انگلستان می شود ویروس کانون اروپا; افزایش شدید در روسیه

لندن, مه 5 بریتانیا گزارش بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در اروپا روز سه شنبه در حالی که عفونت به شدت افزایش

توسط HONARMANDKHABAR در 16 اردیبهشت 1399

لندن, مه 5

بریتانیا گزارش بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در اروپا روز سه شنبه در حالی که عفونت به شدت افزایش یافت و دوباره در روسیه حتی به کشورهای دیگر ساخته شده است گام های بلندی در رام کردن ویروس. چین مشخص شده خود در هفته سوم با هیچ ویروس جدید و میر و کره جنوبی راه اندازی مجدد آن حرفه ای بیس بال فصل است.

در ایالات متحده برخی از ایالات آمریکا شروع توقف گام های بلند مستند محدودیت های در حال سرزنش برای پرتاب میلیون ها نفر از کار حتی به عنوان هزاران نفر از ما عفونت و مرگ و میر می شد گزارش روزانه است.

بریتانیا مرگ و میر از این بیماری همه گیر به نظر می رسد به پیشی گرفتن از ایتالیا به اروپا سخت ترین ضربه ملت است.

دولت گفت: در مجموع 28,734 مردم با COVID-19 مرده بود در انگلستان و بیمارستان و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات. اما رسمی انگلستان آمار منتشر شده در روز سه شنبه به حساب مردم که فوت مشکوک به, به جای تایید COVID-19 قرار دادن بریتانیا تلفات در بیش از 30 ، 000. این اعداد و ارقام هم پیشنهاد واقعی تلفات می تواند یک سوم بالاتر از دولت ویروس ، ایتالیا گزارش کرده است به عنوان بسیاری از 29,079 مرگ و میر.

برگه از هر دو کشور به احتمال زیاد اهمیت جلوه زیرا آنها تنها شامل افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و تست نبود گسترده در ایتالیایی و انگلیسی, خانه های پرستاری تا همین اواخر.

در روسیه تعداد زیادی از عفونت ها به شدت افزایش یافت دوباره با مسکو گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید به مدت سه روز در یک ردیف.

در همان زمان بسیاری از کشورهای اروپایی که آرام سخت مستندات جدید پس از عفونت های مخروطی خاموش شد تماشای ویروس اعداد از روی احتیاط.

"ما می دانیم که با یقین است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم — اکثر دانشمندان مطمئن هستند که. و بسیاری نیز فرض کنیم که وجود خواهد داشت یک سوم موج" Lothar Wieler سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز گفت: در روز سه شنبه.

به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک داستان موفقیت کره جنوبی گزارش داد تنها سه مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از آوریل 18. مدارس خواهد شد در مرحله ای از مراحل شروع با سالمندان دبیرستان در آوریل 13, اما برجسته روز سه شنبه بود این فصل بیس بال.

Cheerleaders رقصید زیر ردیف از صندلی های خالی و داوران عینک محافظ و ماسک به عنوان یکی از عمده ورزش حرفه ای به عمل بازگشت در بازی پخش به گرسنگی ورزشی طرفداران در سراسر جهان است. کره بیس بال سازمان شاغل دیگر اقدامات حفاظتی از جمله تب نمایش برای بازیکنان و مربیان قبل از آنها وارد استادیوم.

با لیگ اصلی بیس بال در آمریکا هنوز هم خانههای گلی خالی برنامه بر روی چه چیزی را در مورد خود و نجومی آمریکا, شبکه ورزشی ESPN امضا قرارداد برای پخش شش KBO بازی در هر هفته با شروع از روز سه شنبه بازکن فصل بین Daegu سامسونگ شیرها و چنگون مبتنی بر NC Dinos که Dinos برنده 4-0.

این کشور در فوتبال حرفه ای لیگ را شروع جمعه نیز بدون تماشاگر.

در چین شده است تا سه هفته پس از هر مرگ و میر گزارش شده در کشور که در آن همه گیر آغاز شد در اواخر سال گذشته. فقط یک مورد جدید از عفونت شد و کمتر از 400 بيمار شد و هنوز هم تحت درمان COVID-19 سلامت, مقامات گفت.

جاهای دیگر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام نیز سرکوب خود را شیوع بیماری از جمله هنگ کنگ و تایوان و ویتنام و تایلند و استرالیا و نیوزیلند است که تا به حال صفر در موارد جدید برای دو روز.

کارشناسان می گویند هند یک ملت از 1.3 میلیارد نفر است و هنوز به اوج شیوع آن.

در بریتانیا که بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی همچنان در مستند محاکمه روز سه شنبه آغاز شد از یک برنامه تلفن همراه است که مقامات امیدوارم که کمک خواهد کرد که شامل شیوع. این برنامه که هشدار می دهند که اگر آنها شده اند در نزدیکی فرد آلوده است که در حال آزمایش بر روی Isle of Wight, سواحل جنوبی انگلستان.

دولت امیدوار است این را می توان نورد از سراسر کشور در اواخر این ماه.

نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد به زودی جزئیات یک مسیر خارج از کشور مستند آغاز شد که مارس 23 و اجرا می شود از طریق پنج شنبه. خود دولت محافظه کار مواجه است معترضان در سراسر کشور را بالا مرگ و میر.

در ایالات متحده توقیف یک کارخانه فرآوری گوشت خوک در داکوتای جنوبی در زمان خود اولین گام به سوی بازگشایی پس از بیش از 800 نفر بودند با این ویروس آلوده. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom یکی از اولین برای تحمیل یک دولت گسترده اقامت در خانه سفارش اعلام کرد که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی اوایل جمعه با محدودیت.

در لوئیزیانا قانونگذاران ایالتی بودند خود را راه اندازی مجدد مقننه — اما feuded بیش از اینکه آیا آنها باید بازگشت و در همه. جنگ سیاسی تبدیل شده اند به طور فزاینده ای تعبیه شده در ایالات متحده COVID-19 سیاست.

این حرکت برای باز کردن آمریکا آمد و حتی به عنوان روزانه جدید عفونت در ادامه به بیش از 20000 و روزانه میلادی به بیش از 1 ، 000 با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

دولت ها در سراسر جهان گزارش شده 3.5 میلیون عفونت و بیش از 2,51,000 مرگ و میر از جمله نزدیک به 69,000 مرگ و میر در ایالات متحده است. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم بهداشت و درمان به معنای واقعی در مقیاس از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

با فشار رو به رشد در بسیاری از کشورها برای بیشتر اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد سیاستمداران بودند در تلاش برای افزایش بودجه برای تحقیقات به یک واکسن برای COVID-19. به امید وجود دارد یک نفر می تواند در دسترس خواهد بود در ماه, اما بسیاری از دانشمندان هشدار می دهند آن را می تواند بسیار طولانی تر است. (AP)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب