مغلوب ساختن پیشی جستن بازديد کوه راشمور در میان جنجال

واشنگتن جولای 3 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز ژوئیه چهارمین جشن با سفر به کوه راشمور در روز

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

واشنگتن جولای 3

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز ژوئیه چهارمین جشن با سفر به کوه راشمور در روز جمعه با وجود نگرانی در مورد جمع آوری جمعیت زیادی در طول رمان coronavirus همه گیر و انتقاد از بومیان در مورد این دیدار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده یک نمایش آتش بازی با هزاران نفر از مردم در داکوتای جنوبی نقطه عطفی است که به تصویر می کشد تصاویر از ما رئیس جمهور جورج واشنگتن و توماس جفرسون تئودور روزولت و آبراهام لینکلن.

این سایت تا به حال نه آتش بازی از سال 2009 به دلیل نگرانی های زیست محیطی. مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت برای از سرگیری صفحه نمایش و دولت می گوید: اطراف سیاه تپه جنگل ملی است "به دست آورد قدرت" پس از آن که آتش بازی فن آوری های پیشرفته است.

این خواهد بود که جمهوری خواه رئیس جمهور در آخرین رویداد بزرگ با جمعیت هجوم کارشناسان بهداشت توصیه برای جلوگیری از بزرگ تجمعات اخیر میان خوشه از COVID-19 نفر در سراسر کشور است.

برخی از 7500 نفر در حال انتظار برای حضور در این رویداد.

ماسک در دسترس خواهد بود اما لازم نیست.

داکوتای جنوبی جمهوریخواه فرماندار کریستی Noem گفته فاکس نیوز در اوایل این هفته است که کسانی که تا به حال نگرانی ها می تواند در خانه بمانند و گفت: "ما نمی شود اجتماعی فاصله". Cheryl Schreier, سرپرست کوه راشمور یادبود ملی از سال 2010 تا 2019, اندرز, Noem و تهمت برای هجوم اجتماعی فاصله دستورالعمل برای یک رویداد او هشدار داد انجام خطرات ناشی از گسترش بیماری باعث آتش سوزی و آلوده آبهای زیرزمینی.

"این دستور غذا برای فاجعه است," او نوشت: در یک ستون منتشر شده در واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنده قابل اعتماد جمهوری خواه-تکیه دولت در سال 2016. او مورد انتقاد قرار گرفته است برای برگزاری رویدادهای مهم اجتماعی کمی فاصله در اوکلاهما و آریزونا در هفته های اخیر. در روز پنج شنبه او پیش بینی یک "نمایش آتش بازی مانند چند نفر را دیده اند". آمریکایی های بومی که در این گزارش به طرح اعتراض در طول سفر را مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید برای افزایش خطر گسترش ویروس و برای جشن ما استقلال در منطقه ای که مقدس است به آنها.

"آن را مانند اگر او سعی بروید و یک صفحه نمایش آتش بازی جشن استقلال در واتیکان" جولیان خرس دونده رئیس Oglala سو قبیله گفت: نقل شد در واشنگتن پست.

کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) توییتی در یک نقطه که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بی احترامی بومی آمریکایی ها است و این رویداد "ستایش سفید برتری". بعدا آن را حذف صدای جیر جیر.

هم واشنگتن و جفرسون احترام برای نقش خود را در برپایی این ملت بودند صاحبان برده.

نمایندگان DNC نیست پاسخ به یک درخواست برای توضیح دلایل حذف صدای جیر جیر.

"به جای زندگی کردن به یکی از اساسی ترین مسئولیت های این روز استقلال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن ویروس خواستار کاهش سرعت تست برخلاف اجتماعی فاصله دستورالعمل و نشان دادن آمریکایی ها چرا ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از او در کاخ سفید" DNC گفت: پیش از این سفر در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد یکی دیگر از جشن چهارم جولای تعطیلات روز شنبه در واشنگتن است. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن