مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور نشانه پلیس اصلاحات نیست ذکر نژادپرستی

واشنگتن ژوئن 17 پایگاه داده برای پیگیری افسران این حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسرا

توسط HONARMANDKHABAR در 29 خرداد 1399

واشنگتن ژوئن 17

پایگاه داده برای پیگیری افسران

  • این حکم اجرایی خواهد ایجاد یک پایگاه داده است که آهنگ افسران پلیس با استفاده بیش از حد از نیروی شکایت در سوابق خود را
  • کسانی که سوابق اغلب ساخته شده و ساخت آن

    دشوار است بدانید که اگر یک افسر دارای چنین تاریخچه

  • سفارش نیز به ادارات پلیس مالی انگیزه ای برای اتخاذ بهترین شیوه و تشویق شرکت پاسخگوی برنامه های اجتماعی کارگران

هفته بعد از ملی تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی که او گفت را تشویق بهتر پلیس شیوه های.

اما او هیچ اشاره ای به roiling ملی بحث بر سر نژاد پرستی باعث توسط پلیس به کشتار مردان و زنان سیاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ملاقات خصوصی با خانواده های چند آمریکایی های آفریقایی تبار کشته در تعامل با پلیس قبل از خود باغ گل رز امضای مراسم گفت: غصه دار برای زندگی از دست داده و خانواده ها را ویران کرد.

اما پس از آن او به سرعت تغییر لحن خود اختصاص داده و بسیاری از اظهارات عمومی خود را به نیاز به احترام و حمایت از "شجاع مردان و زنان در آبی که پلیس خیابان های ما و ما را امن نگه دارید." او مشخص افسران که با استفاده از نیروی بیش از حد به عنوان یک "کوچک" تعداد نقاط دورافتاده در میان "اعتماد" صفوف پولیس.

"کاهش جرم و بالا بردن استاندارد نیست و در مقابل اهداف," او گفت: قبل از ثبت سفارش سهشنبه flanked توسط مقامات پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان در کنگره شده اند عجله برای پاسخگویی به جرم تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی که خروشان هفته در سراسر کشور در پاسخ به مرگ فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. این یک تغییر ناگهانی است که تأکید چگونه به سرعت اعتراضات را تغییر سیاسی گفتگو و تحت فشار واشنگتن به عمل می کنند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه انتقاد برای عدم اذعان سیستمیک تعصب نژادی و حمایت به صورت خشن تری از رفتار پلیس مظنون در گذشته است ادامه داد: برای برگزاری خود را "قانون و نظم است." در این رویداد امضای او برافراشته در برابر کسانی که مرتکب خشونت طول تا حد زیادی تظاهرات مسالمت آمیز در حالی که نقطه اکثریت قریب به اتفاق افسران به عنوان فداکارانه بندگان عمومی است. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن