اقتصاد بریتانیا کاهش 20.4 درصد در مارس مستند

آوریل کاهش شرح زیر است 5.8% انقباض در ماه مارس است.آمار رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا کاهش عظیم 20.4% در

توسط HONARMANDKHABAR در 23 خرداد 1399
coronavirus pandemic, coronavirus, coronavirus in UK, coronavirus impact, coronavirus impact on economy, coronavirus economic impact, coronavirus impact on UK economy, UK economy, COVID-19آوریل کاهش شرح زیر است 5.8% انقباض در ماه مارس است.

آمار رسمی نشان می دهد که اقتصاد بریتانیا کاهش عظیم 20.4% در ماه آوریل اولین ماه کامل که کشور در آن coronavirus مستند.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد, به ویژه در, بارها, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین.

اخبار مرتبط

جاناتان Athow معاون ملی آمار اقتصادی آمار گفت: آوریل سقوط است "بزرگترین انگلستان تا به حال دیده" و "تقریبا 10 برابر بزرگتر از شدیدترین قبل از COVID-19 افتد." آوریل کاهش شرح زیر است 5.8% انقباض در ماه مارس است.

در آوریل اقتصاد بود حدود یک چهارم کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

انگلستان قرار شد مستند در مارس 23 و محدودیت های به آرامی کاسته شود. روز دوشنبه غیرضروری مغازه ها مانند فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیکی هستند که با توجه به بازگشایی شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب