ایالات متحده نیروی دریایی جنگ 2 روز برای صرفه جویی در سوزاندن کشتی جنگی در سن دیگو

سن Deigo, جولای 13 صدها نفر از آتش نشانان مبارزه از طریق دومین روز از هوا و زمین و آب روز دوشنبه به صرفه جویی

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399

سن Deigo, جولای 13

صدها نفر از آتش نشانان مبارزه از طریق دومین روز از هوا و زمین و آب روز دوشنبه به صرفه جویی در ایالات متحده آمریکا جنگ کشتی جاروب شده توسط شعله های آتش در حالی که لنگر را در سن دیگو کشتی سازی به عنوان تعدادی از ملوانان و غیرنظامی در فروغ افزایش به حدود 60.

USS Bonhomme ریچارد یک amphibious assault ship که اندازه رتبه دوم در نیروی دریایی آمریکا به ناوگان است که از یک ناو هواپیمابر باقی مانده تا حد زیادی کفن در ضخیم دود تند خو در دوشنبه و سه شنبه این کشتی آغاز شد و فهرست به آن سمت راست طرف.

آتش همراه با حداقل یکی از بزرگ انفجار فوران صبح یکشنبه در پایین نگه باری از 844-پا بلند (257 متر) کشتی لنگر انداخت برای تعمیر و نگهداری روزمره در آن خانه بندر در آمریکا در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو.

پس از آن شعله های آتش در حال گسترش به سمت بالا در سراسر بسیاری از کشتی و به برج ها و سازه های دیگر در بالای کشتی دریادار فیلیپ Sobeck گفت: اواخر صبح کنفرانس خبری.

از آنجا که آن را تحت تعمیرات در آن زمان تنها حدود 160 کشتی معمول مشروط 1000 خدمه بودند سرنشین در وقت و تمام مهمات در حال حاضر حذف شده است از این کشتی به عنوان یک استاندارد ایمنی عمل مقامات نیروی دریایی گفت.

هلیکوپتر کاهش یافته و آب را بر روی کشتی در سراسر دوشنبه در حالی که آتش قایق در محیط جریان آب بر روی بدنه برای خنک کردن آن از خارج است. سن دیگو خدمه آتش قطع انفجار آب به کشتی از ساحل ظاهرا از نگرانی برای بی ثبات کردن این کشتی را شناور.

پرسید که آیا این کشتی ممکن است سوخته فراتر از تعمیر Sobeck گفت که او "امیدوار" آن را می توان در امان ماند. "هنگامی که ما آتش را که در اولویت ما است پس ما را به آن ارزیابی شده است." آتش را علت ناشناخته بود اما یک سخنگوی نیروی دریایی به رویترز گفت هیچ شواهدی از بازی ناپاک است.

نیروی دریایی گفت: 36 ملوانان و 23 غیرنظامیان شده بود برای درمان جراحات جزئی از جمله خستگی گرما و دود استنشاق و پرسنل باقی مانده در بیمارستان بستری است.

این Bonhomme ریچارد سفارش در سال 1998 طراحی شده است برای حمل تفنگداران دریایی ایالات متحده حمله هلیکوپتر و نیروهای زمینی خود را به نبرد.— ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب