مغلوب ساختن پیشی جستن رسانهها و سپس حذف, تصویری از حامی فریاد "سفید قدرت'

این ویدئو در توییتر که بعدها حذف شده از مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

این ویدئو در توییتر که بعدها حذف شده از مغلوب ساختن پیشی جستن خوراک نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و حامیان فریاد profanities در هر یک از دیگر. پس از یک تجمع اعتراضی خواستار تهمت حامی یک نژادپرست مرد پاسخ می دهد با بالا بردن مشت خود را و فریاد "قدرت سفید.

شعار است که اغلب استفاده می شود توسط سفید supremacists.

"هیچ سوالی وجود دارد که او باید آن را بازتوییت کرد و او باید فقط آن را پایین" سناتور " تیم اسکات گفت: سی ان ان "وضعیت اتحادیه" برنامه.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere رئيس جمهور گفت: "یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است."

صدای جیر جیر می آید بر روی پاشنه از مغلوب ساختن پیشی جستن خصمانه پاسخ به اعتراضات نژادی و بی عدالتی شمعی ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت در مینیاپولیس.

در صدای جیر جیر تهمت نوشت: "با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای" یک جامعه بازنشستگی در فلوریدا او بازدید سال گذشته است.

"پس از آن بود ناسزا رنگ و لعاب کل چیزی که توهین آمیز بود. قطعا اظهار نظر در مورد سفید قدرت تهاجمی" کارولینای جنوبی جمهوری خواه اضافه شده است. "این غیرقابل دفاع. ما باید آن را به پایین."

تهمت متهم شده است از نژاد پرستی توسط قانونگذاران برای توییت خود در گذشته از جمله حملات سیاه قانونگذاران و برای گفتن چهار congresswomen از رنگ است که آنها باید "بازگشت به عقب و کمک به رفع کاملا شکسته و جرم و جنایت آلوده مکان هایی که از آنها آمد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب