مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما اهدا خواهد شد هواکش به هند, تماس, ساعت مودی خود را 'دوستان خوب'

واشنگتن, مارس 16 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ما اهدا خواهد شد هواکش به هند لحظات

توسط HONARMANDKHABAR در 27 اردیبهشت 1399

واشنگتن, مارس 16

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که ما اهدا خواهد شد هواکش به هند لحظات پس از او با تاکید بر همکاری نزدیک بین دو کشور و به نام نارندرا نخست وزیر او "دوست خوب".

هند شمارش از تایید COVID-19 موارد عبور 85,000 روز جمعه بیش از چین تعداد 82,933 موارد تایید شده.

"من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. با این حال کاخ سفید نمی گویند که چگونه بسیاری از دستگاه تنفس می شود.

"ما در حال ارسال بسیاری از هواکش به هند است. من به صحبت کرد نخست وزیر مودی. ما در حال ارسال کاملا چند هواکش به هند است. ما باید فوق العاده ای عرضه پنکه" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: قبل از سوار شدن دریایی یکی در راه خود را به کمپ دیوید.

رئیس جمهور برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات آخر هفته خود در کمپ دیوید برای تعدادی از جلسات.

در مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست هند در ماه گذشته اجازه داد صادرات 50 میلیون قرص هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار در امریکا, این کشور بدترین ضربه گیر.

پیش از آن در روز تهمت ستایش هند و نخست وزیر مودی. "هند شده است آنقدر بزرگ است و به شما می دانم که خود را نخست وزیر شده است, یک دوست بسیار خوب من است. من فقط به مدت کوتاهی پیش از هند و خیلی از ما ها با هم," گفت: رئیس جمهور با اشاره به سفر خود به دهلی نو احمدآباد و آگرا در ماه فوریه است.

در یک نشست خبری کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: "رئیس جمهور فقط extolled ما ارتباط خوبی با هند است. هند شده است به یک شریک بزرگ به ما برای مدتی کاملا. من را تشویق به شنیدن هواکش به هند است." او گفت: هند می تواند در میان چند کشور است که خواهد گرفتن هواکش.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت آمریکا و هند در حال همکاری برای توسعه یک واکسن برای COVID-19. "ما با هم خواهد شد ضرب و شتم نامرئی دشمن! ما ایستاده با هند و نخست وزیر مودی در طول این بیماری همه گیر" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در باغ گل رز کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته شده هندی-آمریکایی ها به عنوان "بزرگ" دانشمندان و محققان که در حال کمک در توسعه coronavirus واکسن.

او گفت: COVID-19 واکسن به احتمال زیاد در دسترس خواهد بود در پایان سال است. او اعلام کرده است انتصاب رئیس سابق واکسن در گلاکسو به آن واکسن توسعه تلاش کنند. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب