انگلستان گسترش مهلت ویزا برای COVID-19 رشته اتباع خارجی به جولای 31

لندن, مارس 22 دولت بریتانیا روز جمعه اعلام کرد که گسترش بیشتر از همه انقضای یا منقضی شدن ویزا از اتباع خارجی ا

توسط HONARMANDKHABAR در 2 خرداد 1399

لندن, مارس 22

دولت بریتانیا روز جمعه اعلام کرد که گسترش بیشتر از همه انقضای یا منقضی شدن ویزا از اتباع خارجی از جمله سرخپوستان قادر به بازگشت به کشورهای خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تا ژوئیه 31.

این فرمت در ابتدا اعلام کرد تا زمانی که مه 31, تمدید شده است دو ماه اعمال خواهد شد به هر کسی که ترک باقی می ماند در انگلستان تمام شده پس از 24 ژانویه و آنها هنوز هم قادر به ترک این کشور به دلیل محدودیت های مسافرتی و یا خود انزوا.

"با گسترش مردم ویزا بیشتر ما آنها را به صلح از ذهن است که آنها قادر به ماندن در بریتانیا تا پایان ماه ژوئیه اگر آنها قادر به ترک این کشور با خیال راحت گفت:" انگلستان دبیر خانه Priti پاتل.

"این یکی از تعداد بی سابقه ای از اقدامات دولت برای حمایت از مردم در طول این زمان به عنوان ما شروع محتاط بازگشت به حالت عادی کسانی که در حال حاضر در انگلستان در منقضی شده بازدید کننده ویزا باید بازگشت به خانه در اسرع وقت" به هند-منشاء وزیر کابینه گفت.

دفتر خانه گفت که در حالی که فرمت ارائه شده است برای کمک به همه کسانی که قادر به دریافت صفحه اصلی قبل از 31 جولای کسانی که در حال حاضر در انگلستان در ویزای موقت مانند ویزای دیدار, باید, بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ممکن است به انجام این کار. آن گفت که اختصاص داده شده coronavirus مهاجرت تیم همچنان به کار با افراد به روند به عنوان "ساده" را به عنوان ممکن است.

"کسانی که تماس با دفتر خانه برای این تمدید خواهد شد انتظار می رود به بازگشت به کشورهای خود را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است یک بار پرواز و مرز محدودیت ها برداشته. بدون اجرای مهاجرت اقدام انجام خواهد شد در این زمان برای کسانی که ایمیل دفتر خانه به عنوان ذکر شده در بالا" خانه کرد.

"برای کمک به کسانی که می خواهید به درخواست برای ویزای اقامت در انگلستان در دراز مدت به دفتر خانه نیز گسترش در کشور تعویض مقررات تا تاریخ 31 ژوئیه" به آن اضافه شده است.

این معنی خواهد بود که مردم می توانند تقاضای خود را به سوئیچ به دراز مدت راه در حالی که باقی مانده در انگلستان معمولا ممکن است تنها از خارج از بریتانیا است.

بسیاری از اتباع خارجی باید خود را قادر به بازگشت به خانه پس از شیوع کروناویروس با توجه به لغو پرواز و مرز محدودیت.

در زمان مشاوره خود در انزوا و اجتماعی فاصله خانه دفتر گفت: همچنین waiving تعداد مورد نیاز ویزا حامیان مانند اجازه می دهد غیر اتباع اتحادیه اروپا از جمله سرخپوستان در اینجا در زیر کار و یا راه های مطالعه برای انجام کار خود و یا مطالعه از صفحه اصلی.

بریتانیا اعلام شد که وزارت امور خارجی (MEA) در دهلی نو اجازه داد برخی در خارج از کشور تابعیت از هند (OCI) دارندگان کارت قادر به دسترسی به هوایی هند بازگشت پرواز برنامه ریزی شده بین فرودگاه هیترو لندن و شهرهای مختلف در هند است.

OCI cardholders با شرایط اضطراری در هند و دانشجويان دانشگاه در میان کسانی که در حال حاضر قادر به دسترسی به این پروازها تا کنون تنها محدود به دارندگان گذرنامه. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن