مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تصویری با 'قدرت سفید' شعار و سپس حذف آن

واشنگتن ژوئن 28 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی approvingly از یک ویدیو نشان دادن یکی

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 28

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی approvingly از یک ویدیو نشان دادن یکی از حامیان شعار "قدرت سفید" یک شعار نژادپرستانه همراه با supremacists. او بعد از حذف توییت و کاخ سفید گفت: رئیس جمهور تا به حال شنیده نمی شود "یک بیانیه" در این ویدئو.

این ویدئو به نظر می رسد به خود گرفته اند و در روستاها فلوریدا جامعه بازنشستگی و نشان داد دوئل تظاهرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان است.

"با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای" مغلوب ساختن پیشی جستن است.

لحظات به ویدئو کلیپ او به اشتراک گذاشته یک مرد رانندگی گلف سبد خرید نمایش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه و پرچم فریاد "سفید قدرت".

این ویدئو همچنین نشان می دهد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان فریاد "نازی", "نژادپرستانه" و profanities در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن دودی اعتماد به نفس گرفتن دوباره انتخاب می گوید قریب به اتفاق اکثریت خاموش با او

"وجود دارد هیچ سوال" که برنده باید ترجمه ویدئو و "او فقط باید آن را," سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: سی ان ان "وضعیت اتحادیه". اسکات تنها سیاه جمهوری خواه در مجلس سنا.

مدت کوتاهی پس از آن تهمت را حذف صدای جیر جیر که به اشتراک گذاشته شده ،

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت که "رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است."

رئیس جمهور تصمیم به برجسته فیلم های نژادپرستانه شعار می آید در میان ملی حساب بیش از مسابقه پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب در اجرای قانون رخ داده در سراسر کشور زیر فلوید مرگ و نیز فشار برای حذف مؤتلفه آثار تلاش تهمت مخالفت کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر به نظر می رسد به جسارت سفید supremacist و گروه های ملی و برخی از آنان را در آغوش خود ریاست جمهوری است.

در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به درگیری در Charlottesville, Virginia, بین ملی گرایان و ضد معترضان با گفتن وجود دارد "بسیار خوب مردم در هر دو طرف". APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن