تا به بیمار بیش از 2.9 میلیون آمریکایی کشته و بیش از 130,000 تا تاریخ. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب