مغلوب ساختن پیشی جستن ممنون هندی-آمریکایی ها پشتیبانی: کاخ سفید

واشنگتن ژوئن 27 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "بسیار سپاسگزار" برای "حمایت گسترده"

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 27

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "بسیار سپاسگزار" برای "حمایت گسترده" او دریافت کرده است از مردم هند و هندی-آمریکایی کاخ سفید گفته است در پاسخ به یک نظرسنجی نشان می دهد که بیش از 50 درصد از اعضای جامعه در برخی از کلید میدان نبرد آمریکا در حال تغییر به او در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

کاخ سفید معاون وزیر مطبوعات سارا ماتیوز ساخته شده است این نظرات در حالی که در پاسخ به یک سوال در بررسی های اخیر نتایج که هندی-آمریکایی که به طور سنتی رای برای حزب دموکرات در حال تغییر نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در نوامبر 3 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال انتخاب مجدد به کاخ سفید در نوامبر 3 انتخابات ریاست جمهوری.

"رئیس جمهور تهمت فوق العاده سپاسگزار برای حمایت گسترده از او دریافت کرده است از مردم هند و از میلیون ها نفر از آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده" ماتیوز گفت PTI.

با توجه به نتایج بررسی های انجام شده توسط Al ماسون, co-صندلی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی هندی-آمریکایی کمیته مالی بیش از 50 درصد از آمریکایی ها در میدان نبرد ایالت میشیگان و فلوریدا تگزاس و پنسیلوانیا و ویرجینیا در حال عبور از بیش به حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول بیش از سه سال و نیم از ریاست جمهوری او تهمت ساخته شده است که تلاش بیشتری برای رسیدن به هند-آمریکا جامعه است. او رابطه نزدیک با نخست وزیر نارندرا — منعکس شده در رهبران دو کشور به طور مشترک پرداختن عظیم عمومی و تظاهرات در هوستون و احمدآباد — کمک کرده است تا او را به تاخت و تاز در میان هندی-آمریکایی است.

"او (تهمت) را به رسمیت می شناسد نقش حیاتی هندی-آمریکایی ها در تقویت اقتصاد ما غنی سازی فرهنگ ما و تقویت جوامع ما," او گفت:.

در طول دو سال اول در دفتر رئیس جمهور تهمت به رهبری آمریکا به بزرگترین اقتصادی باز گشت در تاریخ است.

"و نرخ بیکاری در میان هندی-آمریکایی ها کاهش نزدیک به 33 درصد" ماتیوز گفت.

رئیس جمهور همچنان به مبارزه برای رفاه و سلامتی و آزادی از همه آمریکایی ها از جمله شکوفایی و زحمتکش هندی-آمریکایی جامعه او گفت: در پاسخ به یک سوال مربوط به افزایش محبوبیت مغلوب ساختن پیشی جستن در میان جامعه است.

Al میسون گفت: در حالی که چشم انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن است و نیروی محرکه در این بی سابقه ای توسعه با هندی-آمریکایی و یک اوج جدید در روابط با هند و تمام اعضای خانواده از جمله بانوی اول Melania Trump, Ivanka Trump و جارد کوشنر که اخیرا هند با او خود را نشان داده بسیار زیاد احترام و عشق برای کشور است.

نه به چشم پوشی پسر Donald Trump Jr و Kimberly Guilfoyle ارشد مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور, Inc. ملی و صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی امور مالی کمیته میسون گفت.

سابق تلویزیون میزبان-تقدیر-وکیل Guilfoyle در حال حاضر به عنوان یکی از قدرتمند ترین افراد در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

هر دو Trump Jr و Guilfoyle زمان و دوباره تکرار تهمت عشق برای هند و هندی-آمریکایی است که در انعکاس سخنان خود در حوزه های مختلف هندی-آمریکایی رویدادها در نیویورک است.

"می خواهم برای دیدن امریکا کار با متحدان مانند هند به جهان را به مکانی امن تر" آیا Jr گفت: سال گذشته است.

"امریکا مظهر ارزش های خانواده, ارزش, از, زحمتکش, مردم, اخلاق کاری قوی, روحیه کارآفرینی و این ارزش ها "به اشتراک گذاشته شده بی نقص و با هند نیز گفت:" Guilfoyle که معتقد است که هندی-آمریکایی ها حیاتی متحد برای مبارزه است.

"من فکر می کنم ما خیلی خوش شانس به عنوان یک کشور به بسیاری از استعداد اختصاصی میهنی هندی-آمریکایی ساخت فوق العاده متنوع پارچه های فرهنگی این کشور و ما خوش شانس است که آنها آن را به نام خود صفحه اصلی" Guilfoyle که کمک کرده است آغاز روند گفت. PTI

آخرین مطالب