مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تا 100,000 آمریکایی ها ممکن است مرد از coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین در طول دو ساعت مجازی تاون هال پخش شده از فاکس نیوز, بین پیش بینی بهبود سریع برای

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین در طول دو ساعت مجازی تاون هال پخش شده از فاکس نیوز, بین پیش بینی بهبود سریع برای اقتصاد ایالات متحده و سرزنش برای این بیماری همه گیر را گسترش در چین که در آن بیماری را اعتقاد بر این است نشات گرفته است.

این COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید است بیمار بیش از 1.1 میلیون نفر در ایالات متحده و کشته شدن بیش از 67,000 آمریکایی بسته گسترده ردیف هایی از جامعه از جمله مدارس و بسیاری از کسب و کار.

"ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100 ، 000 نفر. این یک چیز وحشتناک" گفت: تهمت که به تازگی به روز جمعه گفت که او امیدوار بود کمتر از 100,000 آمریکایی ها می میرند و پیش از آن در هفته مورد صحبت کرده بود 60,000 70,000 مرگ و میر.

حدود نیمی از کشورها در حال حاضر نقل مکان کرد و به سمت حداقل جزئی بلند کردن اجسام از خاموش شدن ناگهانی تعداد موارد جدید از COVID-19 بیماری شروع به رها کردن و یا سطح و به عنوان شهروندان تحریک برای رهایی از محدودیت های که فرستاده اند اقتصاد به اضمحلال رود.

"ما نمی توانیم اقامت بسته به عنوان یک کشور (یا) ما تو کشور چپ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتقاد فاکس به تازگی از سوی محافظه کار-تکیه شبکه به اندازه کافی حمایت شده است. او در مواجهه با چند سوال دشوار در صورتی که او یک فرمت جدید برای رسیدن به مکان در حالی که او قادر به برگزاری تجمعات انتخاباتی و پس از او مواجه انتقاد گسترده خود را برای مجادله و روزانه جلسات.

در یک ارزیابی که در درگیری با کسانی که از برخی از کارشناسان بهداشت عمومی تهمت گفت: او معتقد بود که تا پایان سال وجود دارد خواهد بود یک واکسن علیه COVID-19.

"من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان سال است. پزشکان می گویند به خوبی شما نباید بگوییم که" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من به شما بگویم آنچه که من فکر می کنم ... من فکر می کنم ما باید یک واکسن زودتر از بعد."

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان از جمله دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, هشدار داده اند که یک واکسن است که به احتمال زیاد از یک سال تا 18 ماه به دور است.

وجود دارد یک "فوق العاده کوچک" شانس داشتن بسیار موثر واکسن و یا درمان برای coronavirus در سال آینده, انگلستان افسر ارشد پزشکی کریس Ersin گفت: در آوریل 22.

تهمت نیز گفت: او می خواست دانشجویان برای بازگشت به مدارس و کالج ها در پاییز و حتی به عنوان او اذعان کرد که امکان احیای این بیماری است.

"ما شما را از embers ما قرار داده و از هر آن ممکن است. ما ممکن است مجبور به خاموش کردن آتش" او گفت:.

صحبت روز قبل از سنا بازگشت به واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ممکن بود که فدرال coronavirus کمک می تواند افزایش به $6 تریلیون دلار از حدود 3 تریلیون دلار در کنگره در حال تصویب سعی کنید به سهولت سنگین اقتصادی تلفات بحران است.

"وجود دارد که به کمک بیشتر در آینده است. به وجود دارد," او گفت:.

دموکرات ها روشن ساخته اند که آنها می خواهند به ارائه قابل ملاحظه بسته نجات برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان بخشی از یک لایحه گسترده تر است که می تواند در مجموع بیش از 2 تریلیون دلار - در حالی که برخی از جمهوریخواهان انتقاد از این ایده به عنوان نامعقول گران است.

"ما خواهد بود با انجام زیرساخت ها و به من گفت: Steve (خزانه داری وزیر استیون Mnuchin) فقط امروز ما انجام نمی دهد هر چیزی را مگر اینکه ما یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفته است برای حرکت سریع تر در اوایل سال برای جلوگیری از گسترش این بیماری به دنبال بی پرده انتقاد و سرزنش چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین ساخته شده بود "یک اشتباه وحشتناک" بدون گفتن دقیقا چه بود و یا ارائه شواهد خاص خود را ادعا.

پیش از آن در روز, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo وجود دارد گفت: "مقدار قابل توجهی از شواهد" که COVID-19 پدید آمده از یک چینی, آزمایشگاه, اما اختلاف ما با سازمان های اطلاعاتی' نتیجه ای که به آن بود و نه انسان ساخته شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب