مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد دوستان زمان راجر سنگ حکم زندان

واشنگتن جولای 11 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم خود را در زمان طولانی سیاس

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399

واشنگتن جولای 11

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم خود را در زمان طولانی سیاسی محرم راجر سنگ مداخله در مد فوق العاده ای در یک پرونده جنایی بود که مرکزی به روسیه بررسی و نگران خود رئیس جمهور انجام شده است.

حرکت روز جمعه آمد و تنها چند روز قبل از سنگ بود شروع به خدمت 40-ماه حکم زندان برای دروغ گفتن به کنگره شاهد دستکاری و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت انتخاباتی تبانی با روسیه برای پیروزی در انتخابات 2016.

که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آن پیش بینی کرد در روزهای اخیر تأکید رئیس جمهور طولانی خشم بیش از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی است و بخشی از ادامه تلاش رئیس جمهور و دولت او به بازنویسی روایت از یک پروب که سایه کاخ سفید از ابتدا.

دموکرات ها در حال حاضر احساس خطر توسط وزارت دادگستری را زودتر اخراج مورد در برابر تهمت اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین را محکوم کرد رئیس جمهور به عنوان بیشتر تضعیف حکومت قانون است.

سنگ, 67, تعیین شده بود به گزارش روز سه شنبه پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال رد شده پیشنهاد خود را برای به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ. اما او به اسوشیتد پرس گفت که تهمت او را به نام جمعه شب به او بگویید او کردن قلاب.

"رئیس جمهور به من گفت که او تصمیم گرفته بود در یک عمل بخشش به موضوع کامل تخفیف از حکم و او از من خواست به شدت دنبال درخواست من و من vindication," سنگ گفت: از طریق تلفن از فورت لادردیل فلوریدا که در آن او جشن با دوستان است.

او گفت که او تا به حال به تغییر اتاق به دلیل وجود دارد "بیش از حد بسیاری از مردم باز کردن بطری شامپاین در اینجا." اگر چه یک تخفیف نمی خنثی کردن سنگ را در محکومیت جنایت در همان راه عفو را محافظت می کند و او را از خدمت زمان زندان به عنوان یک نتیجه.

این حرکت نشانه فوق العاده ای دیگر مداخله ناروا در این کشور سیستم قضایی و تأکید دوباره تمایل خود را به دست انداختن هنجارها و استانداردهای که اداره ریاست جمهوری انجام دهند.

به عنوان برگ برنده خیره پایین یک بیماری همه گیر کوروناویروس که بدتر شده شانس خود را برای انتخاب مجدد او شده است بیشتر مایل به آزمایش محدودیت های قدرت خود را.

دموکرات ها را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ، خانه هوش کمیته صندلی آدام شیف نام آن را "توهین آمیز به حاکمیت قانون و اصول عدالت است.

کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز پرسید: "آیا هیچ قدرت تهمت نمی سوء استفاده؟" دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در بیانیه ای به نام سنگ "قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها" و اعلام "راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!" سنگ شده بود باز در مورد تمایل خود را برای عفو یا تخفیف جذاب برای رئیس جمهور کمک در یک ماه-طولانی تلویزیون و رسانه های اجتماعی کمپین و به دنبال به تعویق انداختن تسلیم خود در تاریخ ماه پس از اخذ مختصری از فرمت قاضی با استناد به coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تا به حال ساخته شده روشن در روزهای اخیر که او ومیگوید نزدیک به بازیگری تا به حال بارها و بارها علنا وارد شده خود را به سنگ مورد از جمله فقط قبل از سنگ صدور حکم است.

که به دست آورده عمومی ملامت از خود دادستان کل ویلیام Barr که گفت: رئیس جمهور نظر شد "ساختن آن غیر ممکن است" برای او را به انجام کار خود را.

بر شد به طوری که خشم او به مردم گفت او با توجه به استعفا بیش از ماده است.

"با این تخفیف تهمت روشن می سازد که وجود دارد دو سیستم دادگستری در امریکا: یکی برای او جنایی دوستان و هر کس دیگری" شیف گفت. "دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لایحه Barr و همه کسانی که آنها را قادر می سازد مطرح بدترین تهدید برای حکومت قانون است."

سنگ های بزرگ تر از زندگی سیاسی شخصیت که در آغوش شهرت خود را به عنوان یک شیاد ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور محکوم شده اند از اتهامات عنوان شده در طول مولر را بررسی است.

دیرین تهمت و غیر رسمی مشاور سنگ افتخار در طول مبارزات انتخاباتی است که او در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس' قصد دارد به انتشار بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

اما سنگ هرگونه تخلف و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در طول محاکمه او صحبت نمی کنم در صدور حکم است. وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از او.

دادستان بود در اصل توصیه می شود سنگ خدمت به هفت تا نه سال در زندان است. اما در بسیار غیر معمول حرکت بر معکوس که تصمیم پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جیر و توصیه می شود بیشتر ملایم مجازات باعث یک مینی شورش در داخل وزارت دادگستری با دادستان کل تیم استعفا از این مورد است.

مقامات وزارت را به شدت تکذیب کرد Barr شد در پاسخ به تهمت و انتقاد و اصرار وجود دارد هیچ ارتباطی با کاخ سفید بر تصمیم گیری. بار نیز با اشاره به این که قاضی در اعمال 40-ماه حکم تا به حال با او به توافق رسیدند که اصل محکومیت توصیه بیش از حد بود.

بر گفته دادستان توجیه شد و وزارت دادگستری پشتیبانی نمی کند سنگ های اخیر تلاش برای قرار دادن خاموش خود را تسلیم تاریخ. هر چند وزارت دادگستری نگرانی در مورد دست زدن به فلین مورد از جمله آنچه گفته شد بی نظمی در مورد FBI مصاحبه دادستان نه نقطه را به هر گونه مسائل و یا مشکلات با سنگ دادستان است.

تخفیف شد آخرین نمونه از تهمت خود را با استفاده از فضای مجاز: نامحدود قدرت بخشش به عفو مردان قدرتمند او معتقد است شده جامعه توسط سیستم قضایی. AP



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن