مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین می گوید: این کار در مراحل اولیه COVID-19 عفونت

در ماه مه تهمت فاش کرد که او مصرف روزانه دوز هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus پس از مشورت با کاخ سفید ، (

توسط HONARMANDKHABAR در 8 مرداد 1399
donald trump, covid 19 pandemic, hydroxychloroquine, covid 19 treatment, use of hydroxychloroquine, Anthony Fauci, malaria drug, white house, coronavirus infection, WHO, latets news on donald trumpدر ماه مه تهمت فاش کرد که او مصرف روزانه دوز هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus پس از مشورت با کاخ سفید ، (عکس از آسوشیتدپرس)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره در دفاع از استفاده از هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus گفته بسیاری از خط مقدم پزشکی کارگران با او موافق است که مالاریا مواد مخدر کار می کند در مراحل اولیه COVID-19 عفونت با وجود نصب شواهدی وجود دارد که در آن بی اثر است در درمان این بیماری است.

در ماه مه تهمت فاش کرد که او مصرف روزانه دوز هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus پس از مشورت با کاخ سفید ، "من به اتفاق معتقدند در آن (هیدروکسی کلروکین). من آن را. همانطور که می دانید من آن را در زمان برای یک دوره 14 روزه و من اینجا هستم. من اتفاق می افتد به فکر می کنم آن را با این نسخهها کار در مراحل اولیه. من فکر می کنم خط مقدم پزشکی مردم بر این باورند که بیش از حد برخی, بسیاری," مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران کاخ سفید در کنفرانس خبری روز سه شنبه.

اخبار مرتبط

"اما یک چیز ما می دانیم: از آن شده است برای مدت زمان طولانی است که فرمول خاص و این که اساسا آنچه در آن است, قرص. و از آن شده است برای مالاریا لوپوس و چیزهای دیگر. آن را امن است. آن را نمی تواند باعث مشکلات. من تا به حال هیچ مشکلی. من تا به حال هیچ مشکل احساس متفاوت است. احساس نمی خوب و بد یا بی تفاوت. من تست به عنوان شما می دانید. آن نمی صدمه دیده و آن را به رفتن نیست امیدوارم کسی صدمه دیده است," او گفت:.

هیچ شواهدی وجود ندارد که این دارو می تواند به مبارزه با ویروس و تنظیم کننده هشدار می دهند آن ممکن است باعث مشکلات قلبی است. ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داد در برابر استفاده از مواد مخدر برای درمان coronavirus گزارش زیر از "جدی ریتم قلب مشکلات" و دیگر مسائل مربوط به سلامت.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: "در حال حاضر وجود ندارد اثبات" است که آن موثر است به عنوان یک درمان یا جلوگیری از COVID-19. "بسیاری از پزشکان فکر می کنم هیدروکسی کلروکین بسیار موفق شديد: هیدروکسی کلروکین همراه با روي و شاید آزیترومایسین.. اما بسیاری از پزشکان فکر می کنم آن را بسیار خوب و برخی از مردم نیست. من فکر می کنم آن را تبدیل به بسیار سیاسی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به بحث پیرامون مالاریا مواد مخدر است.

"ما می دانیم که از نظر – به خاطر آن بوده است تا سال های سال از نظر ایمنی آن را امن است. من اتفاق می افتد به فکر می کنم بر اساس آنچه که من خوانده ام – من جزئیات زیادی در مورد هیدروکسی. من اتفاق می افتد به فکر می کنم که این تاثیر به خصوص در سال های اولیه. وجود دارد برخی بسیار خوب آزمون در فورد و دکتر از دانشگاه ییل آمد تا با یک بسیار قوی عهد به آن" او گفت:.

وجود دارد مورد تایید FDA مواد مخدر برای coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 16 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 655,300 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها کشته شده اند به دلیل coronavirus و بیش از 4.4 میلیون آزمایش مثبت است.

هیدروکسی کلروکین سولفات برای اولین بار سنتز در سال 1946 و در یک کلاس از داروها در طول تاریخ استفاده می شود برای درمان و پیشگیری از مالاریا. این کار مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان مالاریا آرتریت روماتوئید و لوپوس در دوران کودکی, ورم مفاصل و دیگر بیماری های خود ایمنی.

این دارو تولید هیجان در اوایل سال پس از مطالعات کوچک نشان می دهد می تواند مفید باشد به خصوص هنگامی که در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین. مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج آن به عنوان یک درمان بالقوه برای ویروس و گفت: او با استفاده از آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری است. اما چند بزرگتر مطالعات نشان داد این دارو بود و مفید نیست و ناشی از مسائل مربوط به قلب در برخی از بیماران.

مواد مخدر است که نه مورد تایید FDA برای درمان COVID-19 اما آن شناخته شده است به عنوان یک درمان ممکن است برای عفونت و دولت آمریکا درخواست فوری آن در دسترس است.
NNNN

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب